STSL 18/19 H:6 | Fenerbahçe 1-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:6 | Fenerbahçe 1-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül

Harika fiksturumuz var , 11-16 inci haftalar arasi ayni gecen seneki gibi 6 haftada hem fb hem bjk hem basaksehir maclari var , oraya kadar 6 veya uzeri farkla puanlarla gidebilirsek ligi koparma maclari oynariz

Derbicikten dilegimiz beraberlik, kaos, kavga ve kirmizilar

Koc ortaligi yumusatmaya kalkacaktir, umarim Bjkli topcular ve Senol bilenir cikar

Son donem derbicikleri harikaydi umarim devam eder bu solen

gecen seneki zımba olayından sonra tinerciler ve zımbacı senol daha kinli olacaklardır

kırmızı kartlar penaltılar olur oyun olarak fenerin alması mucize adamlar isabetli sut atamıyor ama hakem bu macı belirler gibi

VAR sisteminin uygulanacağı ilk derbi olacak farklı açıdan bakmak lazım kırmızılar ve penaltılar olabilir diye düşünüyorum

Tinerciler yine ortami karistirir ve sonunda kaybeder. Fenerinde isine gelen de zaten bu. Her derbi de oldugu gibi yine bu hareketlere basvururlar

Fener kazanmasin yeter.VAR sistemiyle basimiza cok bela acacaklar belli.Ne kadar cok puan farki olursa o kafar iyi.Besiktas daha cok puan kaybeder.Onemli olan bunlarin yaris disi kalmasi.

İstenmeyen olaylar yaşansın ve maç sonucu mümkünse beraberlik olsun diyorum.

Bence son derece gergin ve olaylı bir maç olacaktır. Temennimiz bu yönde en azından ;D

Fenerden bir cacık olmaz bu sene onun için fenerin kazanmasını istiyorum.
Dün konya biraz son vuruşlarda etkili olsa 3 4 yapmıştı, keza geçtiğimiz 3 maçtada feneri kevgire döndürmekten şans kurtardı.
Fenerin bu kadro ile şampiyon olması, partizanin cl yi alması gibi birşey o derece bir ihtimal var.

Üst Alt