STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kardesim biz demiyoruz ki Galatasaray finalleri iyi oynamiyor, hic kazanamaz vs.

Diyoruz ki adamlarin serisi gayet de muhimdir.

Bunu reddetmek ise kedinin erisemedigi cigere pis demesidir.
Yahu adam evimizde terim gitmeden yenilmeyiz demiş ..ona bende dedim ki eğer iddiamız kalmaZsa o sezon bizim için çöp sezonsa hocanın önemi olmuyo yenilebiliriz ama o sezon iddialiysak yenilmeyiz bı şekilde gerekeni alırız dedim mesele o..

Populizm yapmaya gerek yok. Takim yenmeye buyukluk demiyorum. Ezeli rekabette galibiyet onemlidir diyorum.

Ben biz once kupalari alalim sonra bunlari yenelim istiyorum. Kupalari almayi cok istiyorum ama bunlari yenmeyi de o kadar olmasa da istiyorum.

Burada bazilari oyle bir algi kasiyor ki sanki biri kupalari almak, biri derbileri almak zorunda. Boyle bir dunya yok. Iki tarafta da basarili olmak gayet mumkun. Artik biraz sikeci tokatlayalim istiyorum.

Fener'in sırf alamadığı,nal topladığı,finallerinde duman olduğu için,GS'nin 11 kupa gerisinde kaldığı için Türkiye Kupası'na teneke demesi=Bizimkilerin derbileri önemsemiyor durması ve Fb'nin serisini alaya alması.

Bu kadar takintili olmayin yav. Kendi sahamizda 17'de 17 yapip deplasmanlarda da adam gibi oynarsak her sene ligi götürürüz. Fener deplasmanindan 3 puan almasak da sampiyon oluyorsak sorun yok. Puan kaybetme seklimizden dolayi benim üzüntüm. Fener daha üstün oynasa, beraberlikleri falan g.t zoruyla alsak laf etmeyecegim ama hep zurnaca kaybedilen puanlar. Sonuc olarak kazanamadikca daha cok geriliyoruz orada.

Her sene 17'de 17 yapamayiz icerde, ki bu sene yapamadik.

Her sene sampiyonluga da oynayamayacagiz.

Benim demek istedigim bu sampiyonluga oynayamadigimiz veya olamadigimiz sezonlarda gidip yenmek.

Bana farkli seyler anlatiyorsunuz.

Fener'in serisi de gayet onemli bir sey bence.

Biz feneri kadikoyde yenersek kupami aliyoruz? Belki o aldigim iz 1 puan bizi sampiyon yapacak.

En azindan ezilmiyoruz orda, bazen top istemiyor yada hakemler engel oldu ama asla ezilmedik son 7,8 yildir.

Biz son 25 yilda 20 kupa kaldirdik, peki onlar ne yapti bu 25 yilda? Kadikoyde yenilmediler bize, peki tarih bunu yazar mi yada bizim aldigimiz kupalarimi yazarlar.

Turkiye kupasini okadar aldik ki artik o kupa onemsiz hale geldi, peki lig kupasini boyle almaya devam edersek ne diyecekler?

GALATASARAYli ol mutlu ol kardesim, uefa kupasi aldigimiz sezondan beri maclari takip ediyorum ve omrum kupalarla gecti, peki ya fenerlilerin :)

Bu kadar takintili olmayin yav. Kendi sahamizda 17'de 17 yapip deplasmanlarda da adam gibi oynarsak her sene ligi götürürüz. Fener deplasmanindan 3 puan almasak da sampiyon oluyorsak sorun yok. Puan kaybetme seklimizden dolayi benim üzüntüm. Fener daha üstün oynasa, beraberlikleri falan g.t zoruyla alsak laf etmeyecegim ama hep zurnaca kaybedilen puanlar. Sonuc olarak kazanamadikca daha cok geriliyoruz orada.

17 de 17 o kadar kolay mı ya ulan Murhan :asd:

Her sene 17'de 17 yapamayiz icerde, ki bu sene yapamadik.

Benim demek istedigim bu sampiyonluga oynayamadigimiz veya olamadigimiz sezonlarda gidip yenmek.

