STSL 18/19 H:27 | Galatasaray 3-0 Yeni Malatyaspor | MS | 6 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onyekuru da Marcao da Fener macinda cok lazim

Fener kapanmaz Onyekuru is yapar ki kapanacak olsalar bile baska sol kanat yok takimda

Marcao'nun zaten alternatifi yok

Fener'de Dirar yetisirse Isla-Dirar kanadina karsi Onyekuru defansif olarak zaaf yaratmaz mi?Herif forvet gibi oynuyor resmen.

Belhanda'yi sola atip ortayi 3 defansif oyuncuyla kurmak daha mantikli geliyor bana Kadikoy icin.Yuto-Emre kanadi da olabilir ama Terim'in "1 puana geldik" mesaji vermemek icin bunu deneyecegini sanmiyorum.Diger bir ihtimal de Akbaba'yi sola atmasi olur ki bunu hic istemem.

Evet de normal sartlar altinda Onyekuru'dan da kimse bir sey beklemez ki. Alternatifi yok sadece.

Marcao'ya gelince alternatifi Semih veya Ahmet arada oyle bir ucurum var ki, bu arguman gecersizlesiyor sanki. Ayrica Semih veya Ahmet'in iyi bir Kadikoy performansi yok kariyerlerinde simdi olacagini dusunmek yanlis olur.

Sen @Uğur İz ve @Serkan Şafak ile yapacagin sulhun sartlarini hazirlamaya basla derim ben.

sinan gümüş kendisine 1.5 milyon euroluk kontratı getirecek olan golü tabii ki kadıköyde atacak

Fener'de Dirar yetisirse Isla-Dirar kanadina karsi Onyekuru defansif olarak zaaf yaratmaz mi?Herif forvet gibi oynuyor resmen.

Belhanda'yi sola atip ortayi 3 defansif oyuncuyla kurmak daha mantikli geliyor bana Kadikoy icin.Yuto-Emre kanadi da olabilir ama Terim'in "1 puana geldik" mesaji vermemek icin bunu deneyecegini sanmiyorum.Diger bir ihtimal de Akbaba'yi sola atmasi olur ki bunu hic istemem.

Valla ne yaparsak yapalim Fener sag tarafi otoban edecek. Nagatomo yetissin kafi. Belhanda'nin cok yardima gelecegini sanmiyorum. Emre Akbaba solda kaybolur zaten. O yuzden bari Onyekuru oynasin ki bitik Isla'yi onde yakaladigimizda guzel kontralar koparabilelim.

luyindama yoksa ve ortada da ndiaye yoksa o zaman donku stopere yazmak pek doğru olmayabilir. donk yine geride ortasahada oynasın. başıma bir şey gelmeyecekse ahmet çalığı semihten daha iyi buluyorum. bjk deplasmanında da fena oynamamıştı. bana kalırsa stoperde bi maçlık ahmet çalık oynayabilir. semih tamamen bitik ve futbolcumsuya benzer görüntüsü yok. ahmet en azından kötü futbolcu.

donk da tam önlerinde oynar hem ortaya hem stoperlere destek verir.

luyindama yoksa ve ortada da ndiaye yoksa o zaman donku stopere yazmak pek doğru olmayabilir. donk yine geride ortasahada oynasın. başıma bir şey gelmeyecekse ahmet çalığı semihten daha iyi buluyorum. bjk deplasmanında da fena oynamamıştı. bana kalırsa stoperde bi maçlık ahmet çalık oynayabilir. semih tamamen bitik ve futbolcumsuya benzer görüntüsü yok. ahmet en azından kötü futbolcu.

donk da tam önlerinde oynar hem ortaya hem stoperlere destek verir.

Terim de Ahmed'in Bjk macindaki performansina aldanip icerdeki Rize macinda Maicon'un yerine oynatmisti.2 tane ortayi kafayla golu atanlarin agzina atti.Sonra da ligde oynatmadi

Bu dediğin olsun 100 like benden.

s-f038e9734391c8b7edce92b895541532c8ca4268.gif

kadıköydeki maçta normal şartlarda yenilmeyiz
ama bizim belhanda dünkü gibi penaltıyı aldığı pozisyonda bile sarı kart görmeyi başardıysa, orada da yine bu arkadaşımızın üzerine oynayıp eksik bırakmak suretiyle maçı kazanabilirler.
keza feguli de bu şekilde kart görmeye son derece müsait.
fernando ve ndiaye de oyun yapısından dolayı çok kolay kart görüyor.
kısacası yine aynı senaryo, kköyde futbolun dinamikleri değil, hakem yönetim desteği ve çirkeflikle oynayan bir rakibimiz olduğundan, oyunun önce bu kısımlarını halletmemiz lazım önce. sonra gerisi gelir.

hatta belki biz o hafta 1 puan alıp, başak bjkye yenilirse 1 puan daha da yaklaşabiliriz başak’a. bonus olur.

Muslera
Mariano Donk Marcao Nagatomo
Fernando
Belhanda Emre.A
Feghouli Diagne Onyekuru

En iyi kadro bu olur, Nagatomo ve Fernando zahmet olacak ama oynasınlar.

bence bu maç marcao oynamamalı,
malatya acap kötü durumda bence bir türlü yeneriz biz bunları.
maçı yönetecek hakemin görevi direkt marcaoya sarı kart vermek olacak çünkü. hatta kulübede bile olmasın marcao, sakız çiğnedi sırbistan’da yapılan son seminerde kulübede naneli sakız çiğneyen oyuncuya artık sarı kart veriliyor diye bir şey uydurabilirler.

muslera
mariano donk ahmet nagatomo
fernando selçuk
feguli belhanda onyekuru
diagne

bu 11 malatya’ya yeter de artar bile.
linnes sinan yunus ve emre’ler yedek kulübesi hamlesi olur.

Üst Alt