STSL 18/19 H:24 | Erzurumspor 1-1 Galatasaray | MS | 3 Mart - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maglubiyet Terime yazar, taktik bilinci vasat tan alti.

Uzulerek soyluyorum, basaksehir bizden daha iyi oynuyor en azindan adamlarin oyun felsefesi ve plani var.

Takım kötü oynuyor, Marcao Serdar Aziz'in tırnağı olamaz, Başakşehir kollanıyor. Bu şartlarda şampiyonluk hayal 2.bile olamayabilir bu takım. Ayrıca geçen sezon boyunca kırık burunla oynayan Serdar Aziz'i bir hatası yüzünden silip atıp bu 2.lig topçusu Marcao'yu takıma stoper diye aldıran Fatih Terim'e selam olsun.

Serdar aziz denen bos topcuyu 1 macla karsilastirip gomen adam ya futboldan anlamiyordur, ya kuştur!

Rahat nasıl oluyo bi acıklar misın?
8 puan nasıl erir bunu mantıklı bir cevapla acıklamanı istiyorum. Yanlıs anlama sadece soru soruyorum
Daha 10 hafta var.Başakşehir mutlaka 2-3 beraberlik ve mağlubiyet alacaktır.Son 7-8 haftaya girdiğimizde şampiyonluk stresini kaldıramazlar.Bir maçları içeride bizimle.
O maçı alacağımızı varsayarsak geçen yıldan daha kolay şampiyon olacağımızı zannediyorum.

Hadi diyelim fenerbahce yendi sen evinde kazandın 5 puana indi
Hadi diyelim kayseri ve besiktasta yendi. Olabilir mi rakiplere bakınca olabilir.
Ama sen bursa fener gibi deplasmanlardan cıkabilecek misin?

En güzeli umudu kesip stres olmadan takip etmek.
Hoca bazı çöpleri kadrodan kesip düzgün duran top çalıştırsa bursadan çıkarız fener maçı belli olmaz. Ama kesmeyeceğini düşünüyorum.

Bu hafta Antalya'yi yendik.basak fenere puan kaybetti.yine 6 puan a düşer fark..sonra biz Bursa'ya onlar kayseriye deplasmana gidecek ..işte kilit burada Kayseri en az 2 puan alacak .biz bursayı yenersek puan farkı 4 e düşer..ama biz bursayi yenebilir miyiz...

Her takımın, her hocanın bir oyun planı var. Hikmet Karaman'ın Kayserispor'unun da, Sergen'in Alanyaspor'unun da, Ç.Rize'nin de, Ankaragücü'nün de bir planı var. Yapıyorlar-yapamıyorlar, kazanıyorlar-kaybediyorlar ama bir plana göre oynamaya çalışıyorlar. Bir de bizim oyunumuza bak. Ne oynadığımız belli değil. Tamamen rastgele hücum ediyoruz, rastgele geri koşuyoruz. Rastgele duran top kullanıp, rastgele pozisyon alıyoruz. Ayıp ya, ciddiye almayacaksanız bırakın Galatasaray'ın peşini.

Serdar aziz denen bos topcuyu 1 macla karsilastirip gomen adam ya futboldan anlamiyordur, ya kuştur!
Bu Serdar Aziz bizde oynarken kötü bir performans sergilemiyordu fener'e gitti diye Serdar Aziz'e iyi topçu diyen kuşmu oluyor? Marcao kötü bir stoper işte arkadaş yani nerenizle izliyorsunuz maçları, 1 maç diyorsun ne 1 maçı bugün golde yaptığı hata, beraberlik golünü attıktan sonra yaptığı hata, Benfica maçında takım iyi oynarken yaptığı amatörce hata, Trabzon maçında yaptığı hata hangi 1 maçtan bahsediyorsunuz ve neyini savunuyorsunuz kötü işte arkadaş ben neden Luyindama'ya kötü demiyorumda bu Marcao'ya kötü diyorum adam rezalet adam balon işte.

Bu hafta Antalya'yi yendik.basak fenere puan kaybetti.yine 6 puan a düşer fark..sonra biz Bursa'ya onlar kayseriye deplasmana gidecek ..işte kilit burada Kayseri en az 2 puan alacak .biz bursayı yenersek puan farkı 4 e düşer..ama biz bursayi yenebilir miyiz...

Bursa nın çok iyi kadrosu yok ama çok koşan mücadele eden bir takım.

Başak mutlaka Kayseri de takılacak.

Üst Alt