STSL 18/19 H:27 | Galatasaray 3-0 Yeni Malatyaspor | MS | 6 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu maçtan önce Yine Malatyaspor ile yine TT Arena 'da kupa maçımız var.
O maç tam rotasyonu koymalık... Aklımda şöyle 11 'ler var.

Kupa 11:
--------------- İsmail -------------
Linnes - Luyindama - Marcao - Emre T.
--------- Selçuk - Ndiaye ----------
------ Yunus - Emre A - Mugdat ------
------------Mitroglou--------------

Lig 11:
-------------- Muslera -------------
Mariano - Semih - Marcao - Yuto
---------Fernando - Donk ---------
Feghouli - Belhanda - Onyekuru
-------------Diagne--------------

Eksikler bir yana cb nin son yaptığı açıklama da can sıkıcı,sürekli benim kurduğum takım proje takımı, şampiyonluğa gidiyor illa milyonların takımı mı şampiyon olacak diyor. Bir gözdağı gibi

Kadroya Fernandoyu yazıyorsunuz da artık o adamın kendine hayrı yok takıma hayrı olmasını hiç beklemiyorum. Kupa maçlarında oynasın kafi, adamda bel mel dönmüyor ligi kaldıracak fizik kapasiteye sahip değil

Napalım eldeki tek stoper. Donku stopere çekip 7 hafta önce oynamış yetersiz fernandoyu oynatmaktansa en azından donku ortasahaya koyup ortasahayı güçlü tutsrım daha iyi. Fernando bu takıma artık sokulmamalıdır. Zaten oynasa yine ya sakatlanır ya da kendini tatile sokacak bi kart görür

Fernando bey de bir zahmet dönsün ve top oynasın az.

Donk stoper olup Selçuk orta sahaya gitmeli.

Hamle olarak da

Emre Akbaba
Linnes/Sinan
Mitroglou

Düşünülür.

Bu maçtan bir kaç gün önce yine bunlarla kupa maçına çıkacağız. Bize ligde çelme takmak için kupa’da yedeklerle bile çıkabilir karbonat erol.

Son düzenleme:
Yeni Malatya-Ankaragücü maçını şöyle bir inceledim de gerçekten çok bala kazanmışlar. Özete bakarsanız Ankaragücü inanılmaz goller kaçırmış maç boyunca ve topla oynama şut, hava topu kazanma hepsinde net şekilde Ankaragücü önde. Bunlar iç sahalarında böyle ise, önümüz de ki hem kupa hem de ligde oynanacak iki maçta da yedeğin yedeği ile bile çıksak yenmemiz lazım.

Son 10 maça bakarsak ligin 12. sırada ki takımı.

263OoE.png

Üst Alt