STSL 18/19 H:27 | Galatasaray 3-0 Yeni Malatyaspor | MS | 6 Nisan - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hakem marcao bır hareket yapsada versem diye bekliyordu zaten it.Daha sertini malatyalı yaptı sarı vermedi.Böle .c larının oldugu bir ligde şampiyonluk mücadelesine tam gaz devam ediyoruz.Penaltıda emin olun elide gördü vermedi.Zoraki izledikten sonra mecbur kaldıda verdi.Oyun olarak beğendim takımı.Marcao ve luyindama olmaması çok kötü oldu.Donk idare ederdide şimdi ahmet çalık oynayacak birde.

Maçın Adamı Viking Martin Linnes !

b82f661ede6575adefb2237f90ca1156.jpg

Valla şu maçta açıkça görüldüki fernando,diagne yi kesin olarak satmamız gerekir.Belhanda feghouli ve marianoyada iyi teklif gelirse elden çıkarılmalı.Bize linnes gibi karakteri yerinde her daim kafası oyunda olan kuzey avrupalı oyuncular lazım.Varsın aşırı yetenekli olmasın.

Tamam cagne birşey yapmadı da belhanda ne yapmış bir söyleyin hele? 4 tane pas hatası saydım orta sahada kalemize kontra oldu hepsi.. Penaltı atmak maçta iyi oynamaktan geçse 2 penaltı da Linnesin hakkıydı

Tamam cagne birşey yapmadı da belhanda ne yapmış bir söyleyin hele? 4 tane pas hatası saydım orta sahada kalemize kontra oldu hepsi.. Penaltı atmak maçta iyi oynamaktan geçse 2 penaltı da Linnesin hakkıydı

İstatistik kasacak sonra burdakiler tarafından savunacak. Yok şu kadar maçta skora katkı etti diye.

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

Üst Alt