STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eğer iddia varsa ortada yeneriz .beraberlik yetiyorsa berabere kaliriz..iddia yoksa hocanın da önemi olmuyo ..bu zamana kadar ki durum bu olmus.iddiasizsak ligde seri falan olmuyo yenilebiliyoz
ben kendimi bildim bileli galatasaray kolay kolay final yitirmez. sampiyonlukta iddiasi varsa hep alir götürür bir sekilde. sampiyonluk iddiamiz yoksada rezil rüsva oluyoruz genelde 3-5 arasi bi yerde bitiyor. bi tek sampiyonluk kadar kiymetli bi 2.ligimiz var mancini dönemiydi sanirim bjknin cezasindan dolayi 2.takim direk cl bileti aliyordu. baska 2.lik varsada bilmiyorum yakin tarihte.

süper kupadaki akhisar ve fener yenilgilerini hesaba katmiyorum.

Bunu başak puan alsa bileblirdik ancak..başak puan alamayınca Kadıköy'de 1 puan kiymetliydi (ki 20 yıldır yenemiyoruz)aldık..

Ee bu mantikla yenilsek de olurdu neticede her maci kazanirsak sampiyon olurduk hala

Bu sene Kadikoy'e ilk defa galibiyetin 3 puandan fazla oldugu sekilde gittik

Sartlar uygun olmasina ragmen hakem faktorunun de dahil olmasiyla alamadik o 3 puani

vardaki bülent yildirim linnesin karnina dalan topala sari ver bile diyemedi. feghouliye faul var demedi.

bugün var kimdi? yine bülent yildirim. yine kadiköyde fenerin bi büyük takimla maci. is düsse yine gerekeni yapacakti bülo.

2 gün önce marianonun %100 penaltisini vermeyen hakem kim? alper ulusoy. bugün avar kim? evet alper ulusoy.

fb-gs derbisinde avar ali sansalan, malatya-gs macinda yine ali sansalan. eyyamcilar ödül aliyor resmen. avar hakemleri sadece rapor mu tutuyor bunlarda 1.var hakeminin yancilari iste.

Trabzon macinda lehimize hata yapan hakem hala mac alamiyor.

Bizi dograyanlar 1 hafta gostermelik ceza aliyor, 2. Hafta maca ataniyorlar.

Biz fb ye asy de onlarin bize atttigi gibi 2 faul birden yapip atsak ve var 3 dk uyarsa o vara gitmeyip golu veren hakemin hakemligi bitermiydi, bitmezmiydi ??

Ee bu mantikla yenilsek de olurdu neticede her maci kazanirsak sampiyon olurduk hala
Yahu bunu ciddi mi söylüyorsun ..1 puan lidere yaklaşmak önemliydi uzun zaman yenemedigin rakibin sahasında oynarken direkt 0 puan yazdığın deplasmandan 1 puan almışsın önemli bı olay..ama ortada şampiyonluk iddiası olmasa bu puan da olmayabilirdi..ama ortada bı iddia var ve biz buna ortak olduysak final takımı olarak genelde istediğimizi alıyoruz..(şimdi nazar degdirmeyeyim)..sezon ortasında oynadığımiz maçtan ziyade sona yakın oynadığımiz derbilerde biz çok daha başarılı bitiriciyiz ..ha son maç Kadıköy'de yenerek şampiyon oluruz gibi bı durum varsa normalden çok daha yakın oluyoruz sonuca çoğunlukla da istediğinizi aliyoruz

Yahu bunu ciddi mi söylüyorsun ..1 puan lidere yaklaşmak önemliydi uzun zaman yenemedigin rakibin sahasında oynarken direkt 0 puan yazdığın deplasmandan 1 puan almışsın önemli bı olay..ama ortada şampiyonluk iddiası olmasa bu puan da olmayabilirdi..ama ortada bı iddia var ve biz buna ortak olduysak final takımı olarak genelde istediğimizi alıyoruz..(şimdi nazar degdirmeyeyim)..sezon ortasında oynadığımiz maçtan ziyade sona yakın oynadığımiz derbilerde biz çok daha başarılı bitiriciyiz ..ha son maç Kadıköy'de yenerek şampiyon oluruz gibi bı durum varsa normalden çok daha yakın oluyoruz sonuca çoğunlukla da istediğinizi aliyoruz

Off tamam cok buyuguz Galatasaray buyuklugu oyle bir buyukluktur ki ezeli rakibini deplasmanda 20 senedir genelde 5 senedir yenememesi problem degildir adi konamaz okey mi

Bizim Kadikoy'deki yenememezlik serimizin oldugu surecte Fb bizi Sami Yen'de 3,Telekom'da da 3 olmak uzere 6 kere yendi.Bu 6 sezonun 4'unde sampiyon olamadi.Bizi evimizde yendikleri 05-06,09-10,11-12 ve 16-17'de sampiyon olamadilar.

