STSL 18/19 H:9 | Göztepe 2-0 Beşiktaş | MS | 21 Ekim - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:9 | Göztepe 2-0 Beşiktaş | MS | 21 Ekim

Ulan nerden buluyosun bunları yav

Ostersunds maci oncesi hazirladigim ama elendigimiz icin paylasamadigim gif

images

Konya maçı harici diğerlerine katılmam mümkün değil. Dünkü maçta sivasın girdikleriyle fenerin kaçırdıkları aynı kefeye koyulmaz bile. Yav adam bildiğin bomboş kaleye atamadı ya topu. Başak maçında sadece elif elmas denen çocuk 3-4 tane yüzde yüz kaçırdı. Mert Günok fenerden giden diğer kaleciler gibi oynasa 3 lük olurdu başak. Beşiktaş maçında ilk yarıda 3-0 fener lehine biterdi. Beşiktaş ceza sahasına girmeden ilk şutunda gol attı. İlk 5 hafta gerçekten rezalet oynuyorlardı ama şu 3 maçta kazanamamaları tamamen beceriksizliklerinden

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Buna bu sefer katılmadığım yanlar var.İlk 5 haftaya göre daha iyiler ama küme düşen takım futbolundan orta sıra takım futboluna evrildiler o kadar.Ne Bjk ne Başak maçında oynamadılar şampiyon olacak takım futbolunu.Fener hala bizim Erzurum maçında oynadığımız topu bile oynayamadı.

Ne yazık ki beşiktaşın rahat alacağı bir maç olacak.
2 serefsiz camia

10 kirmizi kart ve puan silme ile tamamlanan bir karsilasma olmasini diliyorum
Önemsemelisin.Malatya'ya da yenilip onlar da kayıpsız giderse 5 puanla derbiye gelecekler.
Göttepe vs Tinerciler hiiii bol kirmizi kartli berabere biten bir mac olur umarim
.
7d77e878894aea21760cf9914fedaa0f.jpg

Buna bu sefer katılmadığım yanlar var.İlk 5 haftaya göre daha iyiler ama küme düşen takım futbolundan orta sıra takım futboluna evrildiler o kadar.Ne Bjk ne Başak maçında oynamadılar şampiyon olacak takım futbolunu.Fener hala bizim Erzurum maçında oynadığımız topu bile oynayamadı.
Katılmıyorum. Büyük maçta ancak bu kadar oynanır. Pozisyon anlamında da gayet pozisyon buldular. Özellikle başakşehir maçında çok kaçırdılar

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İzmir’in dağlarında çiçekler açar.
Altın güneş orda sırmalar saçar.
Bozulmuş düşmanlar hep yel gibi kaçar.
Yaşa Mustafa Kemal Paşa,yaşa;
Adın yazılacak mücevher taşa.

İzmir dağlarına bomba koydular
Türk’ün sancağını öne koydular.
Şanlı zaferlerle düşmanı boğdular.
Kader böyle imiş ey garip ana
Kanım feda olsun güzel vatana.

İzmir’in dağlarında oturdum kaldım