STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | Maç Sonucu

Fenerin kazanmasina sevindim yemin ederim.

Trabzonun sampiyon olmasini isterim, cünkü adamlar kac yildir olamiyorlar.

Ama eger Trabzon olamazsa sampiyon, InsAllah fener olur.

Icimden gecen ama Trabzon sampiyon, fener 2.

Fener sampiyon olsun, bizimkiler icin bir ders olsun.

Yoksa fener 4 yildir sampiyon olamiyor diye bizimkilerde cook rahat, hemde coook.

Rakibin cok iyi olmasi, senin icin bir avantaj, cünkü ondan iyi olmak icin ugrasirsin, calisirsin.

Volkan Babacana gelince, hata onu bu macta oynatanlarda, Volkan Babacan da degil.

Az cok kafasi calisan oynatmaz bu adami bu macta ama bunlar oynatti, Babacan da cok iyi yapti, baska birsey hakketmiyordu zaten Kayserispor.

Fener bu yil sampiyon olacak ki bizim icin en iyisi. Fener olsun sampiyon yoksa bizim yøneticiler akillanmaz.

Edit: Ki Fenerbahce sampiyon olur bence Besiktas macini atlatirsa.

bizim ayaga kalkmamız icin illa bu kuslarınmı sampiyon olmasınamı gerek var. bu sadece mazeret.

Cevap: STSL H:21 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 14 Şubat | İkinci Yarı

Son cümlen ile herşeyi bombok ettin, tam bir fenerli olduğunu kapiseteni belli ettin yani oraya kadar okudum orasını okuyunca bütün fenerlilerin aynı anadan babadan çıktığını düşünmeye başladım her fenerli tanıdığım mı kovalak olur bilmiyorum şahsen.

seninde bu yazindan sonra ne düsündügün gercekten beni ilgilendirmiyor, doktorlar böyle durumlarda kendi haline birakin diyor :D sana bikac sey anlatayimda sevap isleyim tabi anlarsan...

milanla boy ölcüsmeyi sen onlari yenipte onlarin seviyesine geldigini saniyorsan yada bir uefa ve süper kupayla ayni seviyede bir tutuyorsan simdiden gecmis olsun :D

AC Milan

17x italya sampiyonlugu, 5x italya sampiyonlugu, 5x italya süper kupasi, simdi gelellim can alici noktasina :)

7x sampiyonlar ligi, 2x sampiyon kulüpler kupasi, 3x dünya klupler kupasi, 5x süper kupa

ayrica hemen hemen hersene sampiyonlar ligine katilma!!! halen bir türk klubünün milanla boy ölcüsecegini düsünüyorsan sana acil sifalar dilerim :D

Şaibeli bir maçtan gelen 3 puan acısı İnönüde çıkar, ilahi adalet tecelli eder.

seninde bu yazindan sonra ne düsündügün gercekten beni ilgilendirmiyor, doktorlar böyle durumlarda kendi haline birakin diyor :D sana bikac sey anlatayimda sevap isleyim tabi anlarsan...

milanla boy ölcüsmeyi sen onlari yenipte onlarin seviyesine geldigini saniyorsan yada bir uefa ve süper kupayla ayni seviyede bir tutuyorsan simdiden gecmis olsun :D

AC Milan

17x italya sampiyonlugu, 5x italya sampiyonlugu, 5x italya süper kupasi, simdi gelellim can alici noktasina :)

7x sampiyonlar ligi, 2x sampiyon kulüpler kupasi, 3x dünya klupler kupasi, 5x süper kupa

ayrica hemen hemen hersene sampiyonlar ligine katilma!!! halen bir türk klubünün milanla boy ölcüsecegini düsünüyorsan sana acil sifalar dilerim :D

Lan ezik O zaman siz ne cüretle bize rakip olabiliyorsunuz boy ölçüşmeye çalışıyorsunuz Ne haddinize Şanlı Galatasarayımızın rakibi olmak kendin itiraf etmiş gibisin.

