STSL 18/19 H:30 | Konyaspor 0-0 Galatasaray | MS | 29 Nisan - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Basit bir offside pozisyonunu dahi var'da incelemek 7-8 dakika sürüyor.
Ya yorum yok bir şey yok, top ayaktan çıktığında oyuncunun gol atabilecek herhangi bir uzvu 1 mm ondeyse verirsin ofsaytı, değilse vermezsin.
Bunu bile beceremiyorlar.
Ben milimetrik pozisyonlarda çekilen çizgilere de inanmıyorum. Konjonktüre göre maç yönetiyorlar çünkü. FB Kadıköy'e 10 kişi ya, fbli bir topçu silah çekip rakibi vursa 2. Kirmiziyi vermezler. Neden? Çünkü 1 tane kırmızı aldı ya. Golden önce net faul bile olsa vermezler. Neden? Çünkü FB küme düşme potasında ve GS 20 yıldır kazanamıyor, berabere bitsin maç ne olacak ki zaten son 10 yılda 6 beraberlik var Kadıköy'de. Hem zaten GS iyi oynamıyor maçın hakkı da beraberlik, beraberliğe baglayalim maçı.
Haaa şimdi gs'i mağdur mu ettin? Haftaya nasıl olsa içeride Kayseri maçı var çantada keklik. Bir iki GS lehine hata yaparız ne sis yansın ne kebap. Emre akbaba'ya kırmızı vermeyelim çünkü geçen hafta gs'in canı yandı.
Kadıköy'de FB ofsayttan gol atıyor Rize'ye bakın yorum morum değil, suyun 100 c'de kaynaması gibi fiziksel bir gerçek. Çizgiyi çekiyorsun Mehmet topal önde. Ama var olmasına rağmen gol veriliyor neden dakika 86 yoksa FB küme düşecek.
Yine Kadıköy'de başakşehir gol atıyor nizami, var bozuldu bakamayiz diyorlar ve adamlarin 2 puanı gasp oluyor.
Böyle bir ortamda spor izlemeye çalışıyoruz çünkü sevmisiz bu sporu yapacak bir şey yok.
Tüm takım taraftarları tek yürek olsa, kime ne hata yapılıyorsa delikanlı gibi arkasında dursa belki o zaman bir şeyler değişir. Çünkü bizler para ödemedik mi 22 tane adamın 70x100 bir cimlikte kosusturmasinin hiçbir anlamı yoktur.

Dünkü maçı 2-5 aldık.
Aldık diye mariano'ya yapılan hareket hiçbir yerde konuşulmuyor.
Eminim maç 1-1 olsaydı o penaltıyı verirdi hakem.
Ya sen maçın skoruna ne bakıyorsun? Varsa bir şey ver. Emre akbaba'ya da kirmiziyi ver, başakşehir'in nizami golünü de ver, ya çok mu bir şey istiyoruz.
Maçın içinde bir takım aleyhine yanlış karar mı verdin, o kararın altında ezilme, bir sonraki pozisyonda aynı takımın aleyhine haklı bir pozisyon yaşandıysa yine ver. Ya bir önceki pozisyonda hakkını yedik, bu pozisyonda haklı olmasına rağmen vermeyeyim, bir önceki pozisyonu dengeleyeyim deme. Ya bunu istiyoruz çok mu ya. Sen dürüstçe yönet, maçın sonunda kim iyi kim kötü oynadıysa bırak da ona futbol kamuoyu karar versin.

Dünkü maçı 2-5 aldık.
Aldık diye mariano'ya yapılan hareket hiçbir yerde konuşulmuyor.
Eminim maç 1-1 olsaydı o penaltıyı verirdi hakem.
Ya sen maçın skoruna ne bakıyorsun? Varsa bir şey ver. Emre akbaba'ya da kirmiziyi ver, başakşehir'in nizami golünü de ver, ya çok mu bir şey istiyoruz.
Maçın içinde bir takım aleyhine yanlış karar mı verdin, o kararın altında ezilme, bir sonraki pozisyonda aynı takımın aleyhine haklı bir pozisyon yaşandıysa yine ver. Ya bir önceki pozisyonda hakkını yedik, bu pozisyonda haklı olmasına rağmen vermeyeyim, bir önceki pozisyonu dengeleyeyim deme. Ya bunu istiyoruz çok mu ya. Sen dürüstçe yönet, maçın sonunda kim iyi kim kötü oynadıysa bırak da ona futbol kamuoyu karar versin.

