STSL 18/19 H:9 | Göztepe 2-0 Beşiktaş | MS | 21 Ekim - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:9 | Göztepe 2-0 Beşiktaş | MS | 21 Ekim

5198df7a79507ea0f2035a6406548e2c.jpg

An itibari ile bjk taraftarı

Gomis o penaltiyi kullanırken Göztepe maçında resmen hayatı saniye değil salise salise yaşamıştım, Gomis vurdu; hayat benim için durdu. Beto doğru tahmin etti, ellerim Burak Yılmaz gibi başıma gidiyordu ki top parmaklarının ucuna temas etmesine rağmen girdi kaleye. Evde bir sevinç koptu, sonrası malum :)

Gomis de en dandik kalecilere kaçırdı, en babasına şansa attı valla :)

Bu maç bizim Akhisar gibi oldu. Beşiktaş penaltıyı atsa rahatça kazanacak atamadı sonrası malum

basaksehirin nizami golü iptal edilmese elindeki puanida alamayacakti. keza dün sivas da dünyalari kacirdi. bjk macini söylemeye gerek yok zaten bjk az adam olsa 3lük yapar gönderirdi feneri ama cok kasindilar ve golü yediler. kazandiklari konya macindada yatabare öküzü %100lük golü kacirmisti. :D bu puan bile fener icin cok iyi.
Konya maçı harici diğerlerine katılmam mümkün değil. Dünkü maçta sivasın girdikleriyle fenerin kaçırdıkları aynı kefeye koyulmaz bile. Yav adam bildiğin bomboş kaleye atamadı ya topu. Başak maçında sadece elif elmas denen çocuk 3-4 tane yüzde yüz kaçırdı. Mert Günok fenerden giden diğer kaleciler gibi oynasa 3 lük olurdu başak. Beşiktaş maçında ilk yarıda 3-0 fener lehine biterdi. Beşiktaş ceza sahasına girmeden ilk şutunda gol attı. İlk 5 hafta gerçekten rezalet oynuyorlardı ama şu 3 maçta kazanamamaları tamamen beceriksizliklerinden

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gomis o penaltiyi kullanırken Göztepe maçında resmen hayatı saniye değil salise salise yaşamıştım, Gomis vurdu; hayat benim için durdu. Beto doğru tahmin etti, ellerim Burak Yılmaz gibi başıma gidiyordu ki top parmaklarının ucuna temas etmesine rağmen girdi kaleye. Evde bir sevinç koptu, sonrası malum :)

Gomis de en dandik kalecilere kaçırdı, en babasına şansa attı valla :)

Bu maç bizim Akhisar gibi oldu. Beşiktaş penaltıyı atsa rahatça kazanacak atamadı sonrası malum

Demek ki benim gibi goztepe tribununun gobeginde olsan linc yemistin

Erman çok güzel giydiriyor. Çok doğru bi laf söyledi eskiden fenerin yaptığı medyadaki çeteleşme ve troll operasyonlarını 3 senedir tinerciler yapıyor

Konya maçı harici diğerlerine katılmam mümkün değil. Dünkü maçta sivasın girdikleriyle fenerin kaçırdıkları aynı kefeye koyulmaz bile. Yav adam bildiğin bomboş kaleye atamadı ya topu. Başak maçında sadece elif elmas denen çocuk 3-4 tane yüzde yüz kaçırdı. Mert Günok fenerden giden diğer kaleciler gibi oynasa 3 lük olurdu başak. Beşiktaş maçında ilk yarıda 3-0 fener lehine biterdi. Beşiktaş ceza sahasına girmeden ilk şutunda gol attı. İlk 5 hafta gerçekten rezalet oynuyorlardı ama şu 3 maçta kazanamamaları tamamen beceriksizliklerinden

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

katiliyor ve arttiriyorum , kayseri goztepe ve malatya maclarini berabere bitirseler sasirir miydik ? fb cidden hem kotu ama hem de kismetsiz bu sene

Üst Alt