STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:18 | Beşiktaş 5-1 Bucaspor | 21 Ocak | Maç Sonucu

Tek kale maç oldu diyabiliriz. Arada Buca'nında 3-4 tane net pozisyonu oldu. Guti maçta en çok göze çarpan oyuncuydu. Q7 taraftarı heyecanlandırmasına rağmen bal yapmayan arı gibiydi. Simao da iyi oynadı. Nobre fırsatçılığını konuşturdu. Almeida etkisizdi. Manuel Fernandes zaten sonradan girdi, onun hakkında yorum yapamayacağım.

Tesekkür ederim. Bu arada Nobre son zamanlarda cok formda.

Milli Takimda is yapar. :D

1 Jones • 2 Johnson • 5 Agger • 6 F. Aurélio • 8 Gerrard (k) • 9 Torres • 10 Cole • 12 Pacheco • 14 Jovanović • 16 Kyrgiakos • 17 Maxi • 18 Kuyt • 19 Babel • 21 Lucas • 22 Wilson • 23 Carragher • 24 N'Gog • 25 Reina • 26 Spearing • 28 Poulsen • 30 Itandje • 31 El Zhar • 32 Darby • 33 Shelvey • 34 Kelly • 36 Irwin • 37 Škrtel • 38 Dalla Valle • 39 Eccleston • 40 Ayala • 41 Hansen • 42 Gulácsi • 43 Bouzanis • 44 Palsson • 45 Ince • 46 Amoo • 48 Bruna • 49 Robinson • –– Insúa • –– Meireles • –– Plessis • Teknik direktör: Dalglish

Bencede daha iyi diyebiliriz.

Beşiktaş Analizi :

Beşiktaş kadro yapısı olarak geçen yılkı Galatasaray dan bir farkı yok.Savunma ve hucum hattından kurulu bir takım.Oyuncu yapısı olarak sadece top ayağındayken oynayan oyunculardan kurulu.Bu yapıyla Beşiktaş 30-40 dk içinde skoru eline aldı aldı yoksa işi zor.Takım 55 den sonra oyundan düşüyor.Guti , Simao, Q7 ve Almeida 55 dk lık adamlar.Takım oyunu oynayan takımlar Beşiktaşı büyük hayal kırıklığına uğratırlar.5-1 lik skor kimseyi kandırmasın.Avrupada işi çok zor

Oyuncu olarak ise

Simao : Simaoyu izleyince Elanoyu hatırladım.Topsuz oyunda yok.Bu fizikle Türkiye de işi zor.Ayağına her top geldiğinde Almeida yı araması Fenerbahce de ki Brezilya gurubu acaba Beşiktaş tada Portekizli gurubu mu başlıyor sorusu aklıma gelmedi değil.

Almeida : Son derece kötü bir transfer.Çok hantal.Teknik sıfır.İnönüde fiziği ve Portekizlilerle bi kaç gol bulabilir ondan ileriye gidemez.

Q7 : Tamamen kendine oynuyor.Çok bencil.Ama her takımda bulunması gereken bir yetenek.

Guti gibi topçun olsun be, oynayan ve oynatan futbolcu. Sezon başında bedavaydı bi de bu adam.

Aynı yorumları hafta içi oynanacak trabzonspor maçından sonra da duymak isteriz.

Reina

G.Johnson----Skrtel-----Carrahger(Agger)---- Konchesky

Lucas

Gerrard-----Meireles

J.cole-------------Jovanovic

Torres

Jones,Kyrgiakos,Maxi rodriguez,Poulsen,Kuyt,Ngog,Leiva

Helal. Almeida'ya kotu transfer diyebilen var ya simdiden, ohhh. Hey Allah'im ya. Boyle sacmalik olurmu. Adam gayet iyi oynadi. Bir forvetin iyi oynamasi icin mecbur gol atmasina gerek yok. Fizigini cok iyi kullanip takim arkadaslarina alan buldu. Ornek olarak Nobre'nin golunde Ersan'la birlikte defanscilari kendisine cekti. Adam'in daha ilk lig maci.

Su takima yarim akilli Toraman'in yerine iyi bir stoper, a lá Serdar Kesimal alinsa tas gibi olur.

oy oy. giren 3 oyuncu ernst-fernandes-bobo...ernst-fernandes kalitesinde orta saha,bobo kalitesinde sağlam forvetimiz yok.en az 1.5 sene önümüzdeler kadro kalitesi açısından.

sallayanlar olcak tabide,bazen sınırı aşınca komik oluyorlar

Ofansif olarak iyiler yanlız savunma çok açık verir..Veriyorda;)

Trabzon maçı daha iyi ölçü olacak..Anadolu takımlarını evlerinde yenerler gibime geliyor..

Kiskanmayin beyler , balon felan ayip oluyor. Calisirsak bizimde olur :D

Helal. Almeida'ya kotu transfer diyebilen var ya simdiden, ohhh. Hey Allah'im ya. Boyle sacmalik olurmu. Adam gayet iyi oynadi. Bir forvetin iyi oynamasi icin mecbur gol atmasina gerek yok. Fizigini cok iyi kullanip takim arkadaslarina alan buldu. Ornek olarak Nobre'nin golunde Ersan'la birlikte defanscilari kendisine cekti. Adam'in daha ilk lig maci.

Su takima yarim akilli Toraman'in yerine iyi bir stoper, a lá Serdar Kesimal alinsa tas gibi olur.

Eğer bana dediysen ben genel konuşmadım.Demirkol haklı çıkabilir dedim..Bugün için konuşuyorum yukarda siyahla yazdığın yerler saçmalık.Almeida bugün çok vasat bir oyun oynadı.Ne gayet iyi oynaması.Vasat demiyorum çok vasattı

Üst Alt