STSL 18/19 H:3 | Beşiktaş 2-3 Antalyaspor | MS | 26 Ağustos - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bulent-korkmaz_1002914_m.jpg

Dün fenerin yenilmesine sevinen bi keltoş vardı..
Conrad hotelinin asansöründe karşılaştık.Benim de bi randevum vardı 8.kata çıkarken
Fener yenildi ooocvv falan yaptı.
Ben de Galatasaray lı mısın dedim.
Hayır tabiki de beşiktaşlıyım dedi

Ben de o zaman çok sevinme yarın siz de yenileceksiniz dedim
Bok gibi bakakaldı suratıma
Şimdi otelden çıkış yapıyorum lobideydim bu da maçtan erken çıkmış olucakki ağlayacak gibiydi.
Cimbom'la uğraşanın çocuğu olmaz !

İkinci yarıyı izleyebildim.
Quaresma hakem alkışladı dalgasını geçti kart görmedi.
Caner önüne gelene bağırdı çağırdı, hakemi sürekli azarladı. Kendi yaptığı sert girişlerin aynısı kendine yapılınca direkt adamın üzerine yürüdü. Kendisi her maç öyle giriyor toplara.
Kaleci Utku'nun topa girdiği pozisyonda var hakemleri çay sigara yapmaya gitmiş galiba. Net kırmızı kart gözler önünde geçildi. Orada maç bitti aslında. Antalyaspor'un emeğine yazık. Normalde orda kaleci kırmızı ve maç bitti. Var sistemi ne işe yarayacak bu pozisyonlar oldu bittiye gelecekse.
Yekta kaybettiği toplarla gülümsetti.
Kaleci Boffin aslında her maç önde olan takım kalecisinin yaptığı kadar rahat davranışlar ve geciktirme yaptı, anormal şekilde vakit geçirmedi. Böyle yapan ve kart görmeyen tonla kaleci var.
Anadolu takımları sağlam oynuyor. Artık büyük takım-küçük takım olayı eskisi gibi değil. Her maç her skorla bitebilir. Lig bu şekilde çok keyifli.
Maçı anlatan ve yorumlayanın kritik ve hakem hatası olan pozisyonlarda hiç konuşmama maddesi var sözleşmelerinde galiba. Adamlar kabak gibi hakem hatası olan pozisyonda hala oyun dizilişi ve sahadan bahsediyorlar.
Antalyaspor inanılmaz hakedilmiş bir üç puan aldı, helal olsun.

Bu arada kural cok sacma geldi bana

bilerek kafa vuruyor ama arkada oyuncu olmasa Pepe de kafa vurmazdi topa,doukara avantaj sagliyor

Dün fenerin yenilmesine sevinen bi keltoş vardı..
Conrad hotelinin asansöründe karşılaştık.Benim de bi randevum vardı 8.kata çıkarken
Fener yenildi ooocvv falan yaptı.
Ben de Galatasaray lı mısın dedim.
Hayır tabiki de beşiktaşlıyım dedi

Ben de o zaman çok sevinme yarın siz de yenileceksiniz dedim
Bok gibi bakakaldı suratıma
Şimdi otelden çıkış yapıyorum lobideydim bu da maçtan erken çıkmış olucakki ağlayacak gibiydi.
Cimbom'la uğraşanın çocuğu olmaz !

soyadına yakışanı yapmışsın helal renktaş

Futbolu sadece duran top ve orta açmak olan beşiktaş bu ligde 2 sene şanpiyon oldu vallahi yazık adamlar 59 orta yapmis 500 küsür pas ama taktiğe geldinmi orta ac sorsan şenol büyük taktisyen şu ligde cikarken iyi top yapan her takim beşiktaşı rahat yener (ic saha maçlarından bahsediyorum)
Ha birde bunlar cirkeflikte neredeyse feneri geçmiş.
iste biz diyoruz Allahin adaleti şaşmıyor.

Üst Alt