STSL 18/19 H:3 | Göztepe 1-0 Fenerbahçe | MS | 25 Ağustos - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:3 | Göztepe 1-0 Fenerbahçe | MS | 25 Ağustos

Bu sene adamlar bitik durumda 40 bin kombine sattılar ama 2-3 hafta sonra stada kimse gitmez eldeki düz oyuncuları çok iyi paralara çıkardılar fakat yerlerine daha da kötü oyuncu aldıktan sonra hiçbir şey olmaz.

Gulli öyle böyle gol atıyordu mallık yapıp sattılar.

Josefi iyi sattılar ama o parayla öyle abidik gubidik isimler aldılar ki komedi.

Fenerin deplasmanlarda zorlanacagi belliydi

Tipik bir yabanci hoca vakasi,bizim ligimiz böyle iste beyfendiler deplasmanlarda temposuz bir oyunla kazanacaklarini zannediyorlar

Rıdvan şeytanı bırak gomisin transferini anlatmayıda maçı anlat bıraz maçı.Konuyu değiştirmeye çalışıyor aklınca mal.

Azizin ruh halini merak ediyorum su an
s-8136c702cc1d65ed122f18685aa2ca9e353e6600.jpg

Muhterem dostum Serkisko'yu ve degerli forumdasim Yigit baskani tebrik ederim

Basindan beri tarafimiz sari kirmizidan yanaydi

Turkiye'nin Pep'i Bayram hocama da saygilarimi sunarim ders verdi resmen

Fenerbahçe kanatlarda içeri giren oyuncu tercih ediyor, işleyebilmesi için arkadaki beklerin de üst seviye hücum özellikleri olması lazım ama Fenerbahçe'de öyle berbat kadro planlaması yapılmış ki dört bekin dördü de kalas. Futbolda bek en önemli mevkidir bana göre; geçtim hücuma verdiği desteği, artık orta sahadaki oyun kuruculara anında baskı yapıldığından taç çizgisine yakın oyuncular oyunu kuruyor.(çizgiye yakın oyuncu = markaja en uzak oyuncu) 4 bekin dördü de top kullanamıyorsa iyi futbol hayaldir. En basitinden bizde bir Mariano olmayınca ya da canı oynamak istemeyince sapıtıyoruz kardeşim, herif top oynayinca da göz kamaştırıyoruz.

Ne ne oynadıkları belli ne kimin oynadığı belli böyle bir işleyiş olmaz büyük takımda Rıdvan o yüzden doğru konuşuyor demiştim.

Mehmet Topal,Ozan Tufan,Alper Potuk,Barış Alıcı,Mathieu Valbuena,Nabil Dirar,Aatif Chahechouhe,Mehmet Ekici,Ferdi Kadıoğlu,Eljif Elmas
Andre Ayew,Fabian
Bu ne biçim rotasyon hiçbiri seni alıp götürmez ha 11 kişinin 9'u sabit oturmuş ve iyi oynuyodur girer aralarına yeteneğini gösterirsin ama yeni kurulan takımda böyle olmaz.Şu tarz sade bir oyuncu topluluğu yeterdi.

Barış,Eljif,Ferdi,Ayew,10 Milyonluk biri , 5-10 Milyonluk biri

Ulan hem sabredicez diyorlar hem de 2 maçta kafayı yiyorlar bunlarda bir garip:D Ayew anca seneye düzelir heralde bizim Feghouli'nin geçen seneki hali gibi gelmiş. Slimani birşeyler yapıyor ilerde bi de defansta Skrtel iyi baya. Başka elle tutulur adamları yok. Teknik direktöre laf ediyorlarda Aykut ne kadar vasat adam varsa topladı takıma teknik direktörlük bişey yok. Adamlara edit yapıp güçlerini arttırmak lazım. Yetenekli oyuncuya defans yaptırırsın iyi bir teknik direktörsen ama yeteneksiz futbolcuya hücum yaptıramazsın çünkü kapasitesi yok.

bu göztepenin bizim maçtaki göztepe ile alakası yoktu rıdvanın dediği gibi.vasat ve eksik göztepeye yenildi fener.evet gecen haftada eksikti göztepe ama iyi oynamıs ve iyi kapanmıslardı ve bizim de eksiklerimiz vardı.serdar,rodrigues zaten yoktu.üstüne gomis feghouli yedekti.forvetimiz de yoktu!!!sinan eren ve belhanda yüzünden 8 kişi oynadık gecen hafta.göztepe iyi takım ama bayram hocada sorun var.castro cezalı sen pokoyu,goufranı yedek bırakıyosun.mal mıdır nedir

Fenerin deplasmanlarda zorlanacagi belliydi

Tipik bir yabanci hoca vakasi,bizim ligimiz böyle iste beyfendiler deplasmanlarda temposuz bir oyunla kazanacaklarini zannediyorlar
Bol €cukların etkisinde kendisini dev aynasında görüp rakibi küçümsersen, böyle dışarda cl den şutlar, içerde kaysıyla gevrek yedirip yollarlar adamı...

Geçen hafta, Malatya yenilgisinden sonra „yeni bir akım başlatıyorum” demiştim.. bu sezon bu fotoyu güncelleyip sıkça paylaşacağım galiba ??
267EDBA9-84FF-4A73-8193-D0C08BA3A6A5.jpeg

Bu arada az evvel gördüm bu bilgiyi, Fenerbahçe en son 1997-1998 sezonunda 2 deplasman arka arkaya gol atamadan kaybetmiş. İşin enteresan yanı o sezon Fatih Terim'in 4 yıllık şampiyonluk serisinin 2.sezonuydu, Fenerbahçe henüz yeni başkan değiştirmiş Ali (Şen) gitmiş Aziz gelmiş ve sezona gene bir Cuma akşamı Ankaragücü deplasmanıyla başlamıştık. Şimdi gene Fatih Hoca'nın 2.sezonu, gene Fenerbahçe yeni başkan değiştirmiş (Aziz gitmiş bu sefer, Ali (Koç) gelmiş) ve sezona gene bir Cuma akşamı Ankaragücü deplasmanıyla merhaba dedik, Fenerbahçe gene 2 deplasman arka arkaya gol atamadan kaybetti. Lan yoksa ???

Üst Alt