STSL 18/19 H:27 | Rizespor 2-7 Beşiktaş | MS | 8 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Domino etkisi yaratacak bir mac.

Bu maci Rize'nin almasi demek:

Bizle arasindaki puan farki 8'e cikan Bjk'nin Basak'i yenmek icin pek bir amacinin kalmamasi demek.

Rize'nin Basak maci oncesi kume hattindan iyice uzaklasmasi demek.Simdi o zaman da Uefa'ya oynayacak diyeceksiniz ama kume dusmemeye oynayan bir Rize'yi Uefa'ya oynayan bir Rize'ye tercih ederim Basak'a karsi.

Bjk'nin Sivas deplasmaninda direnci az oldugundan Sivas'i Basak maci oncesi rahatlatmasi demek.

Forum cogunlugu 2.ligimizin garantilesmesi icin yine Rize'yi tutacaktir ama ben yine Bjk'nin almasi taraftariyim.Tum planlarim sampiyonluk ustune.Sampiyon olamazsak 2. veya 3. olmamiz benim icin fark etmiyor.Ha yine de Bjk'nin bizi gececegini zannetmiyorum.

Oynanan futbollara baktigimda ise bu macta Bjk'nin 1 puan almasini bile zor goruyorum.
Ne kadar düzgün bir yazı ve güzel bir yorum. Ayrıca profil resmindeki Kocaman Aykut'umuzun resmi bu hafta sonu oynanacak Başakşehir - Konya maçından sonra daha bir anlam kazanacaktır.

Beşiktaş'ın Çaykur Rizespor maçı kadrosu belli oldu!

Karius, Utku, Ersin, Gökhan Gönül, Rıdvan, Caner, Vida, Mirin, Necip, Roco, Medel, Atiba, Ljajic, Muhayer, Dorukhan, Kagawa, Oğuzhan, Lens, Larin, Güven, Burak

Adriano ve Quaresma kadroda yer almıyor!

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gökhan
Morozyuk Awaziem Abarhoun Melnjak
Saadane Azubuike
Boldrin Atif Samudio
Vedat

Yedek: Musa-Umar-Nakoulma.

Karius
Gökhan Medel Vida Caner
Atiba Dorukhan
Lens Kagawa Ljajic
Burak

Yedek: Oguzhan-Güven-Larin.​

Çaykur Rizespor XI: Gökhan, Moroziuk, Awaziem, Abarhoun, Melnjak, Azubuike, Musa Çağıran, Samudio, Boldrin, Aatif, Vedat.

Beşiktaş XI: Karius, Gökhan, Vida, Mirin, Caner, Medel, Atiba, Dorukhan, Ljajic, Lens, Burak Yılmaz.

Üst Alt