STSL 18/19 H:33 | Galatasaray 2-1 Başakşehir | MS | 19 Mayıs | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben oranın 1,55'e düşmesini bekliyorum bu zamana kadar ne kadar 1,55 oranlı maç oynadıysam hepsi geldi. 1,50'ler 1,60'lar falan beni tek maçtan çok yatırdı.

15 Mayıs'ta Akhisarspor'a ve gıyabında tüm ağzı salyalı rakiplerimize çakarak 18.kez Türkiye Kupası'nı müzemize götürdük. 15 Mayıs'tan 2 gün sonra yani bugün, kazandığımız ve Türkiye'nin en büyük başarısı olan, bazı ruh hastalarının "Tesadüf" diye nitelendirdiği ama yine aynı camia ve diger camiaların çeyrek finale / yarı finale dahi çıktığında orgazm olduğu turnuvanın; 17 Mayıs 2000 UEFA Kupası zaferini kutluyoruz ve yine birileri ezikleniyor kafeslerinde ve Galatasaray tam 2 gün sonra 19.05.2019 Mayıs'ta yerel yönetimden açıkça destek gören Başakşehir ve gıyabında tüm ağzı salyalı rakiplerine koyarak 22. kez Türkiye Şampiyonu olmaya 1 adım uzaklıkta... Hepsi bunun farkında, bu ağlamalar, bu naralar işte bu sebepten... Fakat üzgünüz, kaçış yok.​
Zafer inananlarındır! Mayıslar bizimdir!
46060

cücü bu tarz maclarda çok foul verip oyunu sogutuyor berabere kalın yeter mantıgında hatırlayın fener macımız vardı sürekli foullerle sogutmustu

yine öyle yapacaktır eminim

takıma hic güvenmiyorum 1-2 oyuncu haric büyük mac oynayamıyor hicbirisi ama taraftara güveniyorum bizim yürüyen eşekleri bile oynatırlar sanırım

Üst Alt