STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün akşam takımda bir inanmışlık ve motive olmuşluk gördüm. Deplasman fobisi de bu maçla birlikte geride kaldı diye düşünüyorum en azından sezon sonuna kadar.

Feghouli'yi çok beğendim. Donk'u çok beğendim, Onyekuru iyiydi dün akşam...

Bugün Başakşehir'in puan kaybedeceğini düşünüyorum. Adamlar Looser. Üçüncü olacaklarına bahse girebilirim.

Sezon sonuna kadar haftalık puan durumu şöyle olur.

30. Hafta
Akbil: 63
GS: 62
8JK: 59

31. Hafta
Akbil: 66
GS: 63
8JK: 60

32. Hafta
Akbil: 67
GS: 64
8JK: 63

33. Hafta
GS: 67
8JK: 66

34. Hafta
GS: 70
8JK: 69

30. Hafta
Akbil: 65
GS: 62

31. Hafta
Akbil: 66
GS: 65

32. Hafta
Akbil: 69
GS: 68
8JK: 62

33. Hafta
GS: 71
Akbil: 69
8JK: 62

34. Hafta
GS: 72-74
Akbil: 72
8JK: 65

Böyle olacak.

Amin. Böyle daha az stres olur tabi. Benim senaryoda kalp krizi ihtimali yüksek.

Beşiktaş'a çok puan yazmışsın sen.GS deplasmanı ve TS deplasmanından 4 puan falan çıkaramazlar.Konya'yı da yenersek Bjk çıkamaz Arena'dan.Bu kalan periyodu namağlup tamamlayacaklarını hiç sanmıyorum kısacası.Başakşehir de o kadar puan kaybetmez,70 puanı her türlü görürler.Bize de çok puan kaybettirmişsin aslında.Son hafta beraberlik şampiyonluğa yeterse belki o maç berabere olabilir de yoksa puan muan kaybetmeyiz.

tumblr_pqhfavMrJ91u56cx2o1_500.gif

Şu hakemler konusunda başımızdakiler malatya maçından sonra açıklama yapmalıydı..
Nasıl olsa yendik diye açıklama yapılmadı.
Sırf taraftarın zorlamasıyla sesini çıkaran yönetimden nefret eder hale geldim..Yendiğin maçtan sonra açıklama yapacaksın ki bir daha ki maça etkisi olsun.

Öyle bariz penaltılar verilmiyor ve bize o kadar kolay kartlar çıkıyor ki inanılmaz.

Tekrar tekrar uyarmamıza rağmen maçlarımızda çok ciddi hatalar yapılmaya devam ediliyor.ve oyuncularımıza çok kolay kartlar çıkarılıyor.
Bu açıklama veya buna benzer ses getirecek bir açıklama gerekliydi.Ama nerde bunu düşünücek adamlar..

Ben kendimi bildiğim bileli bu ligi takip ederim.Bu kadar bir takımın alehine hakem hatalarının olduğu bir sezon hatırlamıyorum..
lehimizede oluyor fakat bunlar devede kulak.Ama bunlardada şerefsiz medya ortalığı ayağa kaldırıyor.

Şu maça o kadar hakem varken mete denen adamı veren şerefsiz mhknin ne kadar art niyetli olduğu çok belli..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Donk ve Fernando aynı anda sahada olmalı. Kalan maçlar içinde geçerli bu

Tek bir şartla olur fernando ileride oynamamalı..ya çift ön libero olursa olur yada donk önde oynamalı.

Ndiayeninde en iyi oynayacağı yer bence forvet arkası..Hem defansa yardımı muazzam olur..hemde önde baskısı çok işimize yarar..

Futbol zekası,pas alışverişi ve oyun kurma görevi pek iyi olmadığı için bizim için büyük avantaj olur.
Forvet arkasında patlayıcı gücünden,hızında falan çok faydalanırız.

Marcao ile Belhanda'nın durumları nedir arkadaşlar bilen var mı umarım Konya maçında sahada olurlar. Fatih Terim'in kafasındaki en ideal 11 bu şekilde anlaşılan. Belki Nagatomo yerine Linnes olabilir. Donk'da joker oyuncu. Dışarıda bırakacağın 2 yabancıdan 1'i Mitroglou olur kesin de diğer adaylar Nagatomo, Linnes ve Donk'tan biri olacak.

