STSL 18/19 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 14 Nisan - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu forumda biri vardı transfer döneminde yok şu futbolcuya şu tarih şu saate bilet var bilmem ne var diyen kimdi o havaalanındamı ne çalışıyodu

çalışma kadar beceri de önemli. o topları kesen adam adem ljaic. bizim oyuncular daha ceza sahası içine atamıyor yaw

Evet renkdas tabii ki o topları kesen de , vuran da önemli.. Bizde Adem Ljayiç gibi oyuncular var ama bunu antremanlarda özel olarak çalışmazsan netice olmaz. Ben 100 kere bunu yazmışımdır. Bu konuda topic bile actım. Ama maalesef duran toplara daglara taslara..

Evet, bu sezon bunlara karşı 2 maçta da iyi oynamadık ama adil bir hakem olsaydı ikisinde de yine galip gelmiştik. Niye hep biz hakeme rağmen kazanmak zorundayız? Lehimize hata yapmalarına gerek yok hemde, sadece adil olsunlar. O zamanda sadece oynadığımız futbolu tartışırdık. Avrupa’daki takımlar maça çıkarken hakemi de yenmeliyiz diye çıkıyorlar mı hiç?
Sizde hakem beğenmiyorsunuz diyen admin vardı. Bunların neyisini beğenelim? Cüno veya başkası olsaydı yine aleyhimize çalacaklarından eminim. Ama bunun yaptığı bardağı iyice taşıdı.
Göz göre göre yine bu sezon bir takımı şampiyon yapmak istiyorlar. Masaya vurabilecek tek bir adamımız var, o da hocamız. Ona da hemen cezayı yapıştırıp iyice cezalandırıyorlar bizi.
O şerefsiz palabıyık’ın düdüğünü astıramayan yönetim bir dakika bile orada durmamalı!

Katılmıyorum Murhan.. Evet Luyindama kafa toplarında iyi ama onun kafasına top atacak adam lazım. Kombinasyon lazım. Bu da ancak calışma ile olur..

Dikkat ettin mi, bilmiyorum; Besiktas Basak maçında korner toplarına vuran ve tehlike yaratan oyuncular Dorukhan ve Gokhan G. idi.. O kısa boylarıyla.. Ve Gokhan bir golun asistini yaptı..

Netice : Duran top calışması.. Bizde olmayan sey yani :(((
Dorukhan kisa falan degil yahu gayette sirim gibi.
Ggonul neyse de Dorukhan oyle degil.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bakın beyler, bir konuda hata yapıyoruz. Hakemin 2.yarıda bizi katlettiği konusunda hem fikiriz. Ama bu maçı kazanamamışsak şapkayı önümüze koyup düşüneceğiz. Rakip 10 kişi kaldığında da 1-0 geriye düştüğünde de aynı hakem vardı. Aynı şekilde Arena'da ki maçta 2-0 öne geçerken de durum böyleydi. Yani puştluğun da sınırı bir yere kadar. İstediği kadar hata yapsın ama durum lehine gelmişse artık değerlendireceksin ve koyup geçeceksin. Bu stadda yüzde 100 adalet ile hiçbir zaman maç yönetilmedi, bundan sonra da olmaz. Allah aşkına şampiyonluk kovalayan takımsın, rakibin berbat halde. Seyircisi bile yenilgiyi kabullenmiş, stadda gram baskı yok. Daha nasıl şartlar oluşmalı ki sen kazanabilesin?

11'e 11 oynanırken 40 dakikada 1 tane şut atabilmişsin, sadece 1 !! Bu nasıl şampiyonluğa oynamaktır? Yani 20 senedir kadıköy maçlarını izlemesek ilk defa hakemler böyle zannedeceğiz. Herkes bu durumu bilmiyor mu kardeşim? Kadıköy de bu saçmalıkların yaşandığını bilmiyor mu? Buna rağmen rakibin eksilmiş ve sen gene kötü oynamana rağmen bir şekilde de öne geçmişsin. Onu bile koruyamıyorsun ya.. Seyirci oturmuş kaderine razı ağlıyor zırlıyor, düşün yani vaziyet bu. Hadi skoru koruyamadın, ikiyi üçü atacak reaksiyonun bile yok. Değişiklikler öyle böyle facia değil.

Bir hayal edelim, durum tam tersi olsa ve fb şampiyonluk adayı olarak arenaya gelse... Ve biz böylesine küme düşme bölgelerinde dolanıp dursak. Bizi paçavraya çevirirler mi çevirmezler mi? Allah aşkına ya hep aynı ezik ezik performanslar, mal mal oyuncu değişiklikleri nedir ya? Ağır çekim top çeviriyor takım, 10 kişi rahat rahat defansa yerleşsin diye. Kaleciyi zorlayan adam gibi şut bile yok. 92.dakikada Donk efendi 50 metreden tribüne şut atıyor. İşte bizi özetleyen resim bu.

Geceden bu yana acayip moral bozukluğu yaşıyorum, bu maçı kazanamamayı kabul edemiyorum. Belki de şampiyonluğun da dışında sırf fb maçı olduğu için bu kadar moralim bozulmuş olabilir. Ama hakikaten yeter, herşeye rağmen artık öne geçmişsin kardeşim, kalmış 20 dakika. 10 kişi rakibe verme puanı artık. 2'yi at 3'ü at, atamıyorsan da bari geriye gömül yeme anasını satayım.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

düz mantık, gs’ın kadıköy’e gittiği hafta puan farkı azalmış oldu (6’dan 5)
galibiyeti kaçıran taraf olduğumuz için canımız sıkkın ama yapacak bir şey yok

şimdi 6/6 yapıp başak’ın en az bir beraberlik almasını bekleyeceğiz

bence hiç de azımsanacak bir ihtimal değil

en güzeli de ilk yarıdaki derbi maçındaki gibi takımın yarısını sakat/cezalı vermedik

bakalım zaman ne gösterecek

10 kisi oynayan vasat alti rakibini yenememissin, ne oyun olarak ne skor olarak, halen hakemi on plana atiyorsun.

Utaniyorum bu kulupte hakim olan bahaneci tutumdan.

10 kisi oynayan vasat alti rakibini yenememissin, ne oyun olarak ne skor olarak, halen hakemi on plana atiyorsun.

Utaniyorum bu kulupte hakim olan bahaneci tutumdan.

10 kişi mi? Messi onlarda olsaydı bile palabıyık kadar katkı sağlamazdı.
Şikeciler gibi konuşmaya gerek yok. Bu maçın kazanamamızın baş sorumlusu bu operasyon çocuğu. Futbolcular ve hoca sonra gelir.

ne alakası var ya
10 kişilik rakibe karşı oyun olarak üstünlük kuramadın diye
hakemin istediği gibi davranma hakkı mı doğuyor
bazen iyi oynarsın bazen kötü, hakem gereğini yapacak
nasıl ki tt arena’da muslera’nın çıkışına penaltıyı veriyorlarsa, nasıl ki belhanda’ya (tudor döneminin maçında) kendinş yere attığı için aldatmadan 2. sarıyı. verebiliyorlarsa, bu stadyumda da verecekler.
bazen bu tür maçları ufak detaylar belirler, şimdi seri +1 sene oldu değil mi, böyle böyle gs’ın seriyi daha önce de rahatlıkla bitireceği aleni hakem hatalı bir çok maç olmuştu

Üst Alt