STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu mac dilerim olmaz ama berabere biterse, biz sivasdan cikamayiz, mutlak kazanmaliyiz hemde döve döve, nasil liverpool city son maca kaldi, liverpool 2 tane cakmasina ragmen, citynin deplasmanda 4 golünü duyup boyun eymesi gibi.

bu mac dilerim olmaz ama berabere biterse, biz sivasdan cikamayiz, mutlak kazanmaliyiz hemde döve döve, nasil liverpool city son maca kaldi, liverpool 2 tane cakmasina ragmen, citynin deplasmanda 4 golünü duyup boyun eymesi gibi.
Sivas gibi şehirlerde son maçın oynanması çoğu zaman avantajdır hatta sene başında sorsalar son maçın oynanabileceği şehirlerin başında gelir muhtemelen şampiyonluk maçı olursa tribünlerin büyük kısmını dahi verebilirler vermeseler bile ciddi sıkıntı yaratacak oyuncuları yok Göztepe, Bursa, Ankaragücü gibi takımlarla son maç oynamak en zorudur o şehrin büyük takımlara karşı bakışı farklı hele ki geçmişte yaşanan olaylar varsa tamamen şampiyonluktan etmek için bile oynayabilirler tabi bizim bu takımlarla problemimiz de yok o yüzden geçen sene Göztepe maçı rahat geçmişti

Kulübümüz tüm camia olarak Başakşehir maçına odaklanmış durumda. Maç için yapılan bazı hazırlıklar ;
50.000 Kırmızı Tişört
Koreografi
50.000 Kırmızı Atkı
500'den fazla meşale

Şöyle bir şey gördüm büyük aptallık olur gerçi sokamazlar içeriye de amaç ne yani ceza aldırmak mı ?

D6aj5qoXoAAZm2u.jpg

Ahanda böyle bekliyoruz

Kulübümüz tüm camia olarak Başakşehir maçına odaklanmış durumda. Maç için yapılan bazı hazırlıklar ;
50.000 Kırmızı Tişört
Koreografi
50.000 Kırmızı Atkı
500'den fazla meşale

Tribünler komple kırmızıya boyanacak desene

Konya ve Rize maçlarını doğru tahmin ettim. Hep içimden geçeni yazdım. Bu defa içimden geçen skorlar hayra alamet değil. 1-1 veya 1-2. Umarım yanılırım

Sivas gibi şehirlerde son maçın oynanması çoğu zaman avantajdır hatta sene başında sorsalar son maçın oynanabileceği şehirlerin başında gelir muhtemelen şampiyonluk maçı olursa tribünlerin büyük kısmını dahi verebilirler vermeseler bile ciddi sıkıntı yaratacak oyuncuları yok Göztepe, Bursa, Ankaragücü gibi takımlarla son maç oynamak en zorudur o şehrin büyük takımlara karşı bakışı farklı hele ki geçmişte yaşanan olaylar varsa tamamen şampiyonluktan etmek için bile oynayabilirler tabi bizim bu takımlarla problemimiz de yok o yüzden geçen sene Göztepe maçı rahat geçmişti
göztepe maci nasil rahat gecti? ecel terleri döktük, golleri kacirdi adamlar, sonlara dogru gomisin bireysel kazandirdigi penalti sayesinde sampiyon olduk.

Eğer dışarıdan müdahale olmazsa yeneriz allahın iziniyle seçimde var tayyip bu riski göze alırmı bilmiyorum.

Üst Alt