STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Baskılı başlayıp ilk dakikalarda gol bulursak darmadağın olur rakip ...
en çok abdullah avcının böyle kalmasını istiyorum.
İlgili resim

Herhangi bir beraberlik skorunda avantajın bizde olduğunu öğrenmek iyi oldu.

İlk 20 dakka yüksek tempo saldıralım gol bulamazsak rolantiye alalım. Bırakalım başak city gelsin. Onlar geldikçe biz tokatlarız

Herhangi bir beraberlik skorunda avantajın bizde olduğunu öğrenmek iyi oldu.

İlk 20 dakka yüksek tempo saldıralım gol bulamazsak rolantiye alalım. Bırakalım başak city gelsin. Onlar geldikçe biz tokatlarız

Bence özellikle Emre de olmaz ise bunlar iki pas bile yapamazlar. Arena'nın büyüsü ve yüksek desibelden dolayı etkilenip en iyi yaptıkları şeyleri bile yapamayacak hale gelmelerini bekliyorum. Arena da bizi yenmek gibi çok güçlü bir motivasyona ve taktiksel hazırlığa ulaştıklarını veya Pazar'a kadar ulaşabileceklerini de sanmıyorum. Yani bu maçı örneklediğiniz gibi bizim oynayacağımız oyun çözecek.

Tam taklaya gelecek ortami hazirladi yalniz medya. Cucu bu isleri en iyi yapan hakem. Hem de esegi opup belini incitmez. Bence basaksehirin bu arenadan 3 puan cikarma ihtimali yok. Ancak marcao ve luyindamanin dengesiz hareketlerinden cekinmiyor degilim.

Üst Alt