STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O değilde Kocaman ın skoru son ana kadar tutup altın vuruş taktiği yapacağını iyi tahlil ettik hurra hücum futbolu oynasaydık yenilebilirdik de 1 puan kötü sayılmaz.

Geçen sene allahtan 32.Hafta başakşehir sivas maçında volkan babacan son dakikada saçma bi gol yedi de son hafta göztepe deplasmanına beraberlik opsiyonuyla çıktık yoksa o maç da böyle oynanirdı zor kazanırdık.

Beşiktaş sivas deplasmanında ilk golu duran toptan attı.
Malatya deplasmanı ilk gol duran top
Kayseri deplasmanı duran top ilk gol
Antalya deplasmanı ilk gol duran top
Rize deplasmanı ilk gol duran top..

Adamlar ligin 2.yarısi tüm deplasmanlarda kilidi duran toptan açmışlar..

Başakşehir de ligin 2.yarısi akhisar ve malatya deplasmanlarinda duran topla açtı kilidi..

Sorun bizim böyle sıkışan deplasmanlarda duran toptan kilit açamıyor oluşumuz..

Yoksa herkes böyle oynuyor üç aşağı beş yukarı deplasmanlarda..

Başakşehir de ligin 2.yarısi akhisar ve malatya deplasmanlarinda duran topla açtı kilidi..

Frikikten golümüz yok bu sezon sanırım.
Aklıma sadece Eren’in şampiyonlar liginde attığı gol geldi şu an.

s.liginden 30 milyon euro kazanip 60 milyon euro bu gereksizler surusune vermek yerine sampiyon olmayip takimin yarisini gonderip yerlerine ayni katkiyi verecek daha ucuz daha genc adamlari bulmak arasinda bir fark yok su anda gozumde. Ben haftalardir diyorum sampiyon olmasak bile 2.olalim kendimizi strese sokmaya hic ama hic gerek yok.
Ama buyuk temizlik yapilmak zorunda, sorunlari hali altina atip kader kismet rollerine girilmemeli.

Sampiyonda olsak 2.de olsak bu takimin buyuk revizyona girmesi gerekiyor satsan 20-30 milyonu bir sekilde bulabilecegin oyuncularin var.
liyundama marcao gibi 5 tane transfer yaptirir bu sana +3 oyuncun var zaten 2de kiralik toplarsin 10 kisi kostas yedek yaparsin 11 bonservissiz bir suru oyuncu olacak artik bu transferleri yapmamiz gerekir.

Ayrica şu iki evrak cantasi defolsun gitsinler bir katkisini goremedik anca oyuncu transferinde ortaya cikan yardimci mi olur lan bulduklari adamlarda diagne, fernandes, trezeguet falan bu zor transferleri nasil buluyorlar hayret ediyorum dogrusu.

Ha bu arada sakin nagatomo icin ay japon ay vefa falan ayagina kimse girmesin asla ve asla bu sene neyse seneye daha kotusunu yasayacagimiza emin olabilirsiniz.

Bu arada emre niye kesildi ya haftalarca israr israr sonra bir anda niye kesik yedi bu herif

takımda kafa topu vuracak adam çok da topu penaltı noktasına yetiştirecek adam yok. frikikçi zaten yok

Basak ve bjk yeneriz evde, orda hic teredut etmiyorum ama rize deplasmani beni korkutuyor :/ keske o puan kaybi oraya saklansaydi

Birde burda galibiyet ile devam etseydik belki haftaya bjk macina simdi ki gibi kenetlenmezdik. Bi yandan hayirlisida olmus olabilir

Butun maclarimizi alirsak sampiyonuz, yada haftaya bjk yenip ve basak sivasa kaybederse bir mac kredimiz daha oluyor

Bu sezon sampiyon takim 70 puanin altinda olabilir

Bu yil ligin boyu cok kisa, 5.siradaki takim ile kumedeki takimlar arasinda sadece 3 galibiyet var

bugun izledigim takim basaksehir ve besiktas maclarindan 6 puan cikaramaz gibi. Ancak bence besiktas ile beraberlikte bizi sampiyon yapabilir.

D5Wsez6W0AAokMg

Gel de sinirlenme

Sansimiz tuttugi icin rahat kazanacagimizi dusunuyordum. Bu sefer olmadi fakat hersey bizim elimizde zor maclar var fakat kazanip sampiyon olmaliyiz.

Fatih hocam bence linnesi oynatmadıgı için pişmandır . Malatya 11 ini bozmasaydı keşke semihle başlayıp donku öne atıp cıkıcaktık .

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt