STSL 18/19 H:6 | Akhisarspor 3-0 Galatasaray | MS | 23 Eylül - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
herseyi biraktim fernando ndiaye ikilisi olmuyor arkadas deplasmanlarda.
bunu gecen sezonun ilk yarisinda kac defa izledik hatta kac mac ayni böyle fark ile kapattik.
bi iyi düsünün derim deplasman maclari bundan kaynakili olabilirmi diye ?

Onumuzdeki deplasmanlar (Antalya ve Malatya) kritik. Ikisinden de ucer puan cikarmaliyiz.

Deplasmanlarda Maicon - Mariano - Ferrnando oynamamali

Sene sonu da yollar ayrilmali temposuz mucadele etmeyen topcu istemiyoruz

Akhisar'ı hiç izlememiş birisi ancak bu girişi yapabilir.Adamlar beşiktaş maçında ikinci yarı tek kale oynadılar.İçeride Rize ve Sivas maçlarında kamyonla gol kaçırdılar.Rize maçında 2 topları direkten döndü,bugün bize gol atan Manu saç baş yoldurdu.Aynı şekilde Krasnodar maçında beklediğimin çok çok üstünde oynadılar.Yine 2 topları direkten döndü ve atamadılar.Zaten Akhisar'ı azcık göz ucuyla izleyenler bu maçın sıkıntı olacağını az çok bilir.Ligde rezil durumda olan bir tane takım var o da Rizespor.Erzurum bile oynayıp oynayıp atamıyor.Kimse mesela Erzurum kötü diyemez ama atamıyorlar.Birgün denk getirirler kazanırlar aynı bugün Akhisar'ın yaptığı gibi.Tek avantajımız perşembe oynamalarıydı onu da kullanamadık
Birtek rizeyi yeneriz ozaman. Hepten ayvayi yedik

SM-G950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biraz paranormal elestiri ile baslayalim . Fb ile cok dalga gectik akhisar konusunda , 3 mac 3 yenilgi hahaha huhaha dedik , once kupa yari finalinde hem de ic sahada yenildik , akillanmadik bir de kupa kaybettik ayni takima , simdi de 3 yiyip 3 puan biraktik . Rakiplerin kayiplari ile alay edince basimiza geliyor

Ikincisi hakem , bence ft nin de dedigi gibi gayet guzel yonetti , aleyhimize penaltida oyuncu topu tikladi ve muslera kontrolsuz hareketten faul yapti , zaten bu yuzden sari kart da gormedi ve kendi de sakatlandi . Iptal edilen golde ofsayt vardi , akhisarlilar bosuna itiraz ettiler .. lehimize penalti da dogruydu

2 hatasi vardi , biri penaltimiz oncesi verilen faul yanlisti . Rodrigues birakti kendini . Ikincisi de mustafanin sari karti kesinlikle infazdi ve direk kirmizi gerektirirdi , ayrica mutlaka izlenmesi gerekirdi , ne akla hizmet izle demediler anlamadim . Direk rakibe , net arkadan ve topla alakasiz bir mudahale idi

Yeni deplasman oyunu formül edilmeli. Gerekirse kapanırsın ve kontra ararsın. Bunun ayıbı yok. İleride hızlı oyuncuların var. Olmuyor işte bu oyunla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Odaklanamıyoruz oyuna, ciddiye almıyoruz, garry-sinan-akbaba laubali oynuyor. Akbaba-sinan durmadan faul almaya calısıyor alper potuk gibi. Dokunsan uçuyorlar. Geçen sene de deplasmanda kötüydük ama son 3 deplasmana şampiyonluk icin cıktıgımız icin kazandık, konsantre olduk o maclara. Ciddiye almıyoruz deplasmanları tek sorunumuz bu
Sinan öylede emre güçsüz olduğu için yere düşüyor galiba. İkili Mücadele fizik gücü yetersiz

deplasman maclarinda donk kesinlikle oynamali.
fernando onun kadar top kesemiyor.
hele fernando ndiaye ikilisi hic olmuyor deplasmanlarda buna kac defa sahit olduk gecen sezon.

Akhisar'ı hiç izlememiş birisi ancak bu girişi yapabilir.Adamlar beşiktaş maçında ikinci yarı tek kale oynadılar.İçeride Rize ve Sivas maçlarında kamyonla gol kaçırdılar.Rize maçında 2 topları direkten döndü,bugün bize gol atan Manu saç baş yoldurdu.Aynı şekilde Krasnodar maçında beklediğimin çok çok üstünde oynadılar.Yine 2 topları direkten döndü ve atamadılar.Zaten Akhisar'ı azcık göz ucuyla izleyenler bu maçın sıkıntı olacağını az çok bilir.Ligde rezil durumda olan bir tane takım var o da Rizespor.Erzurum bile oynayıp oynayıp atamıyor.Kimse mesela Erzurum kötü diyemez ama atamıyorlar.Birgün denk getirirler kazanırlar aynı bugün Akhisar'ın yaptığı gibi.Tek avantajımız perşembe oynamalarıydı onu da kullanamadık

Sen de çok abartmışsın kardeşim Akhisar'ı.

Nasılsa yeneriz havasında çıkarsan özellikle Sinan ve Rodrigez böyle çakarlar işte.

Galatasaray'ın çok fena deplasman fobisi var , ayrıca bugün Ozan'ı özel olarak (sahadan canlı) izledim olmaz böyle özgüveni yok resmen eli ayağı titriyor birbirine karışıyor.
Akhisar'ın taraftarı yok gibiydi çekirdek tayfasını iptal edilen gol kaçan penaltımız hareketlendirince ne olduğunu anlamadan güzelim 3 puan uçtu gitti.

Ikinci bolumde , oyuncu tercihleri ve rotasyon denen sacmalik bizi hep kotuye goturuyor . Ornegin linnes , 6 gun dinlenmis , mariano nun ayagi daha iyi olabilir , coskulu ic saha maclarinda forvete katkisi da olabilir ama linnes her tarafiyla daha disiplinli bir oyuncu , olusan penalti bana alanya macindaki benzer penaltiyi animsatti gecen sene 3-2 kazandigimiz

Sinan artik baydi , 4,5 milyon alan soso yu bu kadar bitirme hakkimiz yok , maddi imkanimiz da yok , cidden yeter artik . Gereken sansi aldi sinan , olmuyor

Penalti cogu takimda 80% olasilikla goldur , 5 penaltinin 4 u golle sonuclanir ortalama . Bizim gecen sene son duzlukte 1/4 penalti istatistigimiz vardi , bu sene de hem super kupa hem bu lig macina mal oldu belki de . Net bir penaltici , gerekirse ilk 11 de yeri garanti bir adam olarak secilip o atmali

Onyekuru oynayabilir ama boyle kutu gibi kapanan takimlara onyekuru ile baslamak dogru mudur karar veremiyorum

deplasman oyunumuz farklı olmalı artık kesinlikle topu verin karşı taraf oynasın kontradan başka bişey yapamaz bu futbolcular deplasmanda.

Sezon başından beri dedim mariano iyi değil miyadı doldu artık kanatları bomboş sinan defans yapmayı bilmiyor hücumu da iyi değil fernando desen iyi oynuyormuş gibi gözüküyor ama seken topları rakip topladı hep kendi yarı alanımız da bende mariano ve fernando da satılsın devre arası

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1-1'in, 1-0'ın, 2-1'in maruzatı olur.

4-0, 3-0 bunlar ne ulan kime ne diyelim, sorunu nerde arayalım, kimden hesap soralım şimdi?

Son olarak , akhisari puanindan dolayi kucumsuyorsunuz ama bu ligde her takim herkesi yenebilir . Antalya istanbulda bjk yi yendi

Kayseri goztepe malatya ust uste fb yi yendi

Bizi de ts 4 ledi , akhisar 3 ledi . Ciddiye almadigin her mac bu risk var

Ben iceride kayipsiz gittigimiz surece bu maclara uzulurum ama ortaligi ayaga kaldirmam

Gecen sene 49 puan aldik , teorik olarak 51 alabiliyorsun ic sahada . Deplasmanda 7-8 galibiyet sampiyonluk puanina ulastiriyor

Eger iceride her maci kazanacaksak katlanilabilir

Son olarak , porto deplasmani kazanilirsa bu maglubiyet unutulur

Bir de erzurum , ic saha evet ama asiri pozisyona giren bir takim , ligde en cok net gol kaciran takim olabilirler tahminen . Mutlaka dikkatli ve konsantre cikmaliyiz

bi takımda brezilyalı ve kuzey afrikalı kombinasyonunu oluşturduysan zaten zıçmışsın demektir. ruhsuzlukta zirve iki millet.

Sen de çok abartmışsın kardeşim Akhisar'ı.

Nasılsa yeneriz havasında çıkarsan özellikle Sinan ve Rodrigez böyle çakarlar işte.

Galatasaray'ın çok fena deplasman fobisi var , ayrıca bugün Ozan'ı özel olarak (sahadan canlı) izledim olmaz böyle özgüveni yok resmen eli ayağı titriyor birbirine karışıyor.
Akhisar'ın taraftarı yok gibiydi çekirdek tayfasını iptal edilen gol kaçan penaltımız hareketlendirince ne olduğunu anlamadan güzelim 3 puan uçtu gitti.
Akhisar'ı abarttığım yok.Aç izle iç saha maçlarını.Ben izlediğimin yorumunu yapıyorum.O Manu denen kazmanın Rize maçında kaçırdıklarını görsen köprüden atlarsın.Bir de 10 kişiyle yani.Çok değil aç 3 gün önceki Krasnodar maçını izle bu maçın sıkıntı olacağını anlarsın

Ben zaten dedim ligin başında kimse elini kolunu sallayarak herhangi bir deplasmanı kazanamaz.Geçen hafta feneri Allah korudu.Tamamen tesadüfe 3 puan aldılar.Onların da 3'lük olması lazımdı rakip atamadı.Bugün biz atamadık.Atamayana da atarlar.Sonra da dağıldılar yine
1 gol yeyince hemen dagiliyoruz zaten hele deplasmanlarda. Bu konuya care bulunmali..

SM-G950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt