STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:22 | Beşiktaş - Fenerbahçe | 20 Şubat | 19.00

Koskoca Q7 ligde sezon başından beri sadece 1 gol 1 asist mi yapmış ? :asd:

Koskoca Q7 ligde sezon başından beri sadece 1 gol 1 asist mi yapmış ? :asd:

ya biz Dia'ya ya kızıyoruz gol atamıyor diye ama o Q7'den az oynayıp 1 gol ve bir kaç asist yaptı kıyaslamak için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın. Ama Beşiktaşlı arkadaşlar anlasın neden Quaresma daha büyük takımlarda oynamıyor. Bir de bazı arkadaşlar hala balon patlatma peşinden Beşiktaş için Allah aşkına Beşiktaş'ın patlayacak balonluğu mu kaldı sürekli patlıyor ama her şeye rağmen derbide favoriler ama en az bir beraberlik bekliyorum ben.

Bence Dinamo maçının böyle bitmesi Fenerbahçe açısından hiç iyi olmadı. Fenerbahçe maçı Beşiktaş açısından bu sezonun en önemli maçı haline geldi. Dinamo'nun Beşiktaş'a uyguladığı tarifeyi Beşiktaş Fener'e uygularsa kimse şaşırmasın.

Niye sadece lige bakıyorsun kısıtlı düşünme

Niye bakmayayım en önemlisi lig.Ziraat maçlarına mı bakayım yoksa helsinkiye pilzene şuna buna saçma takımlara attığı gollere mi bakayım.Nonda bizden gittiğinde yuhalandığında 16 golü vardı sanırım.Ben çok severdim ama çoğu avrupada attığı vasat takımlardı.

Madem çok iyi oyuncu bu kadar hücumda oynayan mükemmel denilen milyon eurolar verilen adam hala ligde Beşiktaşa bir maç bile kazandırmadı.

Yaptığı asist Gençlerbirliğine atılan 2.gol ki maç zaten bitmişti.

Attığı gol karabüğe attığı 4.gol oda zaten kopmuştu.

Spor yazarlarının hala 10 golü var iyi oynuyor demesine şaşırıyorum.Umarım akıllı biriside çıkar da adam en önemli yerde 1 gol 1 asist yapmış çok kötü istatistiği der.Keita bile 5 gol 12 asist yaptı haklı olarak eleştiriliyordu

Arda sivas maçında asist yaptı.Arda eses maçında asist yaptı ve gol attı.Hiç değilse Eses maçını kazandırdı.Arda başka hangi maça çıktı ki zaten(Bursa maçı başka? ilk 11 de çıktığı maç var mı başka)

Arda bile her sene 8 asist 8 golle oynuyor.Bu bile az bana göre.

Lig için konuşuyorum şu ana kadar fiyaskodur Q7.Tek maç kazandırmamış ve bu kadar kötü istatistiğe sahip bir futbolcuya etkili çok iyi oynuyor denilemez.

O değilde bence ters tepki olacak. Bizim ligte bu tür maçlar hep ters teper. Fener favori olduysa eğer kesin bjk kazanır. Bu gece bjk kazansaydı fener kazanırdı.

2-1 fener alır diyordum fikrim değişti. fener en az 3 atar.

beşiktaş duran topdan gol yiyor fenerbahçe duran topdan atıyor ilginc maç olacak

Arsenal Barcelonayi yener dedim.. Herkes guldu.

Kiev Bjk'ye en az 3-4 fark atar dedim. Kimse orali olmadi..

Simdi bu mac hakkinda tahminde bulunayim.. BJK 2-0 veya 2-1 kazanacak.

Malatyaspor yenilgisinden sonra takımda birlik beraberlik duygusu arttı ve iyi yola girdi fenerbahçe dinamo kiev maçındaki hezimette malatyaspor hezimetine benziyor birlik beraberliği şimdi beşiktaş yapacak sabah birbirlerine ve yönetime söz vermişler bakalım ne olacak

Üst Alt