STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:29 | Başakşehir 1-1 Rizespor | MS | 21 Nisan

Puan hırsızı Hüseyin'i bu maça vermişler. Halis'i de VAR hakemi yapın tam olsun. Yönetim yönetim olsa düdük asacak adamlar rakibin maçına çıkıyorlar.

Puan hırsızı Hüseyin'i bu maça vermişler. Halis'i de VAR hakemi yapın tam olsun. Yönetim yönetim olsa düdük asacak adamlar rakibin maçına çıkıyorlar.
Bu maçta hakeme gerek yok.
Hakem geçen hafta rize maçında görevini yapıp oyuncuları cezalı duruma düşürdü zaten

Sıra emre'nij kankası okan'da.

Okan Buruk: “Aatif son maçtaki sakatlığı nedeniyle, Başakşehir karşısında bizimle olamayacak. Musa’nın ufak bir sakatlığı vardı, dün takımla çalışmalara başladı. Moroziuk’un ufak bir sakatlığı vardı, bugün takımla çalışmalara başladı. Petrucci’nin, sakatlığı tekrar nüksetti.”

Okan Buruk: “Aatif son maçtaki sakatlığı nedeniyle, Başakşehir karşısında bizimle olamayacak. Musa’nın ufak bir sakatlığı vardı, dün takımla çalışmalara başladı. Moroziuk’un ufak bir sakatlığı vardı, bugün takımla çalışmalara başladı. Petrucci’nin, sakatlığı tekrar nüksetti.”
Adamsan bize karsi sa oynatma bunlari

Skip week. Bunu gelecekte isteyen beyinime ...

sırf rize fikstürlerinden 5 puan diferans yerdek tabii ki şamp olamayız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt