STSL 18/19 H:6 | Fenerbahçe 1-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:6 | Fenerbahçe 1-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül

biz akhisar macını alırsak ki alacagız inanıyorum
cok net biçimde feneri destekleyecegim mac olacak
bu tinercilerden ifrit oluyorum fener kazansın farkı 5 yapalım en güzeli budur.

volkan oynamazsa beşiktaş kazanır

volkan demirelin yenilmezlik serisine aaroon son verir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1. santrforları Negredo'yu bu dönemde gönderen Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı baya bir azaldı gibi. Fb yeni bir oluşum içinde. Süpermarkete gidip her gördüğünü iyi kötü demeden alan aileler gibi transferler yaptılar. Sanki düşük profilli bir takım gibiler ama belli de olmaz belki iyi bir seri ile atağa geçebilirler. O yüzden ikisinin de havaya girmemesi adına beraberlik iş görür gibi duruyor..

Ts macimiz biraz erteledi fakat fb maci haftasi dahil yani onumuzdeki 6 haftada 18 puan cikarirsak ve

Fb bjk
Fb basaksehir
Basaksehir bjk

Maclari bizim lehimize ve ozellikle fbjk ile mesafe acacak sekilde biterse lig biter

3 tane rakibimiz birbirleri ile oynayacaklar , yani herhangi biri 6 puan alsa diger 2 tanesi 3 er puan yitirmis olacak , berabere bitse 3 tanesi de 4 er puan yitirecekler

Olacagini dusunmuyorum ama basaksehir ikisini de yener , aralarindaki mac da berabere biterse puan farklari fb ile 11 e , bjk ile 7 ye cikiyor

Fb nin bjk yi yendigi senaryoda ise fb ile 9 a , bjk ile 8 e cikiyor

Ustune fb yi yener isek 11 inci hafta iceride , daha ligin 3 te 1 i bitmeden fb ile 14 ya da 12 puan fark olacak

Bu sans gecen sene elimize geldi , hem fb yi yenemedik , hem basaksehir ile bjk ye farkli yenildik , yetmedi trabzon ile malatyaya da yenilerek bir anda 3 unculuge dustuk , bunun tekrarlanacagini sanmiyorum

DnZfFRRXgAA0hmT.jpg

Üst Alt