STSL 19/20 H:2 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Ağustos - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:2 | Başakşehir 1-2 Fenerbahçe | MS | 24 Ağustos

Teşvikçi Ersun'un takdir ettiğim tek yönü var. O da kafasında Avrupa hedefi zartı zurtu olmadan tam ligin topunu oynatıyor. Herif bilmediği işin altına yatmıyor. Elde ne kadar top saklayabilecek adam varsa sahaya atıyor, hiç gocunmadan 90 dakika doldur boşaltını yapıyor. Bugün gol gelene kadar Altay, Vedat'a kaç tane top şişirdi ben sayamadım. Herif de arkasında savunmacı olmayınca onların hepsini armut gibi toplayıp ortalama bir Türk takımının 20 saniyede geçeceği alana 3 saniyede takımını taşıdı. Bu oyunun Avrupa'da bir karşılığı yok ama zaten Ersun'un, Akoç'un ve Fenerlilerin de öyle bir beklentileri yok. İnşallah Muric'in başına bir sıkıntı gelirse Fener her türlü zora girer, yoksa bu doldur boşaltlarla her türlü potada kalırlar. Adamların bir halt oynadıklarından değil, sadece lige uygun oynadıklarından şampiyonluk için gözümde 1 numaralı aday konumundalar. En azından saha yerleşimi, yakın oynama, bekleri orta saha gibi kullanma tarzı ön hazırlıkları olan yoğun pas futbolunu bilmeden oynatma gibi bir gafletin içine düşmeyip gözleri de kanser etmiyorlar. Bu ağır tempo ve direk sonuca odaklı oyunla Tosun da g.tü çıkarmadan rahat 25 maç oynar.

Son dakika gölü ile kazandiklari pek iyi olmadi cünkü böyle galibiyetler büyük moral ve güven verir, bunun gazi insallah seri galibyet almazlar

N

Bok taş gibi oynuyorlar sadece visca 4 tane karsı karsıya kaçırdı.Maçı izlemeden skor taraftarları senin gibi iyi oynadıklarını sanıyor sadece.Nzonzi seri iyi değil 50 yasında emre sktr ettıgımız kazma tolga iyi he anam he.Fenerin kadro daha iyimiş hadi oradan.Hangi fenerli oyuncu bizde 11 e girer futbol cahili herif.Adamlar antuda bile agızlarını suları ile bizim kadroyu sayıyor.6.hafta burada ol sen bekle sadece.
Renktaş sakin olalım ve tekrar düşünelim ve ayaklarımız yere bassın. Garry, dirar, kruse, muriç hatta emre ve mehmet ekici bizde ilk 11 oynar. Geçen yıl kazanamayarak başladılar öyle böyle derken lig aktı gitti totoyu zor kurtardılar. Kazanmak önemlidir ve bi bakarsın 3 5 10 hafta derken fark atıp gitmişsin, kazanamazsan da fark yiyip gitmişsin. Ve öyle uykuya dalıp gidersek farkı kapatamayız bu sene bu temposuz takımla.

Renktaş sakin olalım ve tekrar düşünelim ve ayaklarımız yere bassın. Garry, dirar, kruse, muriç hatta emre ve mehmet ekici bizde ilk 11 oynar. Geçen yıl kazanamayarak başladılar öyle böyle derken lig aktı gitti totoyu zor kurtardılar. Kazanmak önemlidir ve bi bakarsın 3 5 10 hafta derken fark atıp gitmişsin, kazanamazsan da fark yiyip gitmişsin. Ve öyle uykuya dalıp gidersek farkı kapatamayız bu sene bu temposuz takımla.
Ilk maclarini almislardi?

Muriç ve Dirar hariç kimseyi yazmam 11 e

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maçın özetini izledim. Başakın 3 puan alması gereken bir maçmış ama fenerin şansı olabildiğince yaver gitmiş. Maç 1-0 iken Visca'nın karşı karşıya kaçırdığı bir pozisyon var nasıl atamaz, gerçekten inanılmaz. Atsa 2-0. Maç kopardı orada.

Bunlar geçen yıl her anlamda ezildiler. O yüzden bu sene olabildiğince saldıracaklar. Gazişehir maçında birşey beklemiyordum ama Başak en azından bir puan alabilir diye düşünüyordum. Deplasmanda kazanmaları kötü oldu.Haftaya Trabzonla sahalarında oynayacaklar, Trabzon rövanş maçı oynayacak AEK la. İyi bir skor aldığı için rahat olacaktı, Fener maçını düşünecektir diye tahmin ediyorum. Ama kadıköyde yinede zor işleri.

Bizim bu hafta Konyayı kayıpsız geçmekten öte fark atıp özgüvenimizi yukarıya çekmeliyiz,Haftaya kayseri deplasmanı var, kayseri kötü. Kayseride bir kazaya meydan vermeden sakin bir oyunla maçı koparmalıyız. Bunlardan çok geriye düşmemeliyiz. O yüzden her maç çok önemli.

Maçın özetini izledim. Başakın 3 puan alması gereken bir maçmış ama fenerin şansı olabildiğince yaver gitmiş. Maç 1-0 iken Visca'nın karşı karşıya kaçırdığı bir pozisyon var nasıl atamaz, gerçekten inanılmaz. Atsa 2-0. Maç kopardı orada.

Bunlar geçen yıl her anlamda ezildiler. O yüzden bu sene olabildiğince saldıracaklar. Gazişehir maçında birşey beklemiyordum ama Başak en azından bir puan alabilir diye düşünüyordum. Deplasmanda kazanmaları kötü oldu.Haftaya Trabzonla sahalarında oynayacaklar, Trabzon rövanş maçı oynayacak AEK la. İyi bir skor aldığı için rahat olacaktı, Fener maçını düşünecektir diye tahmin ediyorum. Ama kadıköyde yinede zor işleri.

Bizim bu hafta Konyayı kayıpsız geçmekten öte fark atıp özgüvenimizi yukarıya çekmeliyiz,Haftaya kayseri deplasmanı var, kayseri kötü. Kayseride bir kazaya meydan vermeden sakin bir oyunla maçı koparmalıyız. Bunlardan çok geriye düşmemeliyiz. O yüzden her maç çok önemli.

Olmaz ama oldu diyelim eğer ts fbyi yenerse 3 hafta Fenerli bulamazsın ortalıkta

Olmaz ama oldu diyelim eğer ts fbyi yenerse 3 hafta Fenerli bulamazsın ortalıkta

Bence Ts fb den daha iyi bir kadroya sahip ve daha iyi bir oyun oynuyorlar. Ts nin biraz defansif zaafiyetleri var. Her deplasmanda gol yiyebilirler. Ama gol de atabilirler, yeteneklikliler o konuda. Deplasman olmasaydı tsnin sahasında olsaydı net ts alır derdim maçı. Bu halde bile ts alabilir.

Bence Ts fb den daha iyi bir kadroya sahip ve daha iyi bir oyun oynuyorlar. Ts nin biraz defansif zaafiyetleri var. Her deplasmanda gol yiyebilirler. Ama gol de atabilirler, yeteneklikliler o konuda. Deplasman olmasaydı tsnin sahasında olsaydı net ts alır derdim maçı. Bu halde bile ts alabilir.
Beraberlik yeter bizim için

Evet çok sakinim şuanda ayaklarimda yere basıyor.Bizim takımda 11 oynar dedigin kişilere bakınca hatta bastım kahkahayı.Tsekkur ederım renkdas beni güldürdügun icin.

Üst Alt