STSL H:19 | İstanbul BŞB 2-1 Beşiktaş | 30 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:19 | İstanbul BŞB 2-1 Beşiktaş | 30 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:19 | İstanbul BŞB 2-1 Beşiktaş | 30 Ocak | Maç Sonucu

Mağlubiyeti hak ettik. Schuster'in hatası tamamiyle. Maça 2 ön libero ile başlayıp tek forvet yapması gerekirdi. Ama İBB'nin hakkını yememek lazım. Gerçekten çok iyi kontra ataklar yaptılar. Tebrikler İBB.

hocam beşiktaşı sıkıntıya sokan ne cenkin topu elden kaçırıp gol yemesidir nede schusterin hatası (ernst ile necibi biraz daha erken sokabilirdi orda haklısın ) . en büyük olumsuzluk ekremdir. yenilen 2, goldede hiç müdahale etmeden bakıp duruo ve aurelio nun kırmızı yemesi. kart doğru ona bişey demiorum . beşiktaş 10 kişi kalasaya kadarda i.b.b nin öle ahım şahım bi pozisyonu yoktu...ben i.b.b ile 11 e 11 oynarken dahi korkuyorum bide 11 e 10 kaldın mı ki adamı böle yapar işte . tebrikler i.b.b .. takıma da kızmıyorum 10 kişi olsa dahi bişey yapmak için uğraş verdiler. yenilelim sorun değil .. zamanla otursun bu takım yeterli ...

Schuster hem Ernst'i hem de Necip'i harcıyor göz göre göre hem de Aurellio uğruna.

Yıldız ''AVCI''sı

20101212-185256_ist435.jpg

:tiphat:

Beşiktaş bu formatla oynamaya devam ederse yakın zamanda rezillik çıkacak.Serseri mayın gibi oynuyorlar, oyun kontrolü diye bir şey yok.Orta sahaya er ve geç bir adam koyması lazım bunu bir hoca nasıl göremez akıl alır gibi değil.

Fenerde Alex ve Brezilyalilarin kurbani Anelka olmustu. Simdi Ku7 ve Portekizlilerin kurbani Ernst mi olacak yoksa. :D Bu arada Iskender müthis gol atmis.

5-1 bitebilecek maç bu sekilde bitti. Dua etsin bjkliler. Benim saydıgım en az 3 tane karşı karşıya pozisyon vardı.

Bjk orta sahası yol geçen hanıydı zaten. İBB gibi bir takıma bu kadar boş alan bırakırsan affetmez aga. Kontraatak futbolunun

ülkemizdeki en iyi temsilcisi kesinlikle.

Sağlam bir Ernst her zaman takıma oynar. Tebrikler Belediye.. :)

Abdullah Avcı bu işi biliyor.

Almeida ve Fernandes büyük hata. Fernandes Jackson´i icin Ernst gibi adami harciyorlar. Yazik. Necip´ten bahsetmiyorum bile. Türk futbolu icin bir bela Schuster. Tek bildigi "süper" oyuncularla Türkiye Liginde biraz ofansif oynamak. Baska bir numarasi da yok. Türk futbolcularin katili bu adam. Imkani olsa 18 futbolcunun da 18´i yabanci olur. Yenildigi zaman da rakibin oyununu kötüler. Baska bildigi bisey de yok.

Şaka yapıyorsun sanırım?Fernandes Beşiktaş'ın en iyi oyuncusuydu,oynadığı süre oyunca.Üstelik 10 kişilik bir takımın ön liberosuna hapsedilmesine rağmen etkiliydi ve hücumuda katkı vermeye çalıştı.Guti zaten oyundan düşmüştü 2.yarı.Bütün orta sahanın yükü Fernandes'e kaldı.Bu Fernandes bu lige damgasını vurur.

Almeida olayına katılıyorum.Bence de yanlış transfer.

salak shuster ayni dedigimiz gibi yapmaya devam ediyor

ama sunuda unutmamak lazim

olimpiyat deplasmandan kotu

eminim herkes deplasmani tercih eder

kanini emiyor futbolcularin

bence en buyuk sorun su

bu suster turkiyedeki diger takimlari cok kucumsuyor

sen kimsin lan tek on libero oynuyon ibb gibi takima hemde olimpiyatta

asil sen kİmsİn lan terbİyesİz herİf, Önce adam gİbİ konuŞmayi ÖĞren sonra yorum yap, sokak gÖrsen el penÇe dİvan durusun

Mete düren utanmadan hakemden konuşuyor bide.Schuster en antipatik adam.İbbnin ofsayt olmayan yüzde yüzlük pozisyonu var.

Q7 rezalet..

Üst Alt