STSL 18/19 H:28 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 14 Nisan - Sayfa 189 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biz Cuneyt Cakir da Cuneyt Cakir diye aglarken tassak geciyodunuz

Bu macin hakemi Cuneyt Cakir olsa 3-0 falan kazanmistik
maçın skorunu bilmem ama topal'ı da skertel'i de oyundan çatır çatır atardı, gol öncesi faulü de verir golü iptal ettirirdi.
öyle bir maç oynadık ki fener adına 1 tane tartışmalı pozisyon bile olmadı.
bütün pozisyonlar bizimle alakalı.

Bu maç hakkında konusulacak çok şey var.
Hakemden önce kendimizi eleştirmek gerekiyor.
Devre arası yapılan forvetler Diagne ve Mitroğlu neden etkisiz?
Takım halâ forvetsiz gibi oynuyor. Feguli-Mariano- Onyekuru- Belhanda arasında top dönüp duruyor. Diagne rakip defans arasında kaybolup gidiyor. Bu adam top sürmez, verkaç yapmaz. Diagne ye al da at diyeceksiniz. Pozisyona sokacaksınız. Yoksa fiyaskodan başka bir şey olmaz. Ama bizim orta saha oyuncuları ne yazık ki forveti pozisyona sokamiyorlar.
Hoca dün oyuncu değişikliklerinde hata yaptı. Belhanda'nın kırmızı riski vardı evet ama ondan başka yaratıcı oyuncu yok takımda. Risk alıp bir oynatmalıydı. 1-1 den sonra hiç pozisyon üretemedik.
Takim uzaktan şut çekemiyor. Korner organizasyonumuz hiç yok.
Hakeme gelince resmen maçı elimizden aldı. Bu kadar bariz hata olamaz.
Ne olursa olsun şampiyonluk için kazanmamız gereken bir maçtı.
Son olarak Sinan Gümuş'ü hazırlık maçında bile oynatmamak lazım.

Dünden beri aynen şu haldeyim:
EjYw_e3j_400x400.jpeg

Üzüntüden gece 12:30 gibi kendimi kanepeye atıverdim amaçsızca. Uyuyakalmışım o soğukta kıvrıla kıvrıla.

Sabah uyanırken bile aklımdaki tek şey dünki maçtı. Yemin ederim yemek yiyesim bile yok.

ali palabıyık,
fb’in emojili tweeti,
fb yöneticisinin maç sonu açıklamaları...

zamanında nasıl ki bursa şampiyonluğu, denizli faciası, gs’ın kadıköy’de kupa kaldırması, şike gibi tramvaları yaşadıysa bu camia, 14 nisan 2019’un diyetini de massive bir tramva ile ödeyecektir şüphesiz. çünkü fb’in haklı olduğu %1 lik bir durum dahi yok. çok acayip bir akşamdı ya.

aynı şekilde ali palabıyık da yaptığının bedelini ödeyecektir. çünkü hata yapmadı, bilerek yaptı.

ve allah çok büyük ve her zaman onun dediği olur. onlar hakemlerine, satın aldıkları kurumlara, medyalarına güvensinler. ben allah’a güveniyorum ve fb ve ali palabıyık’a adaleti tesis edeceği günü sabırla bekliyorum.

sonuç olarak bizim 2 puan kaybettiğimiz onların 1 puan kazandığı bir maç oldu maalesef konyaspor ve beşiktaş maçlarından 6 puan çıkarmamız halinde mutlu sona ulaşacağımızı tahmin ediyorum

Maçı statta izledim. Fenerlilerle beraber. Maçı izlerken adamların hedefi kaybetmemekti. Sürekli oyunun durması, oynayamadıklarından oynatmak istememeleri onlar adına önemliydi. Kırmızı kart gördükten sonra ağlayanlar, öfkelenenler vardı. Moralleri epey düştü. Müthiş bir fırsat kaçtı. 10 kişiye karşı Galatasaray'ın net pozisyona girememesi skandaldı. Galatasaray'ın en büyük sorunu winner oyuncu sorunu. Sahada maçı kazandıracak oyuncu yoktu. Sazı eline alacak, yaptıklarıyla ya kendisi atacak ya attıracak. Seneye takım planlamasında buna kesinlikle dikkat edilmeli. Ne Feghouli, ne Belhanda bu tip oyuncular.

Üst Alt