STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe - Kayserispor | 14 Şubat | 20.00

kayseri yenilmez son 2 haftada şişirlen fb eskiye döner..

fener çok kritik bir maça çıkıyor. ve bu tarz maçları hep kazandılar. onların sorunu son maç oluyor genelde.

Trabzonspor Sivasspor´u yensin, Fenerbahce Kayserispor´u yensin, Galatasaray´da Gaziantepspor´u yensin. Benim icin en iyi sonuc bu olur.

:D burdaki sifreyi cözemedim,odset falan oynadinda onun icinmi bu sonuc senin icin iyi oluyor hocam :),yoksa benim anlayamadigim bir hesapmi var kafanda.

:D burdaki sifreyi cözemedim,odset falan oynadinda onun icinmi bu sonuc senin icin iyi oluyor hocam :),yoksa benim anlayamadigim bir hesapmi var kafanda.

Hesap var kafamda :) Trabzon Sivas´i yensin ki Fenerbahce onlari gecmesin. Fenerbahce Kayseri´yi yensin ki fark 7´ye düssün. O yüzden de bizim kazanmamiz lazim. Besiktas da kaybederse bal kaymak olur yani :) Ama bu kadar olur mu sanmiyorum :) Bir yerde patlak verir :) Umarim bizim mac olmaz

Hadi siz yine 4.cülüğü düşünüyorsunuz çokta mantık dışı değil olabilecek birşey.bjk taraftarı şuan az bir kısmı şampiyonluğa inanıyor diğer geri kalan çoğunluk ise 2.ci olabiliriz diye düşünüyorlar.Birileri şuna 2 .ci olabilmeleri için 34 puanlık toplam farkın nasıl eriyeceğini anlatmalı...

ben fenerin yenmesini istemem beter olsunlar. futbolcuları beter olsun macın önceki günü alemlerden cıkmasınlar. sahaya sarhos cıksınlar. birbirleriyle kavga etsinler. hakeme saldırsınlar birbirleriyle muckslaşsınlar kırmızı kartlar havada ucsun. arap kızı camdan baksın fener taraftarı cıldırsın kendinden gecsin...

Fener alır. Olası Trabzon ve Bursanın puan kaybı Feneri lider yapar.

eğer ts puan kaybederse fener coşar. Kayseri taş gibi takım ama fener çok formda şu an. Eğer puan kaybederse büyük sürpriz olur..

Bizim rakibimiz olmayan iki takımın maçı.

Kim daha iyiyse, o kazansın.

Ligin ilk yarısında; Kayseri, Fener'i 2-0 yendi. Bu maç Fener kazanmak isteyecektir. Kayseri'de isteyeceğine göre; her iki taraf için de zor bir maç olacaktır.

kim yenerse yensin umrumda değil. haa fener şampiyon olsun bence. yoksa bizim yönetimde taraftarda akıllanmıyacak. ancak onlar şampiyon olursa geliyoruz kendimize

Hiç umudlanmayın FB Kayseriyi yenecek , zira T.S galip geldi , çok sıkışırlarsa devreye kankaları girer, belkide fark bile olur demedi demeyin.. O.S unutmayın o talimatı vermiştir emir erleride uygular...

Malum yarın sevgilililer günü ya..

Üst Alt