GALATASARAY

17 x Süper Lig Şampiyonluğu

14 x Türkiye Kupası

11 x Türkiye Süper Kupası ( 10 Cumhurbaşkanlığı kupası + 1 TFF süper kupa )

VE GELELİM İŞİN EN CAN ALICI NOKTASINA

1 x UEFA 1 x Super Cup

Avrupa kupalarında GALİBİYET SAYISI MALUBİYET SAYISINDAN FAZLA OLAN TEK TÜRK TAKIMI

DÜNYA KULÜPLER SIRALAMASINDA 1. OLAN TEK TÜRK TAKIMI

AVRUPA KUPALARINDA EN FAZLA TUR ATLAYAN VE PUAN TOPLAYAN TÜRK TAKIMI

DÜNYADA EN ÇOK TANINAN TÜRK KULÜBÜ

fenerbahçe

17 x Türkiye Süper Ligi

4 x Türkiye Kupası

8 x Türkiye Süper Kupası ( 6 cumhurbaşkanlığı + 2 tff süper kupa )

Avrupada Başarı ? KOSKOCAMAN BİR '' 0 ''

O yazdıklarını böyle yuttururuz adama haddini bil

Ama pardon '' Fenerbahçe büyüklüğü kupa büyüklüğü değildi anlatılamaz bi büyüklüktü '' değilmi özür dilerim unutmuşum :D hahaha

1. konu sadece gs ve milandi fener ile olan tartismayida burada yapmam, tahrik etmek istemem kimseyi, ayrica sizin forumunuz...

2. o lan lafini diyen 22 yasindaki genc saygiyi ögrenmemis, forum ortaminda nasil tartisacagini dahi bilmiyor, bu yastan sonrada beklemek yanlis olur kendi haline birakiyorum :D

3. milan kac kere ceyrek final, yari final, final (en son 3-0dan istanbulda yenilmislerdi) oynamis, milanli taraftarlar sizi rakip olarak ciddiye aliyormu?(tahrik etmek icin degil, ciddi soruyorum). real madrid olayina zaten girmiyorum, onlar milani bile rakip olarak görmüyorlar... :)

4. sizde haklisiniz bu ülke messi ve ardayi karsilastirdi burada bos yere neden tartisiyorum, nokta...

saygilar

AC Milan

Buda senin kapiseten diyelim artık , benim bahsettiğim başka konu senin anlattığın başka konu . Neyse kasamıcağım senin ile .

1. konu sadece gs ve milandi fener ile olan tartismayida burada yapmam, tahrik etmek istemem kimseyi, ayrica sizin forumunuz...

2. o lan lafini diyen 22 yasindaki genc saygiyi ögrenmemis, forum ortaminda nasil tartisacagini dahi bilmiyor, bu yastan sonrada beklemek yanlis olur kendi haline birakiyorum :D

3. milan kac kere ceyrek final, yari final, final (en son 3-0dan istanbulda yenilmislerdi) oynamis, milanli taraftarlar sizi rakip olarak ciddiye aliyormu?(tahrik etmek icin degil, ciddi soruyorum). real madrid olayina zaten girmiyorum, onlar milani bile rakip olarak görmüyorlar... :)

4. sizde haklisiniz bu ülke messi ve ardayi karsilastirdi burada bos yere neden tartisiyorum, nokta...

saygilar

mılanı ılk grupta sonuncu yapıp hanı yollamıstık ya,sonra gruplarda gene yenememslerdı tokat yemıslerdı

kendı soruna alıntı yapıp kendın cvp wer

mılanı ılk grupta sonuncu yapıp hanı yollamıstık ya,sonra gruplarda gene yenememslerdı tokat yemıslerdı

kendı soruna alıntı yapıp kendın cvp wer

hahaha cok komiksin yaaaa, milani yenmismis simdi onlardan iyimismis, tamam yaaa milandan iyisiniz hatta türkiye ligi italya ligindende iyi ispanya ve ingiltere tek rakibimiz :D :asd:

TS macindan 30 km daha az kosmuslardi bu mac. gol olacak topu cikartmisti Kayseri adeta fener kalesinden, Volkan Babacan'in asisti unutulmaz.

Üst Alt