STSL 18/19 H:6 | Akhisarspor 3-0 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Deplasmanda mental anlamda cok ciddi sıkıntılarımız var. Rakibin her kaptıgi top kalemize büyük tehlike.
Net gol pozisyonlara giriyorlar..

Birak ver topu onlar oynasın atak matak yapma. Top bizdeyken gol yeme sansimiz, rakipteyken oldugundan daha fazla..
Geç 11 kisi defansa kapan. Zaten onyekuru Rodriguez nagatomo gibi hızlı adamlarin var. Kontra kovala..
Ne geliyosa basimiza şu yüklenmeye çalışırken kaptırdıgimiz toplardan geliyo.
Hep ayni sahne. Bıktım ulan.

Şaşıracaksınız ama içerde oynanan oyun ile deplasmanda oynanan oyunun taktiği birebir aynı.
Hele şükür ele avuca sığan mantıklı bir yorum.
Bu yüzden hoca hiç çalışmamış diyorum aynı kaotik futbolu oynamaya çalışıyoruz ama oda biraz sıkıyor rakip nah oynarsın diyor sonra şuursuzca Cocu vari hamleler geliyor yok 10 bile oynayamayan bi oyuncu 8'e hop takımın iyilerinden libero kenara hop onun yerine forvet çarşı pazar karışıyor ve rakibin insafına ve yeteneğine kalmış skor.. bugün kazansak kaç yazar Allah aşkına.
Sana tek katılmadığım nokta bir taktiğimizin olduğu hususu , yav şerefsizim eyyam olsun diye demiyorum Lokomotif maçınıda canlı izledim Arena ve oyuncuların isteğiyle bişeyler yapıyoruz.
Bunu hoca gazcı falan diye bağlamayın lütfen öyle bir şeyi kastetmiyorum ama plan falan yok ortada

Ozan yerine maicon olsa farkli olmazdi. Trabzon'da ozan mi vardı ? Bu takim deplasmanda 2.lig takimi gibi oynuyor. Bunu cozecek terim ama daha hic bir plani yok belli. Tudor da cozemedi. Büyük oranda oyuncu odakli. Her mac fark yemeyi hocaya baglamam ben
mancini döneminden beridir kronik hastalık haline geldi bu deplasman fobisi. bi hamza biraz çözmüştü kısa bi süreliğine okadar sonra yine nüksetti

Muslera linnes maicon serdar Nagatomo donk ndiaye belhanda garry onyekuru eren. Kadro bu olmali. Temposuz fernando ve mariano oynamamali

Ligin en kötu takimlarindan biri, seleznov yok hocasi belli degil, persembe avrupa maci oynamis. Bukadar leş oynuyorsak bu sene bi bk olmaz bizden malesef. Anca evde tataftar gaziyla oynasinlar baska bisey yok..
Akhisar'ı hiç izlememiş birisi ancak bu girişi yapabilir.Adamlar beşiktaş maçında ikinci yarı tek kale oynadılar.İçeride Rize ve Sivas maçlarında kamyonla gol kaçırdılar.Rize maçında 2 topları direkten döndü,bugün bize gol atan Manu saç baş yoldurdu.Aynı şekilde Krasnodar maçında beklediğimin çok çok üstünde oynadılar.Yine 2 topları direkten döndü ve atamadılar.Zaten Akhisar'ı azcık göz ucuyla izleyenler bu maçın sıkıntı olacağını az çok bilir.Ligde rezil durumda olan bir tane takım var o da Rizespor.Erzurum bile oynayıp oynayıp atamıyor.Kimse mesela Erzurum kötü diyemez ama atamıyorlar.Birgün denk getirirler kazanırlar aynı bugün Akhisar'ın yaptığı gibi.Tek avantajımız perşembe oynamalarıydı onu da kullanamadık

Antalya
İbb
bjk
Malatya
Kayseri deplasmanları kaldı devre arasına kadar.

Bir Antalyadan 3puan alırız galiba ki onda bile emin konuşmamak gerekir.

Bu herif sırf gariban tipli koşar mücadele eder diye gereksiz bir sempati duyuldu.. Gs gibi bir takımın oyuncu anlayışı bu olmamalı
kardeşim zaten ligde fark olan maçlarda as oyuncuyu dinlendirmek için oyundan çıkanın yerine girmesi için, türkiye kupasında oynamak için alındı bu adam. yıllık maaşı selçuk inanın 20 maçlık maç başı parası nerdeyse. ne bekliyorsunuz ki adamdan anlamadım

bu sezon 8. resmi maçımız ilk defa forma giymiş adam hala laf atıyorsunuz adama

Akhisar'ı hiç izlememiş birisi ancak bu girişi yapabilir.Adamlar beşiktaş maçında ikinci yarı tek kale oynadılar.İçeride Rize ve Sivas maçlarında kamyonla gol kaçırdılar.Rize maçında 2 topları direkten döndü,bugün bize gol atan Manu saç baş yoldurdu.Aynı şekilde Krasnodar maçında beklediğimin çok çok üstünde oynadılar.Yine 2 topları direkten döndü ve atamadılar.Zaten Akhisar'ı azcık göz ucuyla izleyenler bu maçın sıkıntı olacağını az çok bilir.Ligde rezil durumda olan bir tane takım var o da Rizespor.Erzurum bile oynayıp oynayıp atamıyor.Kimse mesela Erzurum kötü diyemez ama atamıyorlar.Birgün denk getirirler kazanırlar aynı bugün Akhisar'ın yaptığı gibi.Tek avantajımız perşembe oynamalarıydı onu da kullanamadık
005.gif

izlemeyen konuşuyor işte kardeşim

Deplasman maçlarından hoca sorumlu yanlış tercihleri yüzünden bu böyle devam ederse 3 5 yemeye devam ederiz devre arası maicon la beraber fernando mariano yu da postalayın gitsin yerine melo medel tarzı rakibi ısıran oyuncu alın ozan kabak iyidi ama daha çok genç 2 tane stoper 1 tane forvet şart

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maçın kahramanı muslera oldu.Kredisi yüksek sorun yok. Bi şekilde beraberliğe bulabilirdik.Büyük hata sonucu maç gitti.İlk golde serdar a yazar. İlk yarı 3 gol bulabilirdik.Sağlık olsun.Ocak ayına kadar idare edeceğiz artık

Odaklanamıyoruz oyuna, ciddiye almıyoruz, garry-sinan-akbaba laubali oynuyor. Akbaba-sinan durmadan faul almaya calısıyor alper potuk gibi. Dokunsan uçuyorlar. Geçen sene de deplasmanda kötüydük ama son 3 deplasmana şampiyonluk icin cıktıgımız icin kazandık, konsantre olduk o maclara. Ciddiye almıyoruz deplasmanları tek sorunumuz bu

hocayı tercihleri yüzünden değil deplasman oyunumuzun rezilliği yüzünden eleştiririm anca. yoksa her türlü oyuncuyla çıktık deplasmanlara hiç biri varlık gösteremedi.sorun oyuncu tercihinden öte büyük bi sorun.

Üst Alt