STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yenilirlerse net düşerler.Oynadıkları oyuna bakarak söylüyorum paşa ve erzurum deplasmanında 0 puan çekerler.İçerde akhisar kolay gibi gözükebilir fakat her zaman bunlara ters gelen 1 takım.Akhisar puan çıkarırsa kimse şaşmasın.Son haftada Kaptan ne yapar eder yenilmez bunlara.
Ayriyetten antalyanın uefa şansıda var.

33 puandalar ve lig bittiğinde 35 36 gibi yaparlarsa 3.düşecek takım bu mallar olur.Buda demek oluyorki seneyede karıköyde yine galibiyet çıkaramayacağız.Çünkü farklı liglerde olacaz.:asd:

@Aydın Aslan

Trabzon forumundan ;D

Şöyle bir tablo olması gerekiyor:

Başakşehir

Sivas(1)
Ankaragücü(0)
Gs(1)
Alanya(1)

66 puan

Galatasaray

Konya(3)
Beşiktaş(0)
Başakşehir(1)
Sivas(3)

66 puan

Beşiktaş

Ankaragücü(3)
Gs(3)
Alanya(1)
Trabzonspor(0)
Kasımpaşa(3)
66 puan

Ve biz de tüm maçları kazanıp 67 puanla ligi bitirirsek şampiyon olabiliyoruz. Ama tabii milyonda bir ihtimal şu anlık...

44807

beyler fenere evinde iki galibiyet verdim. durum bu bende

edit: söyle bakinca sacma olan iki sey gözüküyor. birincisi konyanin 5. olmasi ikincisi rizenin 11. bunu nasil yaptim bilmiyorum.

Son düzenleme:
44808

Ersun hocam şu kadro ile maça çıkmak cidden çok mu zor? Şakası kalmadı artık bu işin. Sen küme düşse çıkamayacak takımın teknik direktörüsün. Lütfen nerede olduğunu bil. İstediğimiz sadece azıcık vizyon ya çok birşey değil.

toplanın beyler mac sonucu veriyorum.Kolay kolay futbolla ilgili rüya görmem ama görürsem genelde skoru tuttururum.
fenerbahçe 0 Trabzonspor 1 bu post da burada dursun...

TS çok sağlam tempo yapıyor. Fenerbahçe LPG'li Fiat Uno, Trabzonspor Peugeot RCZ. Rodellega, Nwak, Abdülkadir gibi adamları Fenerbahçe savunmasının durdurması mümkün değil, ha bana kalırsa maçta çok ibnelik dönecek, maçı gerip beraberliğe oynayacaklar, hakemin de çok yardımcı olacağını düşünüyorum, eğer TS her Fenerbahçe maçında yaptığı gibi kendi ayağına sıkmaz, maça aşırı hırslı ve heyecanlı çıkmazlarsa, atmosfere ve Fenerli oyuncuların ortamı germe eylemlerine düşmezlerse ve son haftalardaki topunu oynarlarsa Fenerbahçe'yi dağıtabilirler.​
Ben yine maçın bir şekilde 0 bitebileceğini düşünüyorum.​

D5JR3zlXoAElNIl.jpg

Üst Alt