STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avantajımız var büyük stad..yedek kulübesi izasinda yerden çekim kamerali statlarda rezaletiz..konya stadı böyle değil..bu en önemli maç aldığımız an bjk maçı reaksiyonuyla son 3 deriz

Her maci final olarak görecegiz

Finallerin winner takimi olarak bu mactan galibiyet ile ayrilacagiz insallah

Taraftar inansin,takimin ve hocanin arkasinda dursun gerisi gelir zaten

Muslera
Mariano Luyindama Donk Nagatomo
Fernando Ndiaye
Feghouli Belhanda Onyekuru
Diagne

Linnes'i kesmeye gönlüm el vermiyor ama muhtemelen bu kadro olacaktır, Marcao Bjk maçında döner 11'e riske etmemek lazım.

İyi oynamakta yetmez. Hakemleri de yenmek gerekir bu zor süreçte.

Birazda futbol şansı yanımızda olmalı.

İnşallah şampiyon oluruz ama baya İnce çizgili bir köprüden geçiyoruz. Tek bir hatta lüxune sahip değiliz artık.

Hocanın dediğine katılıyorum...ilahi adalete inanıyorum bende. Bu sezon çok iyi oynamadık ama çok canımız yandığı gibi diğer iki takımın gördüğü hakem desteğini anlatmaya gerek yok şimdi.

En büyük örnek fener galiba bu ilahi adalet konusunda herhalde bu arada.

İlah adalet öyle bir tokat vuruyor ki bunlara Tokat manyağı oldukları gibi halen ders alamadılar; veya sevk almaya başladılar yedikleri ilahi tokatlardan.

Konyalilari sevmem Ogrenciyken bir bankanin cagri merkezinde calisirdim.Ne zaman tuhaf konusan,laftan anlamayan,ne dedigi anlasilmayan inat biri baglansa kesin bu konyali der,adres bilgilerine bakardim.hic yanilmazdim.Konyayi yenince ayri hosnut oluyorum.

Dün akşam takımda bir inanmışlık ve motive olmuşluk gördüm. Deplasman fobisi de bu maçla birlikte geride kaldı diye düşünüyorum en azından sezon sonuna kadar.

Feghouli'yi çok beğendim. Donk'u çok beğendim, Onyekuru iyiydi dün akşam...

Bugün Başakşehir'in puan kaybedeceğini düşünüyorum. Adamlar Looser. Üçüncü olacaklarına bahse girebilirim.

Sezon sonuna kadar haftalık puan durumu şöyle olur.

30. Hafta
Akbil: 63
GS: 62
8JK: 59

31. Hafta
Akbil: 66
GS: 63
8JK: 60

32. Hafta
Akbil: 67
GS: 64
8JK: 63

33. Hafta
GS: 67
8JK: 66

34. Hafta
GS: 70
8JK: 69

Dün akşam takımda bir inanmışlık ve motive olmuşluk gördüm. Deplasman fobisi de bu maçla birlikte geride kaldı diye düşünüyorum en azından sezon sonuna kadar.

Feghouli'yi çok beğendim. Donk'u çok beğendim, Onyekuru iyiydi dün akşam...

Bugün Başakşehir'in puan kaybedeceğini düşünüyorum. Adamlar Looser. Üçüncü olacaklarına bahse girebilirim.

Sezon sonuna kadar haftalık puan durumu şöyle olur.

30. Hafta
Akbil: 63
GS: 62
8JK: 59

31. Hafta
Akbil: 66
GS: 63
8JK: 60

32. Hafta
GS: 64
8JK: 63

33. Hafta
GS: 67
8JK: 66

34. Hafta
GS: 70
8JK: 69

hocam fikirlerine saygi duyuyorum ama konyayi yendikten sonra bence tinerciler arenadan cikamaz.

Üst Alt