STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belliydi bir sakat olacağı Kayseri maçında takım kötü sinyal vermişti. Bjk iyi toparladı zor maç olacaktır.

Ayrıca papaz herzaman pilav yemez geçen sezon baya ballıydık Alanya deplasmanından nasıl çıktık hatırlayın. Çok buyuk bir firsat teptik bu Konya maçı bizi şamp yapardı.

rezillik valla

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir başlık açacaktım aslında bu konuyla ilgili

Ama bir de ilk yarıda orta çizginin biraz ilerisinde bizim kullandığımız bir sebest vuruş vardı onun da videosunu bulsam ekleyeceğim

Faul oldu, hızlıca kullanma şansımız vardı bekledik, hoca içeriye şişirmeyi işaret etti ve stoperler tam 50 metre gerideki faul için ceza alanına gitti ve top şişirildi

Dakika 90 olsa anlarım da maçın daha devresi olmamıştı

Tam Türk teknik direktörlerin seviyesini kalitesini göstermelik 2 pozisyon

Suan geçen yılın kopyasini yasiyoruz. Gencler macindan sonra ki ortam ile birebir ayni. Sonu ayni biter umarim.

puan tablosu olarak öyle, ama geçen sene atan adam bizdeydi, gomis
bugün atan adam bjkda, burak.

Şu konya maçı alınmayacak gibi bi maç mıydı, ya da soruyorum mitroglu hatta sinanla başlasak deplasmandaki göztepe maçı gibi "bi şekilde" kazanacaktık. Diagne yedi bitirdi bizi

"
Çarşamba saat 09:08'de

malesef maç skoru 1-1 veya 0-0. O kadar iğrenç bir futbol oynatıyor ki Aykut ve bizim deplasman durumumuza bakınca golsüz maç bekliyorum.
son 8 deplasman maçında sadece K.paşa'yı rahat yendik. Bir de Malatya maçı üstüne bu maça çıkacağımız düşünülünce benim umudum azalıyor
"

haklı çıkmayı hiç istemezdim ama malesef 1 puanla döndük. Ben Beşiktaş maçının da kolay geçeceğini sanmıyorum. Fiziken biz üstünüz ama zeka olarak onlarda daha kafası çalışan topçular var. Mirin ve Caner'in üstüne oynarsak kazanma ihtimalimiz artar. Onlarda da umarım quaresma oynar. Takımı çok bozuyor ve bu çok işimize gelir

Bunu şimdi gördüm. Hakem faulü Donk aleyhine vermiş burada, öylemi ? Öyle ise uçmuş bu hakem kafadan .....

Pozisyona çok yakın olan Mete Kalkavan pozisyonu inceliyor, tartıp değerlendiriyor ve Donk'un faul yaptığına karar veriyor.

Bunu şimdi gördüm. Hakem faulü Donk aleyhine vermiş burada, öylemi ? Öyle ise uçmuş bu hakem kafadan .....

Pozisyona çok yakın olan Mete Kalkavan pozisyonu inceliyor, tartıp değerlendiriyor ve Donk'un faul yaptığına karar veriyor.

Yok buna değil bundan önceki Donk'un yaptığı hamleye verdi faulü.

D5Wsez6W0AAokMg

Gel de sinirlenme

Yerden orta yumuşaklıkta bir top gönderse ki profesyonelim diye geçinen topçuların %90'ının yapması lazım Diagne boş kaleye yuvarlayacak herif gitti havaya dikti bu topu. Sonra anlatıp dursunlar kilit pas bilmem ne, herif yeteneksizin önde gideni.

Üst Alt