Bana farkli seyler anlatiyorsunuz.

Fener'in serisi de gayet onemli bir sey bence.
fbliler bile en son ne zaman cl oynadiklarini unuttu neredeyse

3 sampiyonluk fark atma sansina sahibiz suan 22-19 olursa kuduracaklar

resmen son 8 yilda 1 sampiyonluklari olacak sezon sonunda

maclarla kendilerini avutup ezik kalmaya devam edeceklerdir

hem akbili bitirecek hem feneri kudurtacak bu sampiyonluk suan hepsinden daha önemli :D

17 de 17 o kadar kolay mı ya ulan Murhan :asd:
benim kafa karadeniz kafasi biraz bu konuda olacak dediysem olacak, olmak zorunda yani

17 galibiyet demek 51 puan demek. 75 puan bu ligde sampiyon olmaya yeter normal sartlarda. deplasmanda 24 alsan tamam oluyor yani

kendi sahamizda puan kaybettikce masalari duvarlari yikmak istiyorum neredeyse bütün hafta sinir oluyorum

sezon boyunca sahamizda verdigimiz 1 beraberlige dahi takiliyorum.

Ersun diyor ki "Fenerbahçe bu kadar kolay ve bu kadar basit kartlarla yıpratılacak bir takım değil, biz kendi cephemize baktığımızda buna alışık bir takım değiliz."

Resmen itirafdır bu, hep koruyordunuz yine koruyun demektir, siz alıştırdınız buna demektir. (Kartlar da kolay molay değil baya baya kart, hatta Soldado'nun da 2. sarıdan atılması lazımdı.)

"Fenerbahçe basit kartlarla yıpratılacak bir takım değil"

Bir hoca ki tek taktiği topu kaptırınca faul yaparak ya topu geri ya da rakibi indir aşağı ,Avrupa'da falan olsa kevgire çevirirler bunu sadece topalın 40 tane faulü vardı bugün kartsız geçildi.

fbliler bile en son ne zaman cl oynadiklarini unuttu neredeyse

3 sampiyonluk fark atma sansina sahibiz suan 22-19 olursa kuduracaklar

resmen son 8 yilda 1 sampiyonluklari olacak sezon sonunda

maclarla kendilerini avutup ezik kalmaya devam edeceklerdir

hem akbili bitirecek hem feneri kudurtacak bu sampiyonluk suan hepsinden daha önemli :D

Ben ne diyorum sen ne anlatiyon yaw.

Ben bunu demiyorum

Ben diyorum ki bu maca kesin gitti gozuyle bakmamiz kotu bir durumdur

O kadar
Evet doğru.. ama bana seneye şampiyon olamyacaksin fakat Kadıköy'de 1 0 feneri yeneceksin bunu mu istersin yoksa Kadıköy'de 1 0 yenileceksin ama şampiyon olacaksın bunu mu istersin deseler..fenere yenilelim ama şampiyon olalım derim ..ha belki 5 sene sonra yetti da çok şampiyon olduk bu sene olamayalim da feneri yenelim derim ama şimdi kararım net şampiyonluk alıp farkı açalım yeter.

Ama sende şunu anlama kadikoyde yenmeyelim diyen yoktur..herkesin heyecanla beklediği maç yine o yüzden tabiki kadıköy 0 puan yazılması üzücü..sadece bu olaya şimdilik fenerliler takildigin çünkü bizim şampiyonluklarımiz geliyo onların öyle durumları da yok .

Fener'in serisi onemsizdir diyen Fener'i yenmek istemiyordur

Fener'i yenmek istemeyen en hafif tabirle sikeci-sevicidir

----

Biz Fener'den ustun degiliz de demiyoruz. Fener'den derbi galibiyeti konusunda ustun degiliz diyoruz. O alanda da gecmeyi istiyoruz.

Gercek saglikli Galatasaraylilik bu gercekle yuzlesip o alanda da en iyisi olmayi istemekten gecer. Derbilere bok atarsak eziklerden ne farkimiz kalir?

Populizm yapmaya gerek yok. Takim yenmeye buyukluk demiyorum. Ezeli rekabette galibiyet onemlidir diyorum.

