STSL 18/19 H:25 | Galatasaray 5-0 Antalyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu takim sampiyon olamaz. Kimse kimseyi kandirmasin. Sampiyon olacak bir hava ile top oynamiyor futbolcular. Buda cok normal cunku akbil bi sekilde kazaniyor butun gucler arkasinda bunu bizim futbolcular da biliyor

2. yarı toparlanmamız donk sayesinde oldu biraz. biraz da 2. golü yeyince antalya dağıldı. bu antalya kendi evinde beşiktaştan 6 tane yedi. 2 gol atınca hemen dağılıyorlar zaten. kısacası abartılacak bir skor değil. Bursa maçı böyle rahat olmayacaktır.

Önliberosuz şekilde oynayarak sadece ndiaye belhandayı göbekte oynatarak üstüste saçmalıyor kaç maçtır fatih hoca.

sene başında belki tutar demiştim ama kesinlikle tutmuyor ndiaye-belhanda-emre üçlüsü.

bunu daha önce gördük. bir kere denenir anlarım ama ısrar etmek anlamsız.

ki her defasında ilk yarı bitiminde oyuncu değiştirmek zorunda kalıyor hoca.

kendi hatasının kendisi de farkındayken hala olacağına inanmasını anlayamıyorum.

Skor iyi ama takım bana güven vermiyo valla. İstatistiklere baktım herşey eşit yani msçın 5-0 bitmesi çok saçma bişey oldu. İzlemeyen herkesi yanıltır. Bireysel yetenek farkı bu skoru getirdi. Çok kırılgan, kopuk bir takımız. Rakip ortasahayı boşlayınca böyle skorlar oluyor ama haftaya bursa korakor oynayınca araplar ortadan kaybolur yine.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bence deplasmandakı maçlarda Donk, fernando, badu orta sahası ile çıkılsın bundan sonra.Günümüz futbolunda en önemli şey orta saha direnci.Belhanda sola kayık oynayabilir.

Üst Alt