STSL 18/19 H:5 | Konyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:5 | Konyaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül

Fener cok iyi kapanıyor, ovulecek tek tarafları bu bence, bi ara akan oyunda saydım ceza alanında 7 fenerli vardı defte. Öne gectikleri an geri cekilirlerse cok zor gol yerler, anadolu takımı gibi oynamaya devam ederler bu sene

Olağandışı gelişmeler olmazsa, en fazla 4. olur bu FB...Olağandışı dediğim de olumlu manada değil; TD değişikliği vs ile ve bu yetersiz kadroyla 13-14 ü görürlerse şaşırmam.

konya farkı kaçırmış ve yine bi klasik olarak fenerbahce haketmediği maçı kazanmış.haftaya berabere biter maç öyleyse

tamamen rızanın ve konyanın beceriksizliği fener küme düşme takımı gibiydi yine bugün. yatabere malıyla sabaha kadar gol atamazsın

Yani malatya ve goztepede yenilmeyebilirlerdi beraberlik maclariydi

Bunda da kazanmamalari lazimdi

3 beraberlik aldilar gibi dusunelim , yine baya kotu baslangic

Derbiyi kazanmasinlar

2 isabetli şutla tamamladığı maçı rezilce kazandılar. Derbi öncesi puan kaybetselerdi yaşayacakları büyük kaostan Beşiktaş karlı çıkardı. Böylesi iyi oldu. Rezilce bir 3 puan, derbi öncesi moral. 4 puan önlerindeki Beşiktaş'a puan kaybettirebilirler.

Fofana ilk 11'de olsaydı diyorsunuz da girdikten sonra ne yaptı?Şener'e basmasa golü yemeyeceklerdi belki de.Aldığı her topu da ezdi.Ayrıca Konyalılar bile sonradan girmesini istiyor.

Fenerbahçe kazanma zorunluluğunda çıktı maça. Belli arkada açık verecekler. Verdiler de. İlk yarıda Fenerbahçe yarı alanında çok boş alan vardı. Ve üstelik Şener'in önünde Ayew gibi ağır vasıta bir adam varken Fofana'yı sola koymayıp Yatabare'yi koymak nasıl açıklanır bilmiyorum. Fofana'nın ve Konyaspor'un şanssızlığı Fofana girdikten sonra gol yemeleri oldu. Kapanan savunmalara karşı Fofana etkisiz elemandır. Rıza hocanın yaptığı planın tam tersi oyun oldu yani sahada. Oyunu doğru okuyamadı.

Fenerbahçe kazanma zorunluluğunda çıktı maça. Belli arkada açık verecekler. Verdiler de. İlk yarıda Fenerbahçe yarı alanında çok boş alan vardı. Ve üstelik Şener'in önünde Ayew gibi ağır vasıta bir adam varken Fofana'yı sola koymayıp Yatabare'yi koymak nasıl açıklanır bilmiyorum. Fofana'nın ve Konyaspor'un şanssızlığı Fofana girdikten sonra gol yemeleri oldu. Kapanan savunmalara karşı Fofana etkisiz elemandır. Rıza hocanın yaptığı planın tam tersi oyun oldu yani sahada. Oyunu doğru okuyamadı.

Yatabare ilk yarıda kötü değildi ki sağa yakın oynadı Skubic'le iyi işlediler o kanadı.Asıl Jahovic ortalarda yoktu.Rıza'yı da yanıltan o oldu.

Yatabare ilk yarıda kötü değildi ki sağa yakın oynadı Skubic'le iyi işlediler o kanadı.Asıl Jahovic ortalarda yoktu.Rıza'yı da yanıltan o oldu.

Ne işlemesi... Önünde boş alan varken top ezip durdu. Santrafor oynayabilecek oyuncuyu kanatta kullanmanın mantığını merak ediyorum, bu soru sorulmaz gerçi toplantıda. Öğrenmeyi isterdim. Neyi düşündü de asıl mevkisi santrafor olan Yatabare'yi kanatta kullandı. Tek santrafora indiklerinde top yapmaya başlayıp düzenli atak yapabildi Konya.

Ne işlemesi... Önünde boş alan varken top ezip durdu. Santrafor oynayabilecek oyuncuyu kanatta kullanmanın mantığını merak ediyorum, bu soru sorulmaz gerçi toplantıda. Öğrenmeyi isterdim. Neyi düşündü de asıl mevkisi santrafor olan Yatabare'yi kanatta kullandı. Tek santrafora indiklerinde top yapmaya başlayıp düzenli atak yapabildi Konya.

Jahovic'i beğendin mi peki?

fenerin oyuncu kalitesi yeni malatya seviyesinde,Cocu oldugu sürece bunlardan bi halt olmaz

Yine baska bir hollandali advocaat üst üste kaybettigi puanlardan sonra konya deplasmaninda 0-1 kazanarak nefes almisti,bugun dejavu yasamis olduk

Üst Alt