STSL H:19 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | 30 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:19 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | 30 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:19 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | 30 Ocak | İkinci Yarı

Benim de Şenol Guneşle ilgili endişelelim var arkadaşlar adam super kadro çıkarıyor hiç bi maçtan korkmuyor çok iyi bi td ama transferleri çok yanlış yapıyor bence Şenol Guneş döneminde gelen oyuncular bi katkı sağlamadılar bakınız.

Sezer Badur,Murat Tosun,Mehmet Cakir,Barış Ataş,Teofilo,Jaja,Brozek(zamana ihtiyacları var ama pek katkı sağlamazlar gibime geliyp),Glowacki...

Cevap: STSL H:19 | Fenerbahçe 2-0 Trabzonspor | 30 Ocak | Maç Sonucu

bazı çok bilmişler çok iyi oynamış fb diye atıp tutuyo tabiki bu gösterge değil ama ne oynadıki Allah aşkına bırakın ya !

Sanırım beni kastettin.Fenerin bugün ki futboluna onlar bizim ezeli rakibimiz mantığıyla bakmadan düşün bence.İstatistiklerde fener daha az pas yapmış görünüyor.Çünkü adamlar atak yaparak oynadılar.Koştular.Kırmızı'dan sonrada yattılar.Daha az pas yaptılar çünkü adamlar uzun oynadılar.

Bide kim olursa olsun burada herkes Galatasaraylı.Öyle çok bilmişler gibisinden konuşmaz isek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

Fenerin önünde puan kaybedecek çok maç var daha

Beşiktaş ( D )

Kayseri

Galatasaray ( D )

Eskişehir ( D )

Bursa

İBB

Gaziantep

bazı çok bilmişler çok iyi oynamış fb diye atıp tutuyo tabiki bu gösterge değil ama ne oynadıki Allah aşkına bırakın ya !

fenerin klasik derbi oyunu işte, gelen topu defans şişirir, orta saha sert oynayarak baskı yapar, korner-frikik bi gol sonra bi kontra , hep aynı terane

Bu Bünyamin miğde mi bulandırıyor. Hangi maçı yönetse katlediyor. Bank asya sınıfında maç yönetecek hakemdir kendisi.

Trabzonun pozisyonu yok.

Fenerbahce muthis savasti ve haketti.

Fenerbahce geri kalan maclarinda da bugunku gibi savasirsa sampiyon olur.

Fenerin önünde puan kaybedecek çok maç var daha

Beşiktaş ( D )

Kayseri

Galatasaray ( D )

Eskişehir ( D )

Bursa

İBB

Gaziantep

Biz yenelim de gerisi umurumda değil artık. Şampiyon olursa olsunlar. Kaç yıldır bizim yönetim bunların başarısızlığıyla kredi buluyor. Geçen sene Fenerbahçe şampiyon olsaydı şimdi bu durumda olmazdık.

biz okadar kotu oyunuyoruzki fener gozumuzua real madrid gibi geliyor yoksa fenerin oyunadi birsey yok sadece/

bu telegol kameralari neleri gosteriyor oyle adamlarin ellinde olur olmaz pankartlar var kamera zoom yapiyor

Fenerbahce uzay takimi :D Ama saka maka her an skoru degistirecek oyunculari var. En son ne zaman frikikten gol attik unuttum gitti

Üst Alt