Şu boldladığım kısım mümkün değil bu taraftarların ve spor medyasının kurduğu baskı ortamında.Sen ben hakemlik yapsak biz de o yönteme başvururuz muhtemelen bir noktadan sonra.

Basit bir offside pozisyonunu dahi var'da incelemek 7-8 dakika sürüyor.
Ya yorum yok bir şey yok, top ayaktan çıktığında oyuncunun gol atabilecek herhangi bir uzvu 1 mm ondeyse verirsin ofsaytı, değilse vermezsin.
Bunu bile beceremiyorlar.
Ben milimetrik pozisyonlarda çekilen çizgilere de inanmıyorum. Konjonktüre göre maç yönetiyorlar çünkü. FB Kadıköy'e 10 kişi ya, fbli bir topçu silah çekip rakibi vursa 2. Kirmiziyi vermezler. Neden? Çünkü 1 tane kırmızı aldı ya. Golden önce net faul bile olsa vermezler. Neden? Çünkü FB küme düşme potasında ve GS 20 yıldır kazanamıyor, berabere bitsin maç ne olacak ki zaten son 10 yılda 6 beraberlik var Kadıköy'de. Hem zaten GS iyi oynamıyor maçın hakkı da beraberlik, beraberliğe baglayalim maçı.
Haaa şimdi gs'i mağdur mu ettin? Haftaya nasıl olsa içeride Kayseri maçı var çantada keklik. Bir iki GS lehine hata yaparız ne sis yansın ne kebap. Emre akbaba'ya kırmızı vermeyelim çünkü geçen hafta gs'in canı yandı.
Kadıköy'de FB ofsayttan gol atıyor Rize'ye bakın yorum morum değil, suyun 100 c'de kaynaması gibi fiziksel bir gerçek. Çizgiyi çekiyorsun Mehmet topal önde. Ama var olmasına rağmen gol veriliyor neden dakika 86 yoksa FB küme düşecek.
Yine Kadıköy'de başakşehir gol atıyor nizami, var bozuldu bakamayiz diyorlar ve adamlarin 2 puanı gasp oluyor.
Böyle bir ortamda spor izlemeye çalışıyoruz çünkü sevmisiz bu sporu yapacak bir şey yok.
Tüm takım taraftarları tek yürek olsa, kime ne hata yapılıyorsa delikanlı gibi arkasında dursa belki o zaman bir şeyler değişir. Çünkü bizler para ödemedik mi 22 tane adamın 70x100 bir cimlikte kosusturmasinin hiçbir anlamı yoktur.

Renktaş olayı hala yanlış anlatıyorsunuz ve genele yayarak hata yapıyorsunuz.şu yorumlardan anladığım herkesin lehine ve alehine hata yapılıyor.

Yahu ısrarla o kadar bariz pozisyonlar varken Galatasarayın doğrandığının farkına varamıyorsunuz.
İnanılır gibi değil..

Yahu kayseri maçı diyorsunuz ki bence emrenin pozisyonu kırmızı değil daha çok donkun pozisyonuna penaltı verilebilirdi.Ama o bile tartışılır.O maçda kayserinin orta sahadaki yabancı oyuncusunun kırmızı görmemesi mucize.Adam sarı kartı maçın bitmesine yakın gördü.

Yani durum bizim için çok vahim..ama siz ısrarla herkese oluyor yaa modundasınız...başımızdaki yöneticilerde sizden farklı düşünmüyor.

