STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | Maç Sonucu

Şiir gibi top oynadılar yeni geldim iddaa bayisinden sırf maçı izlemeye gittim :D

İyi ki maçı seyretmişim, muhteşem futbol oynadı Beşiktaş. Guti gene dehşet paslar attı ve bana göre maçın yıldızıydı. Simao akıllı oynadı ve yararlı işler yaptı. Zaman zaman topla fazla oynasa da Quaresma'da iyidi. Beşiktaş'ın çok alternatifli bir kadrosu var. Ernst, Fernandes ve Bobo gibi futbolcular yedek mesela.

almeida iyi oynadı.gol falan mı kaçırdıda ben mi görmedim?

Arkadaslar maci izleyemedim, biri özet gecebilirmi? Göze batanlar, yeni transferler vs.

Tesekkürler.

İyi ki maçı seyretmişim, muhteşem futbol oynadı Beşiktaş. Guti gene dehşet paslar attı ve bana göre maçın yıldızıydı. Simao akıllı oynadı ve yararlı işler yaptı. Zaman zaman topla fazla oynasa da Quaresma'da iyidi. Beşiktaş'ın çok alternatifli bir kadrosu var. Ernst, Fernandes ve Bobo gibi futbolcular yedek mesela.
Necip, Ismail, Sivok ve Ali gibi iyi yedekleride var. Gercekten güzel kadrolari oldu.

guntekin onay bjk in kadrosu liverpoolun kadrosundan cok daha iyi diyor !!

1 Jones • 2 Johnson • 5 Agger • 6 F. Aurélio • 8 Gerrard (k) • 9 Torres • 10 Cole • 12 Pacheco • 14 Jovanović • 16 Kyrgiakos • 17 Maxi • 18 Kuyt • 19 Babel • 21 Lucas • 22 Wilson • 23 Carragher • 24 N'Gog • 25 Reina • 26 Spearing • 28 Poulsen • 30 Itandje • 31 El Zhar • 32 Darby • 33 Shelvey • 34 Kelly • 36 Irwin • 37 Škrtel • 38 Dalla Valle • 39 Eccleston • 40 Ayala • 41 Hansen • 42 Gulácsi • 43 Bouzanis • 44 Palsson • 45 Ince • 46 Amoo • 48 Bruna • 49 Robinson • –– Insúa • –– Meireles • –– Plessis • Teknik direktör: Dalglish

Arkadaslar maci izleyemedim, biri özet gecebilirmi? Göze batanlar, yeni transferler vs.

Tesekkürler.

Tek kale maç oldu diyabiliriz. Arada Buca'nında 3-4 tane net pozisyonu oldu. Guti maçta en çok göze çarpan oyuncuydu. Q7 taraftarı heyecanlandırmasına rağmen bal yapmayan arı gibiydi. Simao da iyi oynadı. Nobre fırsatçılığını konuşturdu. Almeida etkisizdi. Manuel Fernandes zaten sonradan girdi, onun hakkında yorum yapamayacağım.

Üst Alt