STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eğer dışarıdan müdahale olmazsa yeneriz allahın iziniyle seçimde var tayyip bu riski göze alırmı bilmiyorum.

müdahale olabileceğini sanmıyorum bence o tren çoktan kaçtı.

maçın hakemi başakşehir lehine bir yönetim sergilerse, tribünler başakşehire değil, akpye karşı tezahürat yapacaktır.

tüm ülkenin izlediği bir maçta bu riski göze alamazlar.

Bizim yaptığımız statlarda bize küfür ediyorlar diyordu ya kim yapmış stadı acaba kimin parasıyla yapmış senin benim verdiğimiz vergilerle, vatandaşın halkın parasıyla yaptılar, sanki hibe bağışlamışlar gibi konuşuyor o statta tüyü bitmemiş yetim hakkı bile var.
oy kaybını sindiremediği için sağa sola saldırıuor. bu ülkede kaybetmeyi bilen insan ya da kurum yok. kaybetmişsen sağa sola saldırırsın.

zaten onun aklı başında fetöcü olmayan danışmanları uyarıyodur onu. ama eminim ki yanında fetöcü danışmanlar hala var. yanlış yönlendiriliyor. eline kağıt veriyolar gittiği şehirde 1980de yapılan havaalanını ben yaptım diyor 85te yapılan üniyi ben kurdum diyor. bunu buna yaptıranlar kendisinin düşmanları, yine de başak maçı için gs kurulunda imamoğlunu desteklediler onlara kim olduğumuzu gösterip sahalarında başağı şampiyon yapalım diyenler de olacaktır. gerisi hangi danışmanlarını dinlediğine kalmış. koca cumbaba oturup lige ayar verip takımlara parmak sallıyor. az devlet yönetme konusuna ilgili olsalardı ülke bu hale zaten gelmezdi. o danışmanların içinde başakşehir bize oy kaybettirdi diyenlerde var bundan eminim bunlar gerçek akpliler, fakat akp ve cemaat iç içe geçmiş olduğu için ayırmak zor. bu yüzden akpnin kötülüğü için uğraşan akp içerisinde kripto fetöcüler de var. ne yazık ki danışmanların içerisinde de var.

o yüzden de cumbabanın bazı konuşmalarına baktığınız zaman ülkeye dair umudunuzu kaybediyorsunuz, kendini ve makamını küçültecek konuşmalar yapıp saçma sapan dış politikalar izliyorlar. cumbaba etrafındaki danışmanlarından kurtulmazsa kendi sonuyla beraber halkın sonunu da getirecek

Spor Toto Süper Lig'i 33. haftasında merakla beklenen Galatasaray Başakşehir maçı ile ilgili ilk etapta Halil Umut Meler’i düşünen MHK, Göksel Gümüşdağ’ın “En iyisi yönetsin” ‘ultimatom’u nedeniyle rotayı Cüneyt Çakır’a çevirdi. VAR için düşünülen isim ise Ali Palabıyık

Yaparlar bunlar.

Ulan bu maça Halil Umut MELER ne yakışırdı be. Ama İstanbul Belediyesindeki çalışmalarına ara vererek MHK'ya ultimatom vermeye zaman bulan Göksel Gümüşdağ istemiyorsa geriye Cüneyt Çakır kalıyor sanırım. VAR hakemi de en az orta saha hakemi kadar önemli. Ali Palabıyık nasıl biri endişelerim var. Orada daha iyi biri olabilir.

Spor Toto Süper Lig'i 33. haftasında merakla beklenen Galatasaray Başakşehir maçı ile ilgili ilk etapta Halil Umut Meler’i düşünen MHK, Göksel Gümüşdağ’ın “En iyisi yönetsin” ‘ultimatom’u nedeniyle rotayı Cüneyt Çakır’a çevirdi. VAR için düşünülen isim ise Ali Palabıyık

Yaparlar bunlar.

Ali'yi bizim bir maça en az 1 sezon daha veremezler, verirlerse bile muhteşem bir algı yaratırız, lehimize olur.

Ister, ali palabiyik ister cuneyt cakir ve goksel kendi yonetsin. Sen 52.000 taraftarin onunde olmus rezil basaksehire yenemiyorsan sampiyon olma hakkin yok.

Biz daha diri daha formda basaksehiri 2-0 koyduk.

Sahada ve tribünde daha fazla agresif olacağız. Beşiktaş maçında bazı bölümlerde tribünde sakin kaldığımızı gördük. Bu maç böyle olmamalı.

Üst Alt