STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Uğurcan Çakır
Arda Akbulut
Zargo Toure
Majid Hosseini
Hüseyin Türkmen
Joao Pereira
Kamil Ahmet Çörekçi
Filip Novak
Luis Ibanez
Batuhan Artlarslan
Murat Cem Akpınar
Jose Sosa
Abdulkadir Parmak
Abdülkadir Ömür
Yusuf Yazıcı
Vahid Amiri
Olcay Şahan
Anthony Nwakaeme
Caleb Ekuban
Hugo Rodalleg

ts tam kadro

fb beraberligi kurtarsa bile 34.
bursa alirsa 32
erzurum alirsa 31

hic mantiksiz degil, ek olarak göztepe ölüm kalim savasi verecek, bir sekilde aldigi vakit puani 30

fener bu durumlar olursa kesin düser demedi demeyin, o anki piskolojileri, daginiklik, düsme korkusu, o anki baski rakiplerine karsi bas edemez zira rakipleri o piskolojiyi bir cok kez yasadigi icin kolay atlatacaklar...
bu burda hep dursun, göztepe yapti 30 sira digerlerinde.

baslatin feneri kümeye düsürme nöbetini!!

Trabzon umarım paramparça eder nefret ettiğim bir camia ama kesinlikle kazanmalarını istiyorum, Hem Bjk maçı için iddialı kalmalılar hemde Fb iyice tutuşmalı.

Trabzon bu maçı kazanırsa Fenerbahçe küme düşer. Fener'in kazanma şansı yok ama Kadıköy'de ki son 3 maçtaki gibi hakem devreye girerse belki berabere kalabilirler. Adil yönetim olursa Fener'i Kadıköy'de herkes yener.

O değil de Trabzon Fener'i deplasmanda yenip Fener'i kümeye gönderse çok ironik olmaz mıydı ?

Fener kümeye düşerse Trabzon herhalde bir 10 sene filan bahsederdi bundan :asd:

Vallahi hafta güzel başladı.
Bugün Göztepe yendi, L'pool en son 4-0 öndeydi, yarın bir bakarsın TS 3 atar, geceye doğru da Barça şampiyon olacak. Güzel başladı. Pazartesi de güzel bitecek.
Gerçekten Konya'yı yenelim haftaya bana göre şampiyonluk maçına çıkacağız Beşiktaş karşısında. Ulan bu kadar bariz hakem hatasını mı söyleyelim Var adı altında dönen kirli oyunları mı söyleyelim aldığımız aşırı aşırı cezaları mı söyleyelim sezona forvetsiz girmemizi mi söyleyelim 8 puan farktan dönerek buraya geldiğimizi mi söyleyelim yoksa 17 kulübün bir araya gelip Galatasaray'a karşı bildiri yayınlamalarını mı söyleyelim yoksa en önemli maçlara en büyük tetikçi hakemlerin atanıp görevlerini yapmalarını mı söyleyelim

Çok şampiyonluk yaşadık ama bu başka olacak resmen TFF 'sinden Mhk'sına 17 klubünden hakemlerine kadar hepsini teker teker üst üste koymuş olacağız. Tabi her ne kadar önemsemesek de 2. Kupa içinde Final maçına çıkacağız. Hem de biz bunları yaparken Fener'in aynı anda küme düşmesini izleyebiliriz öylesine kirli geçen bir sezonda böyle çılgın bir sezon finali olabilir :asd:

Gerçekten Konya'yı yenelim haftaya bana göre şampiyonluk maçına çıkacağız Beşiktaş karşısında. Ulan bu kadar bariz hakem hatasını mı söyleyelim Var adı altında dönen kirli oyunları mı söyleyelim aldığımız aşırı aşırı cezaları mı söyleyelim sezona forvetsiz girmemizi mi söyleyelim 8 puan farktan dönerek buraya geldiğimizi mi söyleyelim yoksa 17 kulübün bir araya gelip Galatasaray'a karşı bildiri yayınlamalarını mı söyleyelim yoksa en önemli maçlara en büyük tetikçi hakemlerin atanıp görevlerini yapmalarını mı söyleyelim

Çok şampiyonluk yaşadık ama bu başka olacak resmen TFF 'sinden Mhk'sına 17 klubünden hakemlerine kadar hepsini teker teker üst üste koymuş olacağız. Tabi her ne kadar önemsemesek de 2. Kupa içinde Final maçına çıkacağız. Hem de biz bunları yaparken Fener'in aynı anda küme düşmesini izleyebiliriz öylesine kirli geçen bir sezonda böyle çılgın bir sezon finali olabilir :asd:
Geçen sene için en değerli şampiyonluk filan diyorduk ama bu senenin bambaşka hikayesi var katılıyorum.

Çok güzel olacak sonu inşallah. Az kaldı.

Üst Alt