STSL 18/19 H:25 | Galatasaray 5-0 Antalyaspor | MS | 11 Mart - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugun hakan ozmerti ozellikle izledim. Basaksehir macinda butun kornerleri faulleri ataklari pic eden adam bugun 3-4 tane etkili korner kullandi. O macta hakan ozmert normaldi diyen olamaz. Hakemler futbolcular boyleyken basaksehirin bu serisini aciklamak kolay. Istedigimiz kadar iyi oynayip kazansak bile basaksehirin su serisi aciklanamaz.

Tipki 2010/11 gibi bu sezonun da gercekleri aciga cikacak

Zamaninda bir buyugumuzun dedigi gibi gerceklerin ortaya cikmak gibi kotu bir huyu vardir

Emre Akbaba, Belhanda ve Feghouli, üçü aynı anda sahada olmazsa rahat yeneriz.
Şu Emre Akbaba'da benim göremeyip de hocanın bildiği ne var acaba.
Belhanda ile ikisi olmuyor işte özellikle de. Kaç kere daha ipten dönmemiz lazım ki?

Kadroyu görene kadar iyi olan moralim bozuldu Emre Akbaba'yı görünce. Tam oturmak üzere olan sistemi bozduk resmen.
Ndiaye delidana gibi koşmayıp rakibi mevkisinde karşılarsa belhanda emre feghouli ortasahada durarak oynamazsa kazanırız aksi halde zor maç
------Donk (Fernando)----
Ndiaye- Belhanda(Selçuk, Emre)

Şunu yapsa çok rahat alacapımız maçlar oynuyoruz. Hem Belhanda oynasın hem de Emre oynasın deyince böyle rezil bir oyun çıkıyor ortaya.

1. Ndiaye ordan oyun kuramaz, öyle bir oyuncu değil.
  2. Belhanda ve Emre topsuz oyunda sıfır. Pres gücümüz yok. Dönen topları alabilen oyuncu değiller. Böyle rakip orta sahayı rahat geçiyor.
  3. Belhanda, Emre, Feghouli, Onyekuru hepsi aynı anda sahada olunca herkes birbirine bakıyor. Oyunda sorumluluk alan yok.
NDIAYe cik Donk girmeli
Ndaiye'yle ne alakası var, Emre çıkmalı.

Bunları yaz
Hocam tek tek her mesajını takip edemedim kusura bakma. Ben Belhanda - Akbaba'nın birlikte oynayabileceğini söyledim, itiraz ettiğim tek nokta o. Bu akşamki şekilde olmayacağını düşünüyorum tabi. Yoksa oyunu savunduğum yok. Zaten oynadığımız oyun zevk vermekten oldukça uzak uzun zamandır. Tek sebebinin Akbaba'nın monte edilmesinin olduğunu düşünmek bence iyimserlik olur.

Bunları yazdım. Sorun sistem sorunu. Emre oynar bu sistemde oynamasına da, ancak birinin yerine oynar, yanında değil.

Demek istediğim şu;

------Dm-----
--cm---cm--
Lw---------Rw
---------St-------

Bu sistemde cm'lerinden biri Belhanda ise diğeri asla Emre olamaz. Hele kanatların Feg ve Onyek ise asla. Diğer pozisyonlarda olur mu bilemem.

Benim asıl üzüldüğüm bunu Akhisar maçında da yazdık, hoca ilk yarının sonunda Emre'yi çıkarınca yanlışını gördü, bravo dedik ama bu maçta yine aynı şeyi denemesi saçmaydı. Neyse ki yine erken döndü yanlıştan.
Bu bana şunu anlatıyor, Emre bir şekilde takıma monte edilmeye çalışılıyor.

Kotu oynadik diyenlere sorarim Rize disinda bu toptan iyi top oynayan var mi ligde
Başımıza ne geliyorsa bu mantıkla geliyor.
Bize ne başkasından.
Biz GALATASARAY'iz kimseyle aynı kefede olamayiz.
Bizim amacımız hedefimiz avrupa.
Hep yerel düşüne düşüne bu hale geldik.
Takımı çöpler ile doldurduk sonucunda da çöp gibi oynamaya başladık.

___
Bizi daha fazla rezil etmeden hemen İSTİFA!

Terimi eleştirenleri değil ama düşmanlık yapanların alayını engelledim.. ikidir ceza alıyorum bu kuş kiliklilar yüzünden... goller ardı ardına geldikten sonra engellenmiş içerik ibaresini de pek göremedim ya neyse..
Bi hafiflik var buralarda , sinirini bozanlara tavsiye ederim..

Kötü oynadık diyenler bana koca senede 3 tane maç yazar mısınız iyi oynadığımız? Ben bu sene porto deplasmanı hariç iyi oynadığımız maç hatırlamıyorum. Keşke 5 5 gitsek de hep böyle oynasak kaleci sıçtığı zaman yeniliyoruz işte yoksa biz hep böyleyiz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başımıza ne geliyorsa bu mantıkla geliyor.
Bize ne başkasından.
Biz GALATASARAY'iz kimseyle aynı kefede olamayiz.
Bizim amacımız hedefimiz avrupa.
Hep yerel düşüne düşüne bu hale geldik.
Takımı çöpler ile doldurduk sonucunda da çöp gibi oynamaya başladık.

___
Bizi daha fazla rezil etmeden hemen İSTİFA!

Basimiza ne geliyorsa bu mantikla geliyor.
Bize ne Avrupalidan.
Biz Galatasaray'iz Super Lig'de yarisiyoruz, bazilari ayni kefede degiliz dese de her sene bu takimlarla 34 mac yapiyoruz.
Bizim amacimiz hedefimiz surdurulebilir bir mali yapi, guzel oyun ve basarilari harmanlamak; uzun vadede Avrupa'da kupa kazanmak.
Yerelde sampiyon olmadan Avrupa'ya gidemiyoruz.
Takimi bitik yildizlarla doldurduk sonucunda da bitik bir takim olduk.

____
Bizi daha fazla batirmadan vizyoncu taraftar ISTIFA!

Üst Alt