STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:22 | Beşiktaş 2-4 Fenerbahçe | 20 Şubat | Maç Sonucu

Vallaha bi Alex de bize lazım yemişim koşmasını falan her 3 maçtan 2sini tek başına kazandırıyo adam

benim de arkamda emre ve mehmet topuz olsun kanatlardan dia falan gelsin hatta niang gibi bi forvet çapraz koşular yapsın adam eksiltsin hatta süper paslar atsın ben de alex kadar oynarım:D alex iyi oyuncu ama çevresi de onun mevkisinin hakkını fazlasıyla veriyor...geçen sene guiza ve baroni gibi adamlarla oynayan da aynı alex değil miydi? pek bi numarası yoktu yanlış hatırlamıyosam.

fener başından sonuna kadar haketti maçı...bjk şansı yardımıyla darbe vurabilirdi fenere ama yıldızlarla dolu bile olsa (bence alakası yok bjk nin kadrosundaki adamlardan en fazla 2 tanesini şu bizim dandik kadroya alırım) 1 tane mal herşeyi berbat edebilir...düşünün artık bizim takımın halini:D

o degilde fenerin derbilerde rakibi kirmizi kart gormedigindeki istatistik nedir cok merak ediyorum

bence rakibin 11 kisi bitirdigi bir maci zor kazanirlar

Ortega oyundan atıldıktan sonra 10 kişiyle bizi yendiklerini unutuyorsun galiba Ortega çıktıktan sonra 4 gölü kalmizde gördük

benim de arkamda emre ve mehmet topuz olsun kanatlardan dia falan gelsin hatta niang gibi bi forvet çapraz koşular yapsın adam eksiltsin hatta süper paslar atsın ben de alex kadar oynarım:D alex iyi oyuncu ama çevresi de onun mevkisinin hakkını fazlasıyla veriyor...geçen sene guiza ve baroni gibi adamlarla oynayan da aynı alex değil miydi? pek bi numarası yoktu yanlış hatırlamıyosam.

43 macta 21 gol, 18 asist.

Yanlis hatirliyorsun.. Hatta bence hatirlamadin, uydurdun..

Ben de yorumları oyunca hakem rezaleti var sandım.

Gerçekten hakem kötüymüş ama asıl Ekrem 'i daha maçın başında atmayayarak cinayet işlemiş.

Penaltı pozisyonunda Lugano 'ya faul çalabilirmiş, ama o sonrasında yumruk atan Ferrari yine atılırdı, sadece penaltı olmazdı.

Maçın sonunda ise Gökhan Gönül 'ün kartlık pozisyonu varmış ama sonuca pek tesir edecek birşey değil.

ulan şu selçuğun derbilerde xavi gibi oynamasına anlam veremiyorum. futbol tarihinde araştırılması gereken önemli bir olaydır bence:) adam 8-9 yıldır sırf derbiler yüzünden fenerbahçede oynuyor...bence yeterli bi sebep...zira onu da yapamayanlar Galatasarayda uzun yıllardır var daha uzun yıllar da kalırlar

Ortega oyundan atıldıktan sonra 10 kişiyle bizi yendiklerini unutuyorsun galiba Ortega çıktıktan sonra 4 gölü kalmizde gördük

kalemiz değil kaleniz olacak :)

:lol:

dayı bunu yazmak için mi üye oldun :lol: ilk postuna bakın :D

fenerliyim diyeni yemiyoz burda korkma :D

biraz dalga geçebiliriz ama :lol:

Profilinde bir de "Hangi Takımlısınız" sorusuna "Galatasaray" yazmışsın. Yazık... Bu kadar mı utanıyorsun takımından :eek:

olay keitaya yapilanin aynisi provokasyona canak tut sonra rakibin hatasini affetme

ben adim gibi eminim art niyetli olduguna bu hakemin

ama akilli hakem caktirmadan yapiyor

sen ver o faulu bakim cal dudugunu bur dirsek falan oluyormu o zaman

ferrariye kufreden GS taraftari gecen sene keitayida kadto disi birakmak istedimi?

Fener bu sene %90 şampiyon bana göre.Adamlar parayı basıp güzel kadro kurdu karşılığınıda alacaklar tabi.

of of forza da küfürler havada ucuyordu, bazilari demirdöven'e küfür ediyordu :D

Otistik Çarşı, Ferrari'yi alkışlayarak gönderdi dışarıya, fener 5 için yüklendikçe adamlar hala beşiktaş diye bağrıyolardı:D ezilmişlik psikolojisi bu olsa gerek.

olay keitaya yapilanin aynisi provokasyona canak tut sonra rakibin hatasini affetme

ben adim gibi eminim art niyetli olduguna bu hakemin

ama akilli hakem caktirmadan yapiyor

sen ver o faulu bakim cal dudugunu bur dirsek falan oluyormu o zaman

ferrariye kufreden GS taraftari gecen sene keitayida kadto disi birakmak istedimi?

Forumumuzda bi fener sempatisi başlamış her nedense hakemin kılına dokunan yok.. Fenerin ikinci yarı o karta kadar düştüğü aciz durumu konuşan yok (kart olmasa 90 dk.ya yayılırdı zaten) Fener öyle oynamış da fener böyle oynamış da.. Bir de tabi Bizim maçlarda hata yapar hakemler, sen önce futbolunu oyna denir.. Ayakta uyuyanlara iyi uykular demekten başka bişey gelmiyor.. Boşver sen de abi anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az..

Forumumuzda bi fener sempatisi başlamış her nedense hakemin kılına dokunan yok.. Fenerin ikinci yarı o karta kadar düştüğü aciz durumu konuşan yok (kart olmasa 90 dk.ya yayılırdı zaten) Fener öyle oynamış da fener böyle oynamış da.. Bir de tabi Bizim maçlarda hata yapar hakemler, sen önce futbolunu oyna denir.. Ayakta uyuyanlara iyi uykular demekten başka bişey gelmiyor.. Boşver sen de abi anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az..

bugün sabah maraton ardından digi plus'dan maçı izledim. katılıyorum fener maçı veriyordu resmen. amaaaaa beşiktaşın golünü atan genç sahada 20. dk'dan sonrasını nasıl gördü hala çözemedim. o çocuk 20. dk'da atılsa fener bu kadar zorlanır mıydı veya beşiktaş gol atabilir miydi? hakem hata yapmış. korkunç hatalar var. hataların çoğu fener aleyhine olduğu için hakemi konuşmuyoruz. ama los balonos galactosun da maç bitmiş (80.dk!) bi anda lehine olabilecek bir gökhan kırmızı kartını görmedim değil.

İyi oynayan takımı alkışlamak doğaldır.

Fenerbahçe,şampiyonluk potası içindeki takımlar arasında en iyi futbolu oynayan takım.

Fenerbahçe'nin kötü olmasını değil,bizim onlardan iyi olmamızı isterim her zaman.Türk futbolu,her takımın kalkınması ile gelişir.

Hakemler konusuna da katılmıyorum çünkü her takım lehine veya aleyhine kararlar veriliyor.

Sahibinden satılık tüplü

KARTAL... 1903 model, çok kullanılmış, 2 ileri 4 geri vitesli, önden, arkadan, yandan vuruğu var.. beyaz renkli, camlarda siyah film var...

Modifiye edilmeye çalışılmış, Q7 arması, .........ferrari vites kolu takılmıştır.. 8 kişi rahat biner... sorun olursa 4'ü perşembe, 4'ü pazar biner...

Bir defa İngiltere'de denedik 8 kişi de binebildi...:D:D:D

:D

Üst Alt