STSL 19/20 H:2 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Ağustos - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:2 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Ağustos

Ersun Yanal; 'bugün oyunu beğenmedim'
Ulan sanki geçen hafta bi bok oynadınızda. Bu da kendini teknik direktör zannediyor ya. İttirmeyle, kaktırmayla , şansa, bala göte bir şekilde şampiyon yapılacaklar gibi...

Nzonzi ve Seri’ye kötü demedim, abarttıgınız kadar dream team’lik topcu degiller. Keza bunu hazırlık maclarında da resmi 2 maçta da seri icin gördük. Yerinde oynamıyor ayaklarını geciniz, dream team’in topcusu kendini her yerde belli eder
Falcaoyu alıp stoper oynarsak nasıl katkı verir garry rodriguez i 10 milyona satarken önce sağ açık oynadı adam ben sol açık oynarım dedi bruma gitti şov yaptı yerinde oynamamak çok farkeder adam i neredeyse 3 yıldır izliyorum nice te şov yaptı adam ingilterede de kötü değildi daha kimi alabiliriz oraya.

6 puan geriye düştük.Yarın 3 e inecek.
Bari siz böyle abartmayın.
3 e inince daha 32 koca hafta yani 96 puan

Halep ordaysa arşın burda

Şampiyon olsunlar da görelim..

Falcaoyu alıp stoper oynarsak nasıl katkı verir garry rodriguez i 10 milyona satarken önce sağ açık oynadı adam ben sol açık oynarım dedi bruma gitti şov yaptı yerinde oynamamak çok farkeder adam i neredeyse 3 yıldır izliyorum nice te şov yaptı adam ingilterede de kötü değildi daha kimi alabiliriz oraya.

Ama bu dedigin cok uc ornekler. 6 no ile 8 no’yu kıyaslamakla 9 no ile 3 no’yu kıyaslamak aynı sey degil. Kaldı ki ben Seri’ye kötü topcu demedim hicbir zaman, abartılacak bir topcu olmadıgını iddia ettim sadece

Bugün fenerde olumlu olarak gördüğüm şuydu yalnız İsla ve Hasan Ali oynasaydı kendi mevkisinde Dirar ve Ozan gibi oynayamazlardı galiba.

Mesela Hasan Ali asla gidip o kafayı vuramazdı. Ozan büyük özveriliydi ileri geri çalıştı sürekli

Başakşehir açısından bakınca arda, chedjou, kerimfrei takıma girince geçen sezonun flaş takımı sıradan Anadolu takımı görümüne bürünmüş. Okan gibi hocalığını çok beğendiğim birinin chedjou dan medet ummasına şaşırıyorum. Orta sahada Mahmut ve irfan olmayınca işleri zordu ama burda arda yı kullanma fikri korkunç kötüydü 60 dakika sabretmesini bile eleştiririm. Elinde bir sürü iyi forveti olup 2 sini hep yedek bırakan bir takımın orta saha yedeği Furkan soyalp mi ne olmamalı. Ardayi ve ched i kesmezse Okan buruk kendi biletini kesecek görünüyor özetle..

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ofsayt kuralını yanlış biliyorsun sanki Aydın?..Top Emre' nin ayağından çıktığı anda Deniz ofsayt pozisyonunda ise bayrak kalkar, düdük çalar. Sonrasında topa kimin temas ettiğinin bir önemi yoktur...

Topu rakip oyuncu (Geri pas maksadıyla filan) BŞ kalesine yönlendirmiş olsa ofsayt olmazdı. Bu tamamen farklı bir senaryo...

Doğru biliyorum gayet geçen sene kazandığımız Başakşehir maçı

D69EuOKXYAATvR_

Bjk-Antalya

D69Et09W4AIZexk

İki pozisyonda da gol kararı verildi,oyuncular ofsayt olmasına rağmen çünkü top rakipten geldi

Fenere laf eden arkadaşlar, biz Fenerin çeyreği kadar hırslı ve istekli oynuyor muyuz ? Gözünüzü fanatiklik bürümesin ki Galatasaray kazansın. Bizim takımın hazır hale gelmesi 4-5 haftayı bulur ve bu süreçte fark açılırsa işimiz çok zorlaşır. Taraftarsız ve camiasız bir rakip yok karşımızda şimdiden işimizi sağlam kazığa bağlamalıyız. Doğru eleştiri başarı getirir, saygılar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt