STSL H:23 | Antalyaspor 0-2 Beşiktaş | 28 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Antalyaspor 0-2 Beşiktaş | 28 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Antalyaspor 0-0 Beşiktaş | 28 Şubat | 1.Yarı

tüpçüden bi toplantı daha bekliyoruz....tamam hakemler hakkımızı yemesin dedik ama bu kadar da abartmasınlar diye:D net penaltı verilmedi ofsayttan gol attı bjk

Cevap: STSL H:23 | Antalyaspor 0-1 Beşiktaş | 28 Şubat | 2.Yarı

Buz gibi penaltıyı verme, sonra git ofsayttan gol ver.İnanılır gibi değil.İki basın toplantısı yapınca hakemler nasıl değişiyor en bariz örneği.

Bir hakem maçın kaderini ancak bu kadar etkileyebilirdi,tek kelimeyle bravo!!!!

Bizde Quaresmanın verdiği o pası sabri veriyor. o goldeki fark buydu. yada guti farketmez

Offf yine baslamayin q7'ede gutiyede..... ya q7 besiktasta ve besiktasa gelmeden önce ne yapmis ??

hicbiryerde kendini gösterememis bejekeye geldi ligte 1-2 asistle felan oynuyor bunumu met ediyorsunuz ?

Antalya affetmez beyler,çok güveniyorum.Handikaplı Bjk oynadım:tiphat:

Offf yine baslamayin q7'ede gutiyede..... ya q7 besiktasta ve besiktasa gelmeden önce ne yapmis ??

hicbiryerde kendini gösterememis bejekeye geldi ligte 1-2 asistle felan oynuyor bunumu met ediyorsunuz ?

ya ne övmesi iyi oku. Bizim orta sahanın rezilliğinden bahsediyorum buna kanatlarda dahil

Bu Hakemler neden bukadar iyi niyetli aceba ??? Yoksaa odaları basılacak diye mi korkuyorlar ???

Üst Alt