STSL 19/20 H:6 | Trabzonspor 4-1 Beşiktaş | MS | 29 Eylül - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:6 | Trabzonspor 4-1 Beşiktaş | MS | 29 Eylül

En son Bjknin oyun planı var felan diyordun ne oldu ?
Olm sen neden bahsediyorsun ya? 2 yıl top oynamış adamı 5 yıl savunmuş adamsın. Bir şey soracaksan o zaman sorsaydin ya madem? Aynı hafta biz 8 kişi kalmış takımı şansla yenerken adamlar 6. Dk da kırmızı ve penaltı yemişti ve ona rağmen oyunun hücum anlamında sahaya bir şeyler koyuyordu ki bunu yaparken açıkta verdiler çokça zaten dedim aynı mesajın içinde belki 5'te yerler bu maç keza hak ettikleri yemeleriydi ama adamlar öyle veya böyle 9 kişiyken bile 2 gol attı. Bizim takımın 2 gol attığı maç yok 8 kişi Kayseri'yi geç. Ölüp biten Bjk evinde bir galibiyet alsa biz de müthiş deplasman performansımızı sürdürürsek aramızdaki puan farkı sadece 1 olacak.

Olm sen neden bahsediyorsun ya? 2 yıl top oynamış adamı 5 yıl savunmuş adamsın. Bir şey soracaksan o zaman sorsaydin ya madem? Aynı hafta biz 8 kişi kalmış takımı şansla yenerken adamlar 6. Dk da kırmızı ve penaltı yemişti ve ona rağmen oyunun hücum anlamında sahaya bir şeyler koyuyordu ki bunu yaparken açıkta verdiler çokça zaten dedim aynı mesajın içinde belki 5'te yerler bu maç keza hak ettikleri yemeleriydi ama adamlar öyle veya böyle 9 kişiyken bile 2 gol attı. Bizim takımın 2 gol attığı maç yok 8 kişi Kayseri'yi geç. Ölüp biten Bjk evinde bir galibiyet alsa biz de müthiş deplasman performansımızı sürdürürsek aramızdaki puan farkı sadece 1 olacak.

Savunduğun ve bir planı var dediğin takım küme düşme hattında bil istedim

Tartışmaya gerek yok 8jknin oyun planı hiç yok biz mesela sacmada olsa pas oyunu geçiş oyunu filan deniyoruz nadiren bunları aç izle 90dk plan filan olmadığını anlarsınız

Ne yalan söyleyim bu sene bizim maçları izlerken alamadığım keyfi Trabzon maçlarından alıyorum bir ton eksikleri oluyor ama bir hücum planları var adamların

Bir planı varsa neden 4 yediler merak ediyorum

Senin dahiyane futbol bilginle bizleri aydınlat hadi xd
Kafaya bak. Olm neyse seni muhattap almıyorum demediğim şeyleri demişim gibi davranman yetmiyor gibi dediklerimi de idrak edemiyorsun. O maç özelinde yazdım. Maçta 3-2 bitti 6-2 de bitebilirdi mesele bu değil. Adamlar 9 kişi gol atabilirken, biz 11 kişi hücum bile edemiyoruz hepsi bu seni de engelliyorum, hadi eyv.

Kafaya bak. Olm neyse seni muhattap almıyorum demediğim şeyleri demişim gibi davranman yetmiyor gibi dediklerimi de idrak edemiyorsun. O maç özelinde yazdım. Maçta 3-2 bitti 6-2 de bitebilirdi mesele bu değil. Adamlar 9 kişi gol atabilirken, biz 11 kişi hücum bile edemiyoruz hepsi bu seni de engelliyorum, hadi eyv.

Yanıldığını kabul edemeyince seni engelliyorum ehehe şov yap anca

Güle güle iyi forumlar

pep senin gibi düşünmüyor ama.

3-2-5 sistemiyle oynuyorlarmış ve 3. bölgeye çok hızlı geliyorlarmış, tek eksikleri 3. bölgede bireysel yetenekli oyuncuları yokmuş.
Sallıyor geri zekalı klasik 4lu savunma oynuyorlar ortasaha ve savunma arası bağları köpük o yüzden rakip 2 pasta cezasahasina.giriyor
Tinerciler kanattan oynamaya çalışıyor ama kanat oyuncuları yetersiz ve eskiden cezasahasi önünde topları tutan talisca babel Ebubekir gibi adamları vardı şimdi o da yok
Akbildeki gibi.bu takıma istesede oynatamaz

Üst Alt