Yahu ben var öncesi bu kadar bariz pozisyonlarda hata yaptıklarını hatırlamıyorum.Olsada çok azdı.Çok enterasan varla daha azalması gerekirken daha fazlalaştı..

Ama burada çok net art niyet var.Bunun başka açıklaması yok..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Renktaş olayı hala yanlış anlatıyorsunuz ve genele yayarak hata yapıyorsunuz.şu yorumlardan anladığım herkesin lehine ve alehine hata yapılıyor.

Yahu ısrarla o kadar bariz pozisyonlar varken Galatasarayın doğrandığının farkına varamıyorsunuz.
İnanılır gibi değil..

Yahu kayseri maçı diyorsunuz ki bence emrenin pozisyonu kırmızı değil daha çok donkun pozisyonuna penaltı verilebilirdi.Ama o bile tartışılır.O maçda kayserinin orta sahadaki yabancı oyuncusunun kırmızı görmemesi mucize.Adam sarı kartı maçın bitmesine yakın gördü.

Yani durum bizim için çok vahim..ama siz ısrarla herkese oluyor yaa modundasınız...başımızdaki yöneticilerde sizden farklı düşünmüyor.

Yahu ben var öncesi bu kadar bariz pozisyonlarda hata yaptıklarını hatırlamıyorum.Olsada çok azdı.Çok enterasan varla daha azalması gerekirken daha fazlalaştı..

Ama burada çok net art niyet var.Bunun başka açıklaması yok..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Diğer takımlara yapılan hataları ornek verdim diye herkese oluyor yaa demek değildi amacım.
Bu hakemlerin art niyetli olduğunu da vurguluyorum zaten.
Ancak konunun tüm taraftarlarca objektif bir şekilde değerlendirilebilmesi için, lehimize yapılan/yapıldığı düşünülen pozisyonlardan da bahsetmek lazım.
Yoksa biz bir şeyleri sonuna kadar anlatalım, bir rakip taraftar çıkıp da, Trabzonspor maçında diagne'ye kırmızı verilmedi, Trabzonspor'un penaltısı verilmedi ya da emre akbaba'ya pozisyonunu konuştuğunda, olay yine size daha çok yapıldı bize az yapıldı tartışmasına yani kısır döngüye girer bir sonuç alamayız.
Benim demek istediğim, Türkiye'de futbol oynanıyorsa, bu oyunun müşterisi de taraftardir. Sen ben onlar, takım gözetmeksizin tepkimizi koyar isek, daha adil bir ortam buluruz. Yoksa futbolu yönetenler, olayın bokunu iyice çıkardı. İstedikleri maçta istedikleri gibi at kosturuyorlar.

Hakemler sikeyi TFF veya mhk aracılığıyla yapmıyor bence bizzat kulüp yöneticileri arıyor yöneticiler yüklü paralar yediriyor mesela bu yalı çocuğu bu işleri en iyi yapabilecek zenginlikte ve sinsilikte

Zaten eyyamin mantığı da budur.
Sana kritik noktalarda 5 hata yaparlar, arada lehine de 2 hata yaparlar ki rakip camialara da söz hakkı doğsun.
Bizim tüm takım taraftarları olarak reaksiyonumuz; sizi bizi bırakıp, ciddi tepki koyup, adil bir yönetim istemek olmalı.

Bu düzeni bozmanin tek yolu var kardeşim o da gözü karartmak ama bunun için ekonomik olarak güçlü olacak sonra cikacan devlet ve kurumları futboldan hakemlerden veya kayirdiklari kulüplerden desteğini cekmezse bunu tüm ortamlarda söyleyecez diyeceksin
Normalde şu anda tutusmus durumdaki iktidar buna yanıt veremez ama işte bizim ülkede bunlsri diyebilecek takım yok

Eze eze kazanacağız.

Gerekirse Mete Kalkavan'ı da yeneceğiz.

Sen Galatasaraysın , sen başaramazsan kimse başaramaz !

Final mode on

#SaldırGalatasaray
#SenŞampiyonOlacaksın
#Hedef22

Üst Alt