___________________Muslera
Mariano___Luyindama___Marcao___Nagatomo
______________Ndiaye____Fernando
Feghouli_________Belhanda__________Onyekuru
___________________Diagne

Sol bek konusunda Linnes ile Nagatomo arasında acayip kararsızım ikisi de oynadığı son maçta müthiş birer gol attılar.

Son düzenleme:
Şu hakemler konusunda başımızdakiler malatya maçından sonra açıklama yapmalıydı..
Nasıl olsa yendik diye açıklama yapılmadı.
Sırf taraftarın zorlamasıyla sesini çıkaran yönetimden nefret eder hale geldim..Yendiğin maçtan sonra açıklama yapacaksın ki bir daha ki maça etkisi olsun.

Öyle bariz penaltılar verilmiyor ve bize o kadar kolay kartlar çıkıyor ki inanılmaz.

Tekrar tekrar uyarmamıza rağmen maçlarımızda çok ciddi hatalar yapılmaya devam ediliyor.ve oyuncularımıza çok kolay kartlar çıkarılıyor.
Bu açıklama veya buna benzer ses getirecek bir açıklama gerekliydi.Ama nerde bunu düşünücek adamlar..

Ben kendimi bildiğim bileli bu ligi takip ederim.Bu kadar bir takımın alehine hakem hatalarının olduğu bir sezon hatırlamıyorum..
lehimizede oluyor fakat bunlar devede kulak.Ama bunlardada şerefsiz medya ortalığı ayağa kaldırıyor.

Şu maça o kadar hakem varken mete denen adamı veren şerefsiz mhknin ne kadar art niyetli olduğu çok belli..

Kesinlikle katılıyorum.. Mariano’nun penaltı pozisyonu şerefsizliğin resmen ilanıdır.. birileri bu pozisyonda neden VAR a gidilmediğini izah etmek zorundadır. Sırf bu pozisyonu kullanarak TFF baskı altına alınabilir...

konya maçı ile ilgili olumsuz durumlar
hakem kalkavanin net tetikci olması
deplasman maci olması
pazartesi maçı olmasi
kupa yorgunluğu
olumlu durumlar
şampiyonluk yürüyüşü
bu gibi durumlarda 1 büyüktür 4 ten.Yani maçın skoru 1-4

Var sistemi teknik olarak büyük lütuf. Haksızlıklari büyük oranda azaltıyor.
Ama Türkiye'de var sistemi skandal. Yani mentalite bozuk olunca, ne kadar olumlu bir sistemi adapte etmeye çalışırsan çalış sonuç ortada.
Ceza sahası içinde arkası dönük adamın topu bile görmeden eline çarptı ya, tüm rakip topçular bedava baklavaya hücum eden halk gibi oyunu bırakıp hakeme hücum ediyorlar, çünkü bedavadan avanta sağlamak kanımızda var.
Bence bundan sonra ceza sahasına ortaları diagneye falan değil direkt rakip defansın el bölgesine doğru sisirelim. Nasıl olsa eline değdi ya penaltı olur.
Bir de ilk yarıdaki bjk maçında kaleye giden topun vidanın eline çarpması gibi, süper kupa maçında Rodriguez'in bariz kırmızı kartı gibi vara bakılsa dahi verilmeyen net pozisyonlar var.
13 gün önceki FB maçı, dün mariano'ya yapılan penaltı gibi, Konya maçında Serdar azizin kırmızı yemesine neden olan uyduruk penaltının vara dahi bakilmamasi var.
Senin bir maçta iyi/kötü oynaman seni bağlar. Hakem gördüğünü çalmak zorunda, göremediğini de var görmek zorunda.
Şimdi hangimiz bu maçta da buna benzer pozisyonlarin yasanmayacagindan emin?
Ben önceden hakemleri profesyonel anlamda kötü, göremiyor falan zannederdim. Aynı işinde kötü olan bir doktor bir mühendis gibi. Ama adamlar bildiğin art niyetliymis.
Ya varın uyarmasina ragmen pozisyonu incelemeye dahi gitmemek nedir?

Üst Alt