STSL 19/20 H:6 | Trabzonspor 4-1 Beşiktaş | MS | 29 Eylül - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:6 | Trabzonspor 4-1 Beşiktaş | MS | 29 Eylül

Herkes Beşiktaşla dalga geçecek gülecek eğlenecek doğal olarak. Ama bu maçta Beşiktaş yerinde biz olsak benzer bir sonuç çıkabilirdi.
Bu, Trabzon'un çok üst düzey oynamasından değil. Beşiktaş oyun genelinde Trabzon'a karşı ezilmedi. Skora aldanmayın. Dişli bir takıma karşı bizim de şu durumlara düşmemiz gayet olası.
Takım oturmadı diye bitik Beşiktaş'la kıyaslama bizi. Brügge takımı Trabzon'dan daha az dişli mi.
Beşiktaş bitmiş.
3 futbolcusu kalmış geriye kalanlar figür.
Yeni gelenler de fos.

Biz toparlarız yine Beşiktaş kaosa gidiyor.

Gscimbom mobil

Fiko denen omurgasız sürüngen, korsan bildiriden itibaren K.O.Ç'un altına yatmış ve onun köpeği olmayı kabul etmişti. Hesaplar K.O.Ç önderliğinde Galatasaray'ı yalnızlaştırmak ve bir şekilde Fatih Terim üzerinden Galatasaray'a hunharca saldırmaktı. Fener'e köpeklik edeceğim derken kendini ve kulübünü unuttu. Avcı da keza her türlü pisliği yapmıştı. Daha beter olun diyorum. Memiktaş'ıma acımadan sezon sonuna kadar kayım kayım kaysınlar müstahaktır. 2 senelik tarihleri ile artistlik yapıyorlardı. Şimdi tiner satışları patlasın.

Fatih hoca bu topla oynama saçmalığından vazgeçmek zorunda kalacak zaten ama bakalım bunun farkına nezaman varacak.
Fatih hocamızın güzel top oynattığı dönemlere bak, hep 4-4-2. Uefa'yı geç, ikinci döneminde bile Elmander-Necati ile 4-4-2 hücum futbolu oynatıyordu. Taraftar da gayet memnundu oyundan.

4-4-2 sistemi ve sürekli pres yapan ciğersiz orta saha oyuncularından kurulu bir takım. Sistem hep buydu.

Son 3 senedir ne oynadığımız belli değil.

Geçen yılın fenerin yerini bjk alıyor işte yavaştan.

fenerde bjkın. fbjk işte her konuda olmaya yemin etmişler.

Trabzon ise sonu getiremez yine diye tahmin ediyorum. İb yalnız çok daha tehlikeli bu sene oyun olarakta olmaya başladı. Roma maçları dahil. Roma maçında da baya iyi sinyaller vermişti bunlar. Skor aldatmasın o maçta.

Trabzon ise sonu getiremez yine diye tahmin ediyorum. İb yalnız çok daha tehlikeli bu sene oyun olarakta olmaya başladı. Roma maçları dahil. Roma maçında da baya iyi sinyaller vermişti bunlar. Skor aldatmasın o maçta.

Yanlız fener falan bunlara göre büyük camia. Onların konumuna düşerse beşiktaş oralardan zor çıkar. Helede ellerinde böyle rezil bir kadro varken

Takım oturmadı diye bitik Beşiktaş'la kıyaslama bizi. Brügge takımı Trabzon'dan daha az dişli mi.
Beşiktaş bitmiş.
3 futbolcusu kalmış geriye kalanlar figür.
Yeni gelenler de fos.

Biz toparlarız yine Beşiktaş kaosa gidiyor.

Gscimbom mobil

Şu durumda diyorum zaten. Sezon başından beri oynadığımız hiç bir maçta rakibe oyunumuzu kabul ettiremedik. Akhisar Süper kupa maçı da dahil. Bizim takımın oyuncu kalitesinin ve de potansiyelinin Beşiktaş'tan fazla olduğunu elbette biliyorum ama, bu hafta oynanan maçlar özelinde gerek takım oyunu olarak gerekse mücadele olarak bizden kötü değillerdi.

Ligin en iyi tdsine sahip ibb seri galibiyetlerle yukarıya tirmanacaktir.

Fatih hocamızın güzel top oynattığı dönemlere bak, hep 4-4-2. Uefa'yı geç, ikinci döneminde bile Elmander-Necati ile 4-4-2 hücum futbolu oynatıyordu. Taraftar da gayet memnundu oyundan.

4-4-2 sistemi ve sürekli pres yapan ciğersiz orta saha oyuncularından kurulu bir takım. Sistem hep buydu.

Son 3 senedir ne oynadığımız belli değil.

Sıkıntı orta sahada basacak oyuncunun olmaması. Bu sorun fatih terimi kendi oyununa ihanet edercesine durağan pas oyununa yöneltti. Eldeki malzeme bu çünkü. Bu malzemeyi getiren de hocanın kendisi ne yazık ki. O yüzden 4-4-2 ye dönse de birşey değişmeyecek. Koşan basan tek oyuncumuz Ömer olunca ki o da zaten yeri orta saha değil. Orta sahadan bir oyuncu çıkarıp öne attığında kaleni rakibe tamamen açmış olursun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yanlız fener falan bunlara göre büyük camia. Onların konumuna düşerse beşiktaş oralardan zor çıkar. Helede ellerinde böyle rezil bir kadro varken
Düşecekler ini pek ihtimal vermiyorum ama o duruma düşerse panik yapıp uçuşa geçede bilirler.

Kayseri ve Göztepe yolcu gibi şu anki tabloya göre. Gençlerbirliği okadar kötü değil bence ama şansızlar baya.

Denizli baya İyi oynuyor. Ankaragücü net düşer dedim onlarda toparlanmaya başlamış. Antep puanları topluyor bir şekilde.

Kasımpaşa iyi oynuyor ve puanları da toplamaya başladı artık.

Rize yi hiç izlemedim bu sene. Malatya düşmez kolay kolay ama ne olacağı belli olmaz onlarda da.

bjk oyun olarak çok kırılgan yapıya sahip. Hücumda İyi değiler okadar ve diğer taraftan çok kolay gol yiyorlar. Coşkulu oyun tarzları hiç yanıltıcı olmasın. bjk çok kötü durumunda oyun ve kalite olarak.

EFKWdDlXUAE_gn8

Üst Alt