STSL 18/19 H:7 | Galatasaray 1-0 Erzurumspor | MS | 28 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gecen sene bu dalga gectiğiniz iç saha galibiyetleri olmassa,sampiyon olamiyacaktik bos bos yorum yapmayin, Tinercilere benzemeyin

Muslera yerine kalede İsmail mi çıksa acaba diye düşündüm. Muslera deplasmanlarda biraz daha hataya meyilli oluyor, iç saha maçında muslerayi dinlendirip porto'ya karşı daha konsantre çıkarabiliriz aslinda.

Sonra ligdeki konumumuzun sıkıntılı olduğu aklıma geliyor, bu düşüncemden vazgeçiyorum.

Yine şov yapıp ilk deplasmanda tel tel dökülürüz maalesef. Devre arası alacağımız ve göndereceğimiz futbolculara dikkat etmeliyiz. Gelecek olanlar deplasman karnemizi düzeltmeli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Devre arası Belhanda, Feghouli, Maicon ve Mariano gönderilmeli. 30 milyon euro civarı gelir elde edilmeli dubai, arabistan, çin neresi olursa.

Muslera, Nagatomo, Linnes, Donk, Fernando, Rodrigues, Ndiaye ve Onyekuru takımda tutulmalı. Ndiaye ve Onyekuru sezon sonu gidici zaten. Linnes'in sözleşmesi bitiyor.

Yabancı olarak tecrübeli ve genç bir defans oyuncusu ile sezonda en aşağı 25 gol atacak genç bir forvet almalıyız.

Kadro planlamasını Türk oyunculara göre yapmalıyız. Deniz Türüç, Emre Mor, Hakan Çalhanoğlu tarzı oyuncuları almalıyız ve altyapımızdaki oyunculara ağırlık vermeliyiz.

Sizce hoca bu deplasman fobisi pasifligi adını her ne derseniz nasıl çözecek ? Nasıl çözmeyi düşünüyor sizce açıkçası ben mantık yurutemiyorum

Üst Alt