STSL 18/19 H:27 | Rizespor 2-7 Beşiktaş | MS | 8 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

130366.png
1524776345132-png.21146
1552317927799-png.43175

stad18.jpg

Spor Toto Süper Lig 18/19 Sezonu 27. Hafta
Çaykur Rizespor - Beşiktaş
Çaykur Didi Stadyumu
8 Nisan 2019 Pazartesi
20.00

rize denilen kasaba ev sahibi olmasının avantajıyla marizleyebilir. (-ebilmek -abilmek -kesinlik olmayan durum-) istanbulda olsa bjk tokatlardı muhtemelen

Domino etkisi yaratacak bir mac.

Bu maci Rize'nin almasi demek:

Bizle arasindaki puan farki 8'e cikan Bjk'nin Basak'i yenmek icin pek bir amacinin kalmamasi demek.

Rize'nin Basak maci oncesi kume hattindan iyice uzaklasmasi demek.Simdi o zaman da Uefa'ya oynayacak diyeceksiniz ama kume dusmemeye oynayan bir Rize'yi Uefa'ya oynayan bir Rize'ye tercih ederim Basak'a karsi.

Bjk'nin Sivas deplasmaninda direnci az oldugundan Sivas'i Basak maci oncesi rahatlatmasi demek.

Forum cogunlugu 2.ligimizin garantilesmesi icin yine Rize'yi tutacaktir ama ben yine Bjk'nin almasi taraftariyim.Tum planlarim sampiyonluk ustune.Sampiyon olamazsak 2. veya 3. olmamiz benim icin fark etmiyor.Ha yine de Bjk'nin bizi gececegini zannetmiyorum.

Oynanan futbollara baktigimda ise bu macta Bjk'nin 1 puan almasini bile zor goruyorum.

Domino etkisi yaratacak bir mac.

Bu maci Rize'nin almasi demek:

Bizle arasindaki puan farki 8'e cikan Bjk'nin Basak'i yenmek icin pek bir amacinin kalmamasi demek.

Rize'nin Basak maci oncesi kume hattindan iyice uzaklasmasi demek.Simdi o zaman da Uefa'ya oynayacak diyeceksiniz ama kume dusmemeye oynayan bir Rize'yi Uefa'ya oynayan bir Rize'ye tercih ederim Basak'a karsi.

Bjk'nin Sivas deplasmaninda direnci az oldugundan Sivas'i Basak maci oncesi rahatlatmasi demek.

Forum cogunlugu 2.ligimizin garantilesmesi icin yine Rize'yi tutacaktir ama ben yine Bjk'nin almasi taraftariyim.Tum planlarim sampiyonluk ustune.Sampiyon olamazsak 2. veya 3. olmamiz benim icin fark etmiyor.Ha yine de Bjk'nin bizi gececegini zannetmiyorum.

Oynanan futbollara baktigimda ise bu macta Bjk'nin 1 puan almasini bile zor goruyorum.

Normal şartlarda bjk 3 yer ama almalı bu maçı bakalım uzun zaman sonra istediğimiz olucak mı.

la ne dominosu olayın pizzayla ne alakası var
rize yensin işte tertemiz
bjk başağı inönü’de her türlü yener merak etmeying

Üst Alt