STSL 18/19 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 14 Nisan - Sayfa 190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ali palabıyık,
fb’in emojili tweeti,
fb yöneticisinin maç sonu açıklamaları...

zamanında nasıl ki bursa şampiyonluğu, denizli faciası, gs’ın kadıköy’de kupa kaldırması, şike gibi tramvaları yaşadıysa bu camia, 14 nisan 2019’un diyetini de massive bir tramva ile ödeyecektir şüphesiz. çünkü fb’in haklı olduğu %1 lik bir durum dahi yok. çok acayip bir akşamdı ya.

aynı şekilde ali palabıyık da yaptığının bedelini ödeyecektir. çünkü hata yapmadı, bilerek yaptı.

ve allah çok büyük ve her zaman onun dediği olur. onlar hakemlerine, satın aldıkları kurumlara, medyalarına güvensinler. ben allah’a güveniyorum ve fb ve ali palabıyık’a adaleti tesis edeceği günü sabırla bekliyorum.

Kaç gündür bunu düşünüyorum. Çıkacak bu bir yerden, öyle bitti gitti yok. Daha büyük üzüntüler yaşayacaklar, varsınlar 1 puana sevinsinler.

Hiçbiri hata değildi, hepsi kasıtlıydı. Bilerek isteyerek yapıldı. Yarın bi gün yine statlarını yakacaklar futbolcularını dövecekler, başkanlarını istifaya davet edecekler. Uzak değil o günler.

Ben maci izlemedim ama bu flooddaki videolari izleyince cok da kotu oynamamisiz sanki.

Kadikoy deplasmaninda nasil oynanmasi gerekiyorsa oyle oynadik

45’te kirmizi gördüler,ikinci yari fener yari sahasinda gecti ama 10 kisi kapandiklari icin pozisyon üretmekte zorlandik

Yine de onyekuru nun golü öncesi gole yaklastik linnes ve Mariano ile.

Dogru bir oyun plani ile 0-1 öne de gectik ama hakeme takildik fenerin malum golü geldi,1-1 den sonraki oyun yine fener yari sahasindaydi ama oyuncularimizda psikolojik olarak yine mi kazanamayacagiz düsüncesi geldi cunku cok yan pas yaptik

Uzun lafin kisasi dogru oynadik ama hakeme takildik

Bu maça bakıp şampiyonluk gitti diyenin kuş kadar aklı yoktur.

6'da 6 yapıp şampiyon olacağız.Başakşehir 4'te 4'le gelemeyecek 33. Haftaya.Fark en fazla 3 puan olacak o maçtan önce.Şampiyon olamazsak perma ban atsınlar.O kadar iddialıyım.Aynısını geçen yılda da söylemiştim.

Seninle iddaya girebilirim sarper Sampiyon olamayacagiz. Olursak foruma girmeyecegim bir daha. Olamazsak sen girmeyeceksin.

Galatasaray 8 puan 5 puan gerideyken bile inananların takımıdır.

Maalesef renktaş;

46261

Galatasaray 8 puan 5 puan gerideyken bile inananların takımıdır.

Maalesef renktaş;

Ekli dosyayı görüntüle 46261

Inanmiyordum dogru. Hala hukumetin takimi basaksehir 8 puan ondeyken ve biz hakemler tarafindan biciliyorken nasil sampiyon oldugumuza inanamiyorum. Galatasarayin buyuklugu cok baska bir buyukluk. Sampiyonlugumuz tum camiamiza hayirli olsun. Iddayi kazandin Sarper tebrikler. Sozum sozdur. Uyeligimi silmeyecegim ama Cook uzun zaman ortalarda gorunmeyecegim. Nice sampiyonluklara!

Üst Alt