Sampiyonlukla derbi galibiyetinin cok alakasi yok.Yani onlari orada yenmemiz icin illa sampiyonluk sansimizin olmasi veya onlari yenip de sampiyon olmamiz gerekmiyor.

Sampiyonluk iddiamizin olmadigi sezonlarda sezonun tesellisi olarak bir deplasman galibiyeti olmali.

Bizim Kadikoy'deki yenememezlik serimizin oldugu surecte Fb bizi Sami Yen'de 3,Telekom'da da 3 olmak uzere 6 kere yendi.Bu 6 sezonun 4'unde sampiyon olamadi.Bizi evimizde yendikleri 05-06,09-10,11-12 ve 16-17'de sampiyon olamadilar.

Sampiyonlukla derbi galibiyetinin cok alakasi yok.Yani onlari orada yenmemiz icin illa sampiyonluk sansimizin olmasi veya onlari yenip de sampiyon olmamiz gerekmiyor.

Sampiyonluk iddiamizin olmadigi sezonlarda sezonun tesellisi olarak bir deplasman galibiyeti olmali.
Ya tabiki derbiyle alakalı değil ama mesela bjk maçı son 3. Hafta puanlar yakın direkt ilgili .ama sezon ortasında çok önemli değil..benim demek istediğim bız final oynamasını başarılı yapabiliyoruz.mesela fener son maçla 2 şampiyonluk verdi..biz bize lazim olani aliyoruz.

Bu kadar takintili olmayin yav. Kendi sahamizda 17'de 17 yapip deplasmanlarda da adam gibi oynarsak her sene ligi götürürüz. Fener deplasmanindan 3 puan almasak da sampiyon oluyorsak sorun yok. Puan kaybetme seklimizden dolayi benim üzüntüm. Fener daha üstün oynasa, beraberlikleri falan g.t zoruyla alsak laf etmeyecegim ama hep zurnaca kaybedilen puanlar. Sonuc olarak kazanamadikca daha cok geriliyoruz orada.

Ersun diyor ki "Fenerbahçe bu kadar kolay ve bu kadar basit kartlarla yıpratılacak bir takım değil, biz kendi cephemize baktığımızda buna alışık bir takım değiliz."

Resmen itirafdır bu, hep koruyordunuz yine koruyun demektir, siz alıştırdınız buna demektir. (Kartlar da kolay molay değil baya baya kart, hatta Soldado'nun da 2. sarıdan atılması lazımdı.)

"Fenerbahçe basit kartlarla yıpratılacak bir takım değil"

Off tamam cok buyuguz Galatasaray buyuklugu oyle bir buyukluktur ki ezeli rakibini deplasmanda 20 senedir genelde 5 senedir yenememesi problem degildir adi konamaz okey mi
Tamam renktas çok önemli Kadıköy diyelim koca sezon sadece o maçı bekleyelim ..sanki benim elimde bu sene ilk kez izlemedim yeneriz diye olmadı olmuyo çok da tın..zaman geçtikçe onlar daha panik yapiyolar seri bitmesin diye ben artık umudu kestim umursamiyorum..ama yanlış anlama çok umursayip tüm fenerli lerle kavga Edip iddialar kaybettihimde de yenemedik.artik umrum değil..ama yine inşallah yeneriz dyoruz her sezon

E bir takimi yenmek buyukluk diyorsun.

Halbuki sir fergusonun dedigi onemli bir laf vardir.

Kucuk takimlar galibiyetle, buyuk takimlar kupalatiyla ovunur.

Populizm yapmaya gerek yok. Takim yenmeye buyukluk demiyorum. Ezeli rekabette galibiyet onemlidir diyorum.

Ben biz once kupalari alalim sonra bunlari yenelim istiyorum. Kupalari almayi cok istiyorum ama bunlari yenmeyi de o kadar olmasa da istiyorum.

Burada bazilari oyle bir algi kasiyor ki sanki biri kupalari almak, biri derbileri almak zorunda. Boyle bir dunya yok. Iki tarafta da basarili olmak gayet mumkun. Artik biraz sikeci tokatlayalim istiyorum.

Üst Alt