Ben biz once kupalari alalim sonra bunlari yenelim istiyorum. Kupalari almayi cok istiyorum ama bunlari yenmeyi de o kadar olmasa da istiyorum.

Burada bazilari oyle bir algi kasiyor ki sanki biri kupalari almak, biri derbileri almak zorunda. Boyle bir dunya yok. Iki tarafta da basarili olmak gayet mumkun. Artik biraz sikeci tokatlayalim istiyorum.

Heh olay bu.Barca son 15 senedir hem Madrid'i tokatliyor hem de kupalari topluyor mesela.

Bir hoca ki tek taktiği topu kaptırınca faul yaparak ya topu geri ya ya da rakibi indir aşağı ,Avrupa'da falan olsa kevgire çevirirler bunu sadece topalın 40 tane faulü vardı bugün kartsız geçildi.
ayew'i de atlama. adamlara gücü yetmeyince yere seriyor, yapisiyor. skrtel denilen herifte hep isin icinde. soldado ve sadik da habire elle kolla oynuyor. yillardir hakemlere faulleri yediren hasan aliyi de hakemler cözdü artik. baliklama nasil atladi bugün :D bjk macinda penalti, gs macinda kirmizi kart. hasan aliyi bile yeni kesfeden hakemlerin topala gelene kadar topal yüksek ihtimal futbolu birakmis olur. su adamin ligde kac faulü var merak ediyorum. calinmayanlarla birlikte en fazla faul yapan topcu budur

benim kafa karadeniz kafasi biraz bu konuda olacak dediysem olacak, olmak zorunda yani

17 galibiyet demek 51 puan demek. 75 puan bu ligde sampiyon olmaya yeter normal sartlarda. deplasmanda 24 alsan tamam oluyor yani

kendi sahamizda puan kaybettikce masalari duvarlari yikmak istiyorum neredeyse bütün hafta sinir oluyorum

sezon boyunca sahamizda verdigimiz 1 beraberlige dahi takiliyorum.

Lig + Avrupa varken zor o iş 15 g bile zor bizim yedek topçumuz bile yok hem yedekler As topçuları zorlamalı dediğinin gerçekleşmesi için bizim yedek stoperler Semih ve Ahmet yedek kanat topçusu Sinan , Donk'u joker olarak kullanıyoruz nerde boşluk varsa.

[QUOTE="Uğur İz, post: 10738543, member

Tamda bu benim de dediğim..şampiyonluk yoksa teselli sadece Kadıköy olur ..şampiyonluk varsa Kadıköye takılıp cok da yikilmamaliyiz

ayew'i de atlama. adamlara gücü yetmeyince yere seriyor, yapisiyor. skrtel denilen herifte hep isin icinde. soldado ve sadik da habire elle kolla oynuyor. yillardir hakemlere faulleri yediren hasan aliyi de hakemler cözdü artik. baliklama nasil atladi bugün :D bjk macinda penalti, gs macinda kirmizi kart. hasan aliyi bile yeni kesfeden hakemlerin topala gelene kadar topal yüksek ihtimal futbolu birakmis olur. su adamin ligde kac faulü var merak ediyorum. calinmayanlarla birlikte en fazla faul yapan topcu budur

Topal'ın sarısı olsa öyle her adama girmeye gözü de yemezdi rahat rahat oynadı 90 dk , Ersun'un sevdiği tarz topçular bunlar ondan toplamış hepsi güreşçi.

Evet doğru.. ama bana seneye şampiyon olamyacaksin fakat Kadıköy'de 1 0 feneri yeneceksin bunu mu istersin yoksa Kadıköy'de 1 0 yenileceksin ama şampiyon olacaksın bunu mu istersin deseler..

Bu dusunce deneyini kusurlu buluyorum. Futbolda boyle bir durum yok ki. Ikisi de gayet mumkun.

Zaten kupalarin derbilerden onemli oldugunu basindan beri soyluyorum.

Ama derbiler de alelade Anadolu maclarindan onemlidir. Hatta kupalardan sonra en onemli sey derbilerdir.

Üst Alt