STSL 18/19 H:30 | Beşiktaş 4-1 Ankaragücü | MS | 28 Nisan - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:30 | Beşiktaş 4-1 Ankaragücü | MS | 28 Nisan

Galatasaray ne zaman sampiyonluga giderken gecilmis digerlerine?

Haftaya bjk gecen sene oldugu gibi haddini bilince yine tiner cekmeye baslarsiniz.

Bakalim ayaklari titrerken kac tane yiyecekler.

Beşiktaş bizi hangi oyunla yenecek merak ettim. Rize baskasehir sivas ve bumacta toplasan 100 dakika bile top oynamadilar.ben sampiyonluga gönülden inaniyorum.

Mal mal yorumlar yazıp milleti zıvanadan çıkarmayın. Bu BJK hangi oyunla bizi yenecek TT'de? Akıl var mantık var. Haftalardır bok gibi oyunla bala göte kazanıyorlar. Adamların her atağı gol olurken rakipleri mala bağlıyor. Çekirge 1 sıçrar, 2 sıçrar... Çok iyi oynadığımızı söylemiyorum ama bunlardan 10 kat daha iyi oynuyoruz. Talisca'lı Babel'li Pepe'li kadroda koyup geçtik. GS şampiyonluk potasında olacak ve Arena'da bunlara yenilecek he? Defol derler adama. Koyna ve Rize maçı bunlardan çok daha zor olur. Boş yapıp canını sıkmayın milletin. Totem yapanlar var, onlara da güzel sövüyorum bilin istedim.

bjk
Mal mal yorumlar yazıp milleti zıvanadan çıkarmayın. Bu BJK hangi oyunla bizi yenecek TT'de? Akıl var mantık var. Haftalardır bok gibi oyunla bala göte kazanıyorlar. Adamların her atağı gol olurken rakipleri mala bağlıyor. Çekirge 1 sıçrar, 2 sıçrar... Çok iyi oynadığımızı söylemiyorum ama bunlardan 10 kat daha iyi oynuyoruz. Talisca'lı Babel'li Pepe'li kadroda koyup geçtik. GS şampiyonluk potasında olacak ve Arena'da bunlara yenilecek he? Hassiktir derler adama. Koyna ve Rize maçı bunlardan çok daha zor olur. Boş yapıp canını sıkmayın milletin. Totem yapanlar var, onlara da güzel sövüyorum bilin istedim.
aynen öyle rezil oynuyorlar defans hattı fb den kötü maçları bala alıyorlar

Mal mal yorumlar yazıp milleti zıvanadan çıkarmayın. Bu BJK hangi oyunla bizi yenecek TT'de? Akıl var mantık var. Haftalardır bok gibi oyunla bala göte kazanıyorlar. Adamların her atağı gol olurken rakipleri mala bağlıyor. Çekirge 1 sıçrar, 2 sıçrar... Çok iyi oynadığımızı söylemiyorum ama bunlardan 10 kat daha iyi oynuyoruz. Talisca'lı Babel'li Pepe'li kadroda koyup geçtik. GS şampiyonluk potasında olacak ve Arena'da bunlara yenilecek he? Hassiktir derler adama. Koyna ve Rize maçı bunlardan çok daha zor olur. Boş yapıp canını sıkmayın milletin. Totem yapanlar var, onlara da güzel sövüyorum bilin istedim.
Az sakin yav endişe de mi etmeyelim belki yeniliriz diye?

Konya maçını alırsak BJK maçı çok zorlamayacaktır diye tahmin ediyorum. Rize ve AG maçlarındaki BJK ı yenemeyeceksek ne şampiyonluğu ki zaten?...

İnşaallah biz şampiyon olacağız. Yalnız iyi düşünün. Sıralama ne olursa olsun, ligi BŞ in BJK ın üzerinde tamamlamasını her türlü tercih ederim; biz olamıyorsak BŞ olsun yani. BJK ın son şampiyonluğu BŞ in hakkı idi, en az yedi kez atılması gereken Q7 tek bir kez atılmamıştı mesela...

Bu halil umut neler de iyi başladı ama o da aynı yola girdi..

Kupa maçında şak diye luyindama'yi attı fener maçını kaçırdı..

Bu maçta burak'a kart vermedi bizim maçta oynayacak..

Fener-rize maçında penaltı uydurdu üstüne öncesinde olan ofsaytı vermedi..

Üst Alt