STSL 18/19 H:8 | Fenerbahçe 0-0 Başakşehir | MS | 7 Ekim - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:8 | Fenerbahçe 0-0 Başakşehir | MS | 7 Ekim

Bizim için en iyi sonuç oldu çok şükür. Başaklarda eski temposunda değil. Şimdi bjk de puan kaybeyse tadından yenmez :uiyy:

bittik mi ?
istidiğimiz oldu mu ?
gsc olarak bu hafta ne istesek oluyo..
Sırada kimler var... Öne çıkın da dilek dileyelim...

Bugünkü olay bizim başımıza gelse sinirden kafayı yerdim.
Başakşehir taraftarına geçmiş olsun diyeceğim ama doğru dürüst taraftarı da yokki.

Dostum sakin olun . Akli selim adam zateb basaksehiri tutar mi

Konuya gelelim . Biliyorsunuz var ilk baslangicta arabaya link cekilerek uygulanacakti ama guvenlik endiselerinden oturu , teknolojinin de imkan saglamasi ile riva ile stadyum arasinda 4G baglantisi ile gerceklesiyor

Bu yuzden sistemde kesintiler aynen bizim telefonla konusmamizdaki kesintiler gibi , fark yok

Bu arada var devre disi demek stadyum kenarindaki ekrana var odasindan goruntulerin cizgi vb bindirilmis hali getirilemiyor demek

Bu olmadigi takdirde iletisimi baska yolla yapmak kurallara aykiri . Var hakemleri ofsayt olmasa dahi bunu sistem dahilindeki protokol disinda aktaramazlar

Bu neyin kafası şu neyin kafası diye geyik döndürüyoz bazen ama hakketen bu antudaki kafa her branştan doktorun toplanıp aylarca üzerinde çalışıp değerlendirip heyet raporu olarak sunması gereken bir kafa. Adamlar bu maç için hakemler yine Galatasaray'a çalıştı yazıyor berabere kalınca Başakşehir 2 puan kaybetti diye. Önce yanlış konudayım galiba diye baktım ama fb-başakşehir maçı konusunda ciddi niyetle, inanılmış şekilde yazılmış durumda :S

Aha biri de devam ettirip bu kirli düzen falan filan demiş ahaha:D

Rıdvan Dilmen: Fenerbahçe - Başakşehir maçında verilmeyen golde VAR izlemesi yapılamaması skandaldır. Bekle. Beklese 2 dakika sonra gelmişti. Şimdi Başakşehir, 2 puanla şampiyonluğu bırakırsa ne olacak?

Şeytan şeytanın avukatlığına başlamış umudu kesip.